Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

LIduchna,nie martw się,jak mnie najdzie taki dzień to wyjem całą lodówkę,a normalnie sie pilnuje. Ale TY to chudzinka jesteś więc sobie możesz pozwolić. Ja już nic nie mogę pzytyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anbar ale sliczna fotka! kto ci je robi ????? :) peikne!!!!!!!!!!!!!!!! :) co do wozkow wiele jest slicznych ale niestety nalezy patrzec nei tylko na to ze \"jest sliczny\" :P ale bialy odpada ... wiem co pisze bo po corki moj wzoio poszedl do smieci :) w srprawie zwolnienia - jestem od 4 tyg do dzis i bede do ... konca... nie robi mi problemow ... poprosilam jedynie o to zebym miala kod ze moge chodzic bo mialam kontrole z Zus :O po 4 czy 5 tyg przylezli mnie sprawdzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewwuszki ja z jedzeniem narazie w miare ale brzuszek mi juz wysadza, duzo czytam o norodkach pielegnacji itd i normalnie nie moge sie doczekac tego momentu tak kocham juz tego szkrabka jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też styczniówko ja chodze prywatnie więc mam szczegółowe informacje o USG. Ale uważam, że powinnas sie stanowczo domagać pokazania i udzielenia Ci pełnej informacji! liduchna łącze się z Tobą w bólu ;) domi1906 spokojnie, jeszcze przyjdze czas na Ciebie :) Ja jak chodziłam z synkiem w ciąży to wszystkie dziewczyny na forum miały wszystko pokupowanie w 4 miesiącu i pytają się o sterylizator butelek, a ja nawet nie wiedziałam co to jest ;) Także luzik :) Ja się już interesuję bo mam problem z dwulatkiem....ale to nic złego ani się interesować ani nie :) izia mama zuzi dokładnie z tymi wózkami. Ja mojego syncia wózek sprzedałam po roku za 80zł ale wystawiłam od 1zł bo był w fatalnym stanie... I przypomniał mi się jeszcze jeden argument co do pompowanych kół: dziecku tak główka nie skacze na nierównościach!!! anula22222 ja nadal b. sennei i spowolniona jestem. Tez kocham już swoje maleństwo! :) Ale chciałabym już takiego np. roczniaka :) dotka23 mój młody siedzi w misce na balkonie, ale mu zazdroszczę, gorąc straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wozki wozkami! ale powiedzcie mi gdzie sa fajne kostiumy kapielowe. musze cos kupic. paralizuje mnie na mysl o przejsciu po wiecej niz 3 sklepach! poratujcie! aha, no wiadomo, rozmiary L. a nie S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg to u mnie tutaj jeden monitor, większy ma osoba wykonująca usg, a drugi taki malutki jest obok obrócony w stronę matki. Także lekarz sobie ogląda u siebie a mama u siebie na monitorze :) super rozwiązanie. Ja dziś się czuję tak sobie. z resztą jak co dzień. muli mnie od rana. ech ... co do wózków to sobie też oglądam co raz ,ale nie mam konkretnego typu. jest ich teraz tyle, że coś czuję, że ciężko będzie wybrać. annbar zdjęcia masz przepiękne !!! zazdraszczam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, widzę, ze nas przybyło:)Trochę Was zaniedbałam przez moje beznadziejne samopoczucie-przez ostatni tydzień wymiotowałam jak kot, a to już 13 tydzień. Od dwóch dni mam spokój,ale wciąż się obawiam czy mnie znowu nie dopadną:( Sama mam wyrzuty sumienia, że tak myślę, ale momentami nienawidzę tej ciąży i już złożyłam mężowi deklaracje, że to pierwsza i ostatnia, bo drugiej takiej nie przetrwam. Wiem, że pomyślicie, że to czysty egoizm, ale ja naprawdę już jestem zmęczona. Pocieszam się, że za tydzień zacznie mi się urlop to może i samopoczucie się poprawi. 3 majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś byłam na teście PAPP-A, dzidzia zdrowa, pięknie rośnie- podobno 2mm na dzień. I wiecie co zobaczyłam -pięknego małego fiutka :) Więc będzie Szymon. Mam nawet dvd z nagraniem dzidziusia. Ale wszystko to nie za darmo, bo całe 200zł kosztowało. Ja za wózkami się jeszcze nie oglądam, ale szaleję za kolorem zielonym :) U mnie lekarz prowadzący zawsze pokazuje na monitorze, co gdzie dzidza ma, więc nie mam z tym problemów, ale też chodzę prywatnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim bądź razie gratuluje syna :) Liduchna o gastrofazach już gdzieś pisałam, chociaż przyznam że teraz mam dużo mniejszy apetyt niż w 3 pierwszych miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję pomyślnego usg !!! jak na razie same dobre wieści u nas :) I niech tak zostanie !!!! No i gratuluję, jak to napisałaś fiutka :D:D Ale tak patrzyłam i patrzyłam na to twoje usg i gdyby nie Twoja strzałka, to był nic tam nie zobaczyła :) ja mam następne usg 3 września może wtedy będzie nam dane poznać płeć :) Migotka jeśli dalej upierasz się na biały wózek to ja znalazłam takie http://www.allegro.pl/item677603316_ballerina_2009_fotelik_wakacyjne_gratisy.html trzy razy tańsze od tamtego ,a kolory śliczne, ja się zakochałam w tym białym na pierwszym zdjęciu, z kwiatami w środku goondoli, po prosty cudo. Ale wiem ,ze takiego nie kupię :) bo nadal uważam że są niepraktyczne, co nie zmienia faktu, że są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistralko nie wiem gdzie kostium ja siedziałam na plaży w pareo... fiołkowa ja też się tak zaklinałam, o tych mdłościach zapomniałam od razu :) Gorzej z porodem.... aha i tą ciążę lepiej przechodze także jest szansa ze Ty też będziesz ;) Marta22lata ale super! Ale fajny sit ;) gratuluję zatem synusia! Szymon bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołkowa u mnie sie zaczął 14 tydzień a ja nadal mam mdłości i czasem wymiotuję, także, nie jesteś sama . I powiem Ci ,ze parę razy tez miałam takie myśli ,ale za moment waliłam się w ten głupi łeb i jakoś mi przechodziły te głupie myśli :):) ale co prawda to prawda, jak do tej pory strasznie mnie wymęczyła ta moja ciąża. I podobnie jak ty fiołkowa w nast tyg zaczynam urlop :) całe 2 tyg. mam nadzieję, że trochę odpoczniemy i nabierzemy sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tafta ja tak po cichu myslałam ze juz ta faza apetytów mineła i ze najgorsze za mna.byłam dumna z siebie ze w odróznieniu od poprzedniej ciąży tak łagodnie ją przeszłam:) tak w ogóle to i brzuch mi wywaliło wiekszy w ciągu ostatnich dni-i to dosyc gwałtownie. jestem załamana włosami-wychodza mi garsciami mimo ze biore skrzyp itd..a mam ich i tak strasznie mało:( poopalałam sie dzis na balkonie-od razu mi lepiej jak skóra rumienców nabrała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tak se weszłam na nasze pierwsze strony..:)ale jaja:)wydaje sie to tak dawno temu:)nasze czekanie na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((( nadal boli mnie ta dziura po wyrwaniu zęba :(( boję się że to szkodzi maleństwu i że może mi się zrobił bądź zrobi suchy zębodół :(((( MARTWIĘ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki!!:)Mam pytanko czy czujecie już jakieś ruch Waszych pociech??Jeśli tak to czy są to jakieś wyraźne ruchy cz może takie łaskotanie?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tyle się napisałam i pierdzielony komp mi wszystko skasował...... natulek- spróbuj sachol wszystkim gratuluję udanego usg i poznania płci jak ktoś miał to szczęście:) ja tez dużo jem- jak moja mama ze mną w ciąży, miałam mało dolegliwości ale teraz mam te gorsze skutkiem- czyli chorobę lokomocyjną i robię sie purpurowa- chyba od ciśnienia nie wiem-podobno moja mama tez miała tak- mało wymiotów- dużo mdlenia, puchnięcia , i uczuleń!. zabieracie na usg swoich M??? ja mam takie plany ale to dopiero na tym przez brzuch, bo na razie tylko dowcipne. mi mój dzidzię pokazuję bez pytania, i foto też bez pytania daję- a jest na nfz. lecę jeść buźki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co do ruchów... to ja czuje takie bąbelki pękające w brzuchu co jakiś cza, aleniewiem co to i czy ma to cos wspólnego z dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie moich fotek - Moja druga polowa tak mnie sciga z aparatem, bo to jego hobby, ale uwierzcie mi, ze zanim wyjdzie cos tak fajnego, to trzeba swoje wystac :( :( :( Tak czy owak obiecalam sobie raz w miesiacu robic zdjecia, bo nie wiadomo czy jeszcze kiedys bede w ciazy :) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klo i Arbuzowa Trufelko dziękuję Wam za zaangażowanie w poszukiwanie rozsądniejszej wersji \"mojego\" wózka, narazie jednak się powstrzymam, przecież tyle czasu jest...ja najlepiej kupiłabym już wszystko, no ale to jeszcze za wcześnie... Marta gratuluję synka, u mnie chyba dziewucha, bo żadnego siusiaka nie widać na usg Liduchna mnie to chyba nikt nie przebije apetytem, właśnie zjadłam sałatkę warzywną, bułkę z kabanosami i kolbę kukurydzy!szok! Kokoszka ja swojego planuję zabrać dopiero na 4D:) ostatnio miałam dowcipne a potem przez brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 2 razy miałam przez brzuch, a jestem w 12,5 tygodnia, ale mi narobiłaś ochoty na kolbę kukurydzy :D skąd ją wzięłaś o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kochana, mam zapas, kukurydzę jem już od 3 dni i jakoś nie może mi zbrzydnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pisz skąd wzięłaś kukurydze?:)Narobiłaś mi apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tez caly czas cos jem! Staram sie raczej racjonalnie, ale to tylko przez pierwsze dwa posilki - a jem ich z dziesiec na dzien!! - najbardziej to poycham sie chlebem z maslem i pomidorem albo chlebem z dzemem! No i ziemnioki w kazdej postaci, ale nieczesto zdarza m isie jej jesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he.he chyba z wszystkich nas zrobily sie takie glodomory:) ja nadal pracuje,wiec siłą rzeczy nie jem kiedy chcę,tylko na przerwie. co do pojazdu dla maleństwa to chyba będzie taki z odzysku.znajomi maja roczne juz dziecko i chcą sie pozbyć pewnych rzeczy. co do zabierania przyszlego taty na USG to moj luby byl za każdym razem ze mna(obydwa mialam przez brzuch) w ogole ostatnio zacząl mnie glaskac po brzuszku:)wcale przyjemne:) mam pytanie:jak mam iść do lekarza prawadzącego przed 20 tyg.to kiedy wlasciwie najlepiej?czy wy tez jestescie takie zapominalskie jak ja?o niczym nie pamiętam.jak by mnie pecherz nie cisnal,to i do kibla bym zapomniala isc.przeczytalalm.ze to przez to ze kobiety w ciazy maja mniej komorek mozgowych(researchers have found that a woman\'s brain-cell volume actually decreases during pregnancy.And-for reason unknown -women pregnant with girls are more forgrtful,on averege,than those carrying boys)tlumaczenie:naukowcy odkryli,ze poziom ilosci komórek mozgowych ciezarnych aktualnie obniza sie.z nieznanej przyczyny kobity oczekujace dziewczynek sa przewaznie beardziej zapominalskie niz te spodziewajace sie chlocow. w ogole to mnie strasznie interesuje co i jak i dlaczego,wiec tak sobie myszkuje,ale jeszcze sie nie dowedzialam dlaczego nie można jesc pasztetu i podrobow w ciazy? pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×