Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

dzieki żę moge sie wyżalić bo mój M od razu wysyła mnie do lekarza jak coś mnie boli a ja wiem że tak ma być i nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna, wygrywasz konkurs na najwiekszy brzuszek! niesamowite! jest sie czym pochwalic. czy nie wypinasz na pewno:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie mnie nie załamujcie:Ospecjalnie na delikatnym wdechu robiłam ,zeby nie było ze sie nadymam jakos specjalnie.boje sie bo moja szwagierka w 16 tc wyglądała jakby juz miała rodzic -zresztą wszyscy tak myśleli. gdy była w 8 tc to myslelismy ze jest w 4 mcu i nas oszukuje.staram sie widziec same pozytywy w negatywach po tym jak lekarz powiedział ze tysiące kobiet by wszystko oddały ,aby tez takie mieć...także głowa do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka,jak bedzie Cie kłuł i ciągnął jajnik to natychmiast bierz no-spe,mnie tak ciągnął,że w nocy musiałam wsatwać zazywać,ale już pzeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Wysłałam wam zdjęcia mojego szkraba :) Zmykam do pracy !! Miłego dnia życzę ... u nas dzisiaj szaro, buro i ponuro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna slodko wygladasz :) dziewczyny czy ktoras z was mniewa skurcze macicy takie rytmiczne?? malo bolesne ja wczoraj mialam caly dzien co jakis czas martwie sie czy to normalne, wsumie przedwczoraj bylam u lekarza i bylo ok, sama nie wiem co o tym myslec, moze to tak jest bo macica sie powieksza, co o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i martwie sie o Migotke miala dac znac co tam sie wyjasnilo, normalnie na dupe dostanie niegrzeczna, Migocia odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liiducha - ja sfotografuje mojego brzusdia jutro, bo dzisiaj pracuje do wieczora - to wysle zdj, na maila - jest go coraz wiecej, co mnie z lekka przeraza (!!) Wygladam jakbym nosila wiecej niz jedno bobo... :) i byla w bardzo zaawansowanej ciazy!! Twoj brzusio jest super!! Pokazuj ile mozesz!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka jesteś kochana! Ja się nie odezwałam, bo u nas wczoraj była burza i nie było prądu...pewnie dopiero w nocy oddali, tak więc piszę dziś... z moim maleństwem wszystko ok:):):) teraz mogę spać spokojnie...tylko ten gin jakiś niepoważny,że tak mnie nastraszył, moja dzidzia ma 8,12 cm nosek widoczny, przezierność 1, 2 więc pomimo, że w tym tyg. to jest super, dwie nóżki dwie rączki;) żołądek, pęcherz, kręgosłup i półkule mózgowe widoczne, a więc super, dziecko bardzo ruchliwe:) niestety płci nie widać, przynajmniej nic mi gin nie powiedział, a z tego co zaobserwowałam to siusiak nie rzucił mi się w oczy więc może dziewuszka wedle wcześniejszych przeczuć. mam aż 6 fotek z różnej perspektywy prześle potem jak przeskanuję...jestem taka szczęśliwa,dziękuję że byłyście ze mną Arbuzowa Trufelko cieszę się, że u Ciebie wszystko gra:) I muszę zobaczyć brzusio Liduchny:) Tymczasem idę na jakieś zakup do Niemiec(mieszkam przy granicy)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i z piersi dziś zaczęła wyciekać mi jakaś niezidentyfikowana substancja...domniemam, że to siara...bardzo dziwne uczucie jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa wyczesane zdjecia:D anula cokolwiek by te skurcze nie znaczyły lekarz by wypatrzył ze jest cos nie tak bo by jakies zmiany zachodziły takze badz spokojniutka;) annbar to witaj w klubie kochaniutka;) migotko-a widzisz:)i było sie tak stresowc??:)mi tam jeszcze nic nie leci ale sutki to mam jak u murzynki duze:D gdzies tabele mozna by odkopac bo ciekawa jestem waszych tygodni...póki co lece na budowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam dla przypomnienia naszą tabelkę... migotka........lubuskie......22.......25.03.09.......01. 01.10 .......? Kasia8622...... łódzkie.........23.....29.03.09......03.01.2010....? Natulek........zgierz.......28.........29.03.09......03. 01.10 .......syn mama lena..wroclaw/uk...28..........27.03.09......04.01.10....... ? 31magda...lubelskie.......31...........29.03.09....06 .01.10....? annbar.........UK..........28..........31.03.09......03. 01.10 .......? tafta.........małopolskie..............02.04.09.....07.0 1.10........? gosienka 22 ..mazowieckie ........01.04.09 ......08.01.10.......? martha.........wroclaw..............02.04.09.......08.01 .10 .......syn? aneta888.......kuj-pom.............02.04.09........08.01 .10 .......? Miniosia........aa.........25......... 5.04.09........09.01.10........? izia...........bb.............31..........05.04.09...... 0 9.01.10 .......syn Klaudia447....Starogard Gd.....23......06.04.09.....10.01.10.........? gosiaczek76....Morąg...............01.04.09......10.01.1 0 .......? flaler paler...uk.......................31.03.09......10.01.10..... ...? Mandżuria......łódzkie...............05.04.09......10.01 .10.....?? ona............opole........25.........04.04.09......11. 01.10 ........córcia Mistralka........warszawa...........03.04.09.......11.01 .10.......? anula..........kuj-pom.........22.......08.04.09......13 .0 1.10 .......? pasowaroza.....slask..........33.......07.04.09........1 4. 01. 10 .......? Dżo.........Cork/lubuskie.....26.......????????........ 14.01.10.........? NNN............Sopot............23.....08.04.09......... ..1 4. 01.10......??? fiołkowa25......pom............25.....10.04.09.......15. 01.2009....? liiduchna......elbląg......26...........10.04.09.......1 5. 01.10 .......? Karolinka .....kuj-pom.............10.04.09...........15.01.10....... ? arbuzowa_trufla...UK...25.........11.04.09...........16. 01.10......??? mycha1058......zach-pom....27.....10.04.09.......16.01.1 0..........???? szczesliwa......................31......10.04.09........ .. 17 .01.10 .......? amikaaa........UK....................11.04.09..........1 7. 01.10 .......? Eureka1979...Wrocław..............13.04.09........19.01. 10.......???? domi1906.......śląskie.......25.......16.04.09........21 .01.10......????? calineczka87...pom.................16.04.09..........23. 01 .10 .......? Modar..........Warszawa....33....16.04.09.........23.01. 10 .....? Marta22lata....warm-maz......22.....02.04.09.......23 .01.10... Mijan............ślaskie..................17.04.09...... ..24.01.10......?? klo.............Gliwice........29.....18.04.09.......... .25.01.10.......? kokoszkanata...warmaz.....23....18.04.09.........25.01.1 0 .......? Agusiaaa27....podkarpacie.........21.04.09..........28.0 1.10 ......??? 111111111 24 lata... swietokrzyskie...17.04.09....25.01.10....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa ,migotka - superowo że wszystko ok :):):) Ja jutro zacznę 16 tydzień - oj bardzo chciałabym już 20 i kolejne usg :):):) Znowu mnie boli podbrzusze, właściwie to już codziennie mnie boli, tylko jak kłuje to się nie przejmuje no ale częsciej po prostu dziwnie boli, i to nie tylko po spacerach, nawet do marketu nie mam ochoty chodzić bo potem właśnie mam przechlapane, ehhhh, żeby to się tylko nie skończylo tym że nie wstanę w ogóle z łózka tfu tfu tfu.... Jak na razie pani dr powiedziala - nie spacerowac, leżeć. Miałam nadzieję że w 2 trymestrze będę mogła prawie wszystko a tu d..a. No dobra, idę zjeść cieplusią zupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka no brzucha masz wiekszego chyba od Liduchny jednak :) ja wam wkleje za pare dni bo nie mam weny ;) dzis zaczelam 15 tydz :D ja tez mam duzo sluzu! Migotka i arbuzowa moje gratki!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy żę mam naj naj z was heheh ja mam taką figure zawsze miałam oponke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam dziś spodnie ciążowe na zakupy i mój mąż doznał szoku żę taki duży mam brzuszek faktycznie spory:)ja sie ciesze że już widać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nic mi się nie chce....... tyłek mi urósł, mam dosyć l-4, nie mogę patrzeć na ciuchy w sklepach...ale i tak kocham mój brzuchol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia>>> zgrabny masz ten brzuszek i to chyba normalne ze Ci sie talia traci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mordę jeża! Tyle się opisałam i cholera wszystko wzięła! :~/ W każdym razie w piątek wieczorem wylądowałam na Okęciu. Ostatnie 2 doby spędziłam z mężem :P więc chyba wybaczycie mi chwilową ciszę z mojej strony. Na razie walczę ze snem bo bylam w innej strefie czasowej i u Nich jest już późny wieczór. Przede mną załatwianie mnóstwa spraw po powrocie. Sorki, że tak o sobie tylko ale jeszcze Was nie nadrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na razie nic Wam nie pisze bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje. Brzuszek już mam widoczny i to bardzo, później prześle zdjęcia :) Jestem już w 13 tyg. Jutro znów zobaczę swoją dzidzię na usg u lekarza prowadzącego, a w środę jadę na usg 3d genetyczne :D i mam nadzieję poznać płeć... Do 16 tyg muszę brać duphaston 2xdziennie, do lekarza na razie chodze co 2 tyg, bo mam ciążę wysokiego ryzyka. Jak nie wymiotowałam tak nie wymiotuję, piersi nie są już tak wrażliwe, na zapachy też już aż tak mocno nie reaguję, brzuch mnie czasem boli, zwłaszcza jak coś robie albo dużo chodzę. Ze śluzem miałam spory problem ale od kilku dni mi przeszło :) Ale się rozpisałam :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia- a może Ci na boczki idzie na dziewczynkę???mnie to strasznie wysypało na buzi i dekolcie.... ja idę we wtorek na usg. marta22 -udanego usg:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×