Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość do izy mamy zuzi
juz moim zdaneim powinnas cofnac to co napisalas. boto nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia doskonale wiem ze to Ty tylko Ty pisalas do mnie "isa" wyslalam Ci meila z zaproszeniem na nowe forum na gg (wiec sie dziwie ze nie doszlo!!!) i na meila z imie.nazwisko@firma.com jako odpowiedz na Twoj z Twojej ciazy z Aleksikiem wiec sie dziwie ze zekomo tez nie doszlo! i trzecia sprawa - masz moj numer telefonu, gdyby Ci zalezalo bylabys w kontakcie ze mna lub spytala sie reszty jakiego mam meila ... a tym czasem czekam czy sie odezwiesz i napiszesz mi sytuacje "twoimi oczami" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izy mamy zuzi
nic nie doszlo, gg bardoz rzadko urzywam, teleofonu nie iwem bo mam kilka iz w tel i nei wiem, a mail to moze mojej firmy serwer odrzuca jako wirusy bo nic od ciebie nie dostalam, teraz tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izy mamy zuzi
nic nie doszlo przeslij na inny adres moj nic z forum @wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglosilam ta bezsensowa rozmowe do usuniecia ;) ma andzieje tylko ze nie wejda kolejne ciekawskie tego co sie dzieje u mnie ... wrrrrrrrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izy
my tez juz mamy ciebie dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izy
szkoda...bo czaasami trzeba sie zastanowic nad swoim zyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę, jakie to jest irytujące.....podczytuję ten topik i grudniowy, bo mogę urodzić zarówno w styczniu jak i w grudniu...zresztą wcześniej też podczytywałam wiele innych które znikały, bo pojawiała się jakaś pomarańczowa pinda. Po co, pytam...? Żeby zdenerwować wszystkich, krwi napsuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze nie tylko tu robiły problemy.na kazdym topiku stałych zawsze jest ktos kto sie podkłada albo czepi konkretnej osoby .olac to i nie reagowac.mogłabym podac przykładów co nie miara(nawet jeden swój) ,ale uderz w stół a nozyce sie odezwą;) tabsy -ich ilośc zmniejszyłam, głowa dalej boli ale juz nie tak dokuczliwie..wiem ze to od nich bo głowa mnie nigdy ale to nigdy nie boli, a to zaczeło sie dziac gdy zaczełam je brać.upały i te inne sprawy mi nie straszne-jestem zmarźluch.po za tym jest w ulotce ze takie mogą byc efekty uboczne.lezec nie leze ale chodzenie ograniczam i gdzie tylko moge to siedze.musze nadzorowac remont i te sprawy wiec nie da rady inaczej.kurde gin kazał mi pic 3 litry wody a ja nawet szklanki nie moge w siebie wmusic przez cały dzien:P waga dalej stoi bez zmian ale spodnie...no cóz..trza szukac ciążowych powoli...apetyt-katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka superowo :):):) izia nie przejmuj się pomarańczkami, trzeba je olewać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że nie ma co na pomarańczówki reagować. Na czerwcówkach2007 mi jedna napisała (po tym jak powiedziałam, że coś w lumpku kupiłam) że ja niby taka wielka pani a w lumpku kupuje. Usmiałaysmy się z dziewczynami do łez. I mamy anegdotę na wiele lat. Czasem wchodze na forum i witam się: to ja wielka pani :D alka87 ale fajowo że wszystko ok. jakie masz śliczne dzieciątko! liduchna może to hormony na ból głowy. Mnie też w poprzedniej ciaży często głowa bolała. Odpoczywaj! Dziś by mnie tir zgniótł na autostradzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Chwilę mnie nie było bo w sobotę przyjechał po mnie mąż i teraz siedzę sobie u Niego i odpoczywam :) Nudności już trochę mniej, odzyskałam już 2 kg więc na wadze we czwartek było już 54 :D Dziś moze jest już więcej ale na razie nie chce mi się ważyć. Rozkoszuję się polskim jedzeniem i powietrzem, którym można oddychać. Wczoraj chyba dwa razy czułam pierwsze ruchy dzidziucha. A najważniejsze to to, że w piątek miałam usg z tymi wszystkimi pomiarami. NT = 0,30; kość nosowa prawidłowa widoczna, kości udowa, przedramienia, ramienia, goleni też. Wody płodowe prawidłowe, trofoblast (łożysko) również. Nic się nie odkleja, wszystko jest w porządku. Lekarz najpierw chciał paść z wrażenia na widok chińskich krzaczków w dokumentacji medycznej i pękał ze śmiechu jak powiedziałam, że moje dziecko jest made in China ale po badaniu powiedział, że wszystko jest bardzo pięknie i wzorowo :D Dzidziuch mnie rozwalił jak pakował obie łapki do buzi! :D Wykonuje fajne ruchy i macha nogami. Nie udało się go w całości zmierzyć bo jest już dłuższy nic głowica i nie może już się rozciągnąć w pęcherzu na całą długość. Natomiast okazało się, że jego wymiary odpowiadają dokładnie takiemu czasowi ciąży jak wychodzi licząć od rzeczywistego poczęcia. Jednym słowem wszystko super i jestem happy! Bardzo gratuluję wszystkim tym, którzy również mają dobre wieści z usg i innych badań. A poza tym to nie udało mi sie Was jeszcze nadrobić, tylko trochę podczytałam na razie. Izia ---> nie przejmuj się. Nasze forum jest inne niż wszystkie. Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka gratulacje. Maleńśtwo śliczne bo i mama śliczna :) A jakie duże już :) modar Tobie też gratuluję !!! Made in China powiadasz :D:D:D Izia mam nadzieję, ze już wszystko sobie wyjaśniłyście z pomarańczą ?? :) Klo matko, jak to tir by Cię zgniótł ??? a ja mam od jutra urlop !!! Yeeeee :D A co do bóli głowy, to mnie boli prawie codziennie :(:( Polożna mówiła, że to niby normalne, ale jakie to męczące ... Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iziu daj spokój z tymi prymitywami, bo w ogóle szkoda na to słów, ja muszę powiedziec, że mam chyba jeszcze gorszą sytuację, bo moje \"przyjaciółki\" mnie całkowicie olały odkąd jestem w ciąży, chyba nie jestem już dość interesującą towarzyszką, skoro nie można się teraz ze mną napić, zapalić fajki i iść na balety- śmieszne to a zarazem smutne-niestety prawdziwe... Alka śliczny dzidziuś-tak go wyrażnie widać, jestem pod wrażenie Lidia mnie też męczą straszne bóle głowy- niestety ja już przed ciążą cierpiałam na straszne migreny-teraz wspomagam się kawą( wiem, że to niezdrowe, ale lepsze niż tabletki, a ja naprawdę się męczę:() Modar witaj! Twoje teksty mnie rozbawiają do łez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Mika23
powiem jedno - 2 lata temu przeszkadzal bardzo mocno kolor pomarańczowy tym osobom ktore dzis go uzywaja. 12:38 [zgłoś do usunięcia] do izy my tez juz mamy ciebie dosc.... skoro tak - to po co tu wchodzicie ???????????????????? nie psujcie sobie humoru i nie stresujcie sie nie potrzebnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Mika23
pozatym wiem ze Iza w wielu momentach przegiela i zgadzam sie z wami - ale nigdy nie pogodze sie z waszym zakonczeniem tego wszystkiego - nie bylo to fair z waszej strony -owszem mialyscie prawo do otworzenia nowego forum - bez nas - ale moglyscie to zrobic bardziej kulturalnie - wkoncu jestescie inteligentne kobiety nie ???? i musze to przyznac ale tekst "mamy ciebie dosc" jest naprawde nie na miejscu ... ona juz i tak zostala skopana przez was,napewno zaluje wielu rzeczy ktore zrobila ,slow ktore wypowiedziala - wiec dajcie juz jej spokoj - chociaz na tym topiku - z gory dzieki. jestesmy tylko ludzmi i jak kazdy czlowiek popelniamy bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tracenia energii na jakieś kłótnie forumowe :-) Dziewczyny trochę dystansu, przecież to tylko forum :-) Rozmawiajmy, wymieniajmy poglądy i doradzajmy, nie oceniając siebie nawzajem. Spokój nam potrzebny, w ciąży przecież jesteśmy :-). Co do bólów głowy - ostatnio jakoś mnie też chwytają, myślałam, że to od upałów, a dziś zimno i znów ból głowy...taki rozsadzający... Migotka, też się czasem kawką wspomagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika nie potrzebnie ciagniesz temat bo zaraz tych pomaranczek a raczej \"pseudoprzyjaciolek 2 letnich\" bedzie wiecej a ja naprawde sobie ich tu nie zycze! maja cos do powiedzenia niech pisza do mnie na priva a nie za wszelka cene probuja mnie chyba na styczniowkach oczerniac :( Ale masz racje, 2 lata temu jak wlazla pomaranczka to utworzyly prywatne forum bo je bolaly takie teksty ... a teraz wala do mnie bez poczucia winy ... i kto sie to tu zmienil ??? Ale koniec tematu!!!! Choc milo ze stoisz za mna mimo ze ktora probuje nas sklocic ... nie bede dochodzic ktora ... :( Modar :D made in china! heheheheeee :) to Ty na stale tam mieszkasz ? to nei dziw ze ginek mial ubaw jak zobacvzyl taka karte ciazy zapisana po japonsku :P :D ciesze sie ze dzieciaczek caly i zdrow !!! Ala Twoje dzieciatko juz duzie :) i jakie ma grubasne udka :) kochany :) Arbuzowa od jutra wolne! wkoncu dychniesz :D Migotka ale wiesz te \"prymitywy\" jeszcze do czwartlu byly mi bliskie ... NNN widzisz boli mnie to bardzoo jak Mike :( ... a tzn ze te dwa lata cos dla nas znaczyly ... ale masz racje to nie miejsce na ciagniecie tych spraw... one beda mialy tylko ubaw z nas! a wiesz Mika, moze nie raz przeaadzilam ale staralam sie pisac o czynach osob a nie obrazac osoby jak to zrobiono ze mna a to wielka roznica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Mika23
Iza to nie chodzi o to po czyjej jestem stronie. tylko poprostu tez mnie to boli jak ktos pisze ze "mamy ciebie dosc" ja odebieram to rowniez jako tekst skierowany w moja strone - bo mnie tez na nowym forum nie ma ... i powiem szczerze ze zbolalo mnie to cholernie... ale ok - to nie miejsce na rozstrzasanie tego ... przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia pewnie troszkę trwa, ale naprawdę nie przejmuj się. Mam do was prosbe, tzn do tych co już są mamusiami :) ja bardzo lubie słuchać i czytać o porodach, podzielicie się swoimi doświadczeniami??? ja z wielką chęcią poczytam nawet te mniej przyjemne szczegoliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek jest mnostwo porodowych opowiesci :) w skrocie :) parte bolaly mnie najmniej z calego porodu :) corke urodzilam w 5 minut :) ale zanim przyslzy parte musialam sie nacierpiec tak porzadnie od 16 do 20.30 wiec sporo czasu :O ... ale wiesz jak sie widzi to swoje male cudo o wystzskim sie zapomina :D Mikus olac to :D a gdzie Ona z Opola ???? co u niej ? dawno jej u nas nie bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy twardnieje wam brzuch? ja dosc czesto mam wrazenie ze mi ktos cegle do brzucha wlozyl :(( musze wam powiedziec ze te ciagle pobolewania brzucha w ten czy inny sposob caly czas mnie martwia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×