Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

tafta, liduchna - biedne jestescie z tą alergią. A ja już mam dość, zauważyłam że nawet najmniejszy spacerek kończy się bólem podbrzusza, albo bólem \"w środku\" (mam wrażenie że szyjka mnie boli). Wczoraj po spacerku zrobiło mi sie słabo i oczywiscie poczułam ból. I tak jest za każdym razem, nawet jak nie chodzę a próbuję coś zrobić np dzisiaj siedząc po turecku wycinałam sobie trawkę. A teraz mnie boli. Czy któraś z was tez tak ma??? Przecież nie mogę cały czas leżeć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....u mnie jest wlasciwie tak samo, jak przed ciaza, robie wszystko, co wczesniej. Regularny bol wystepowal na poczatku ciazy, ale teraz juz go nie odczuwam. Wyjatki wystepuja oczywiscie np. wiekszy stres, nagle spiecie miesni np. przy kichnieciu. Natulek mowilas lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide we wtorek to powiem, napewno powie że mam nie chodzić i dużo leżeć, ale już mnie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!dawno mnie nie bylo bo nie mialam neta przez tydzien,piorun szczelil w antene na kosciele,wiec nadrabiam czytanie... flałer pałer nie patrz na date porodu po wielkosci dzidzi ona jest tylko wlasciwa z pierwszego usg a potem sie zmienia w zaleznosci od wielkosci dzidzi,urodzisz pewnie w pierwszym podanym terminie tyle ze duza dzidzie,jesli bedzie nadal tak szybko rosnac.Moja bratowa urodzila synka 4.30 kg,to termin z ostatniego usg wyszed jej na 1.5 wczesniej niz miala z pierwszego usg, heheheheoczywiscie sie nie sprawdzil Uwazajcie z infekcjami krocza jak tylko czujecie swedzenie i pieczenie to od razu do gin. bez czekania przepisze wam czopki bezpieczne dla dzidzi.Ja juz po infekcji......trzeba uwazac bo flora bakteryjna nie jest w ciazy rewelacyja,mozna sobie lykac laktacid .....Buziaczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki.cisza u nas jak makiem zasiał,ale w sumie nie ma co na siłe wymyslac;)drastycznie zmniejszyła sie liczba spodni w które wchodziłam-i to o dziwo-biodrówki ,które zapinaja sie przeciez pod brzuchem:(buuuuuuuuuuuu brzuch juz taki nie do ukrycia zbytnio,kragły sie zrbił.nie mam jak do0dac zdjec ,bo cały osprzet spakowany w kartonach.w środe usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że na to wszystko wpływ ma pogoda :) żadnej z dziewczyn nie chce sie siedziec w taka pogode przed kompem :d no chyba że kogoś jakas alergia meczy czy cos ;p;p;p liduchna ja dzis ide sie spytac mojej gin o cos na alergie wiec dam ci znac wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie tez dawno nie bylo , moze to troszke przez przeprowadzke mam neta bezprzewodowego a tutaj ma strasznie slaby zasieg i nie chce mi sie go chodzic szukac.....ja sie czuje w miare dobrze w porownaniu z pierwszymi tygodniami nbrzuszek sie zaokraglil ale jeszce nie ejst taki widoc\\zny bo ja drobniutka to nie jestem, w czwartek mam usg genetyczne chociaz wydaje mi sie ze lekarz wyznaczyl mi troszke pozno wizyte koniec 13 tygodnia, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściutko, puściutko....ja też się nie odzywam, bo mam jakaś depresję związaną z moją ostatnią wizytą:( dobrze, że u Was wszystko idzie pomyślnie, mam nadzieję, że u mnie się wyjaśni... Anula ja byłam w 14 tyg, a badanie na wykluczenie pewnych chorób np. Downa(genetyczne?) przełożył mi na kolejny tydzień, więc sama nie wiem, ale Ty na pewno nie masz się co przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko zaraz nastepne badanko wiec spokojnie-wszystkie twoje wątpliwosci sie wyjasnią i zobaczysz ze niepotrzebnie sie stresowałas;) wiecie co zaczynam czuc sie mało atrakcyjna..:(przyjaciółka stroi sie jak ta lala,w eleganckie sukieneczki,szpileczki,a ja przy tym remoncie w dresach,w pyle i w ogóle..nawet na plaży nie chce sie rozbierac bo biała jestem jak papier i swiece z daleka:( ale ale!!!!!!!!!!!wraca mi libido:)tylko ze mąż jeszcze o tym nie wie,bo jak wraca wieczorem to ja juz jestem zmeczona i mi nie w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziołchy:) Mnie też nie było pzez parę dni,odpoczywałam sobie u rodziców na wsi. W ogóle to dobrze sie czuję,tylko wykończyła mnie sesja,zakuwałam jak dzika świnia w oborce a itak mam 2 egzaminy na wrzesień. W dodatku ciągle nam przekładaja odbiór mieszkania,miało być w czerwcu,a teraz jest już wzesień,po prostu wykończe sie psychicznie :o Troche się u rodziców odpręzyłam w postaci zbieania grzybów,uwielbiam,moja córa też. Ale wróciłam już do rzeczywistości i znów mam doła. Poza tym czuję się nieatrakcyjna i najgrubsza na świecie,bu!!! :O Ja mam USG za tydzień, i od 4 dni mi sie to śni,wrr. Pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!!bylam dzisiaj u gin.i wszystko super,usg gdzies za tydzien zrobie,powiedzialam doktorce ze chcialabym zwolnienie od sierpnia wiec przy nastepnej wizycie mi wypisze. Migotko nie denerwuj sie wszystko jest w pozadku skoro lekarz tak powiedzial wiec opo co ci niepotrzebny stres ktory zle odbija sie na dzidzi.Ja jeszcze nie mam czegos takiego ze czuje sie gruba i nieatrakcyjna mimo ze brzuszek dosc pokazny,chciabym byc taka jaka jestem teraz zawsze tylko z moim dawnym plaskim brzuchem,chodzi mi o to ze biodra i piersi chce miec zawsez takie jak mam teraz a nie may tyeczek i brodawki zamiast biustu,hehehehehehehehe.Ale duszno ostatnimi czasy wy jak sie czujecie przez ta pogode??????Bo ja mam niskie cisnienie i spie na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi- nie przejmuj się ja tez mam 2 na kampanie wrześniową+ warunek! przez te praktyki to nie mam czasu na neta wejść tylko chodzę tam śpie i jem- ostatnio coraz więcej! brzuch mnie przez to boli! dziś mi wymioty wróciły- ale po prostu zero zwrotów tylko ślina i żółć na języku,+brak tchu- koszmar no ja się odprężałam na plaży w weekend,normalnie jak do jeziora weszłam to M śmiał się, że uśmiech miałam od ucha do ucha. choć się zarzekał że do kolan mi tylko pozwoli wejść! jak w raju w takiej wodzie- bosko:) ja się gruba nie czuję ale jak w weekend widziałam śliczne spodnie elegancie chciałam sobie kupić ale M mówi że po co mi teraz kupować jak zaraz w nie nie wejdę więc zrezygnowałam, wpadnę w szał zakupów jak już urodzę:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) i udanego usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) neta nie mialam przez tydzien bo pierun mi w antene walna!!!! widze ze jednej z was rowniez wrrrr wystzkim gratuluje dobrych wiesci z usg a rescie zycze cierpliwosci :) zaraz wstzskie skonczymy 14 najgorszych tyg :) Liduchna przerabane z alergia! oczy mnie pieka! cieknie z nosa mam takie fale ze leci przez 3 dni potem juz lepiej a potem znow powraca ale nie biore nic jakos to znosze! :( Migotka dziwny lekarz!!!!! parametry sie bada jak dzidzia ma juz 6 cm !!!!! po co za tydzien? wiesz ja bym nie wytrzymala tydzien tylko poleciala do innego gina!!!! moja dzidzia miala w 12,2 tyg 6,5 cm co wskazywalo na 13 tyg wiec Twojej dzidzi 7 cm jak na 13,2 bodajze tygodnia jest jak najbardziej w normie! a normalmi na necie sie nie przejmuj bo sa duze rozbieznosci!!!!!!!!!!!!!! mnie moje usg nie uspokoilo do konca i poszlam do innego gina za 2 dni!!! jak krowie na granicy tlumacyzl pokolei wsyztskie narzady :D od razu sie uspokilam! zycze Ci cieprliowsci i spokoju!!!! a ja mam budowe garazu i pelno nerwow z tym zwiazanych ze zapominam wogole ze w vciazy jestem :D mldosci odeszly na 99% :D brzuch nie boli choc czasem wieczorem z nerwow z powodu budowy boli i to mocno i biore wtedy nospe! wspolczuje chlopom robic na tym upale ! wole w domu posiedziec!!!! jak ja bym pojechala na wczasy i sie w morzu pokompala :D heheee marzenia! :) milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tafta-juuuuuhuuuuuuuuuuuuuuu i co z tymi lekami od alergii??wiesz cosik?? izia-ja to kicham jak głupia a teraz na dniach doszło swedzenie oczu.po chwili sa czerwone,małe i wyglądam jak królik:) co do tej atrakcyjnosci to ja tez sie gruba nie czuje ,ale wiem ze juz niektóre ciuszki mi nie wypadają,do tego mieszkam u mamy i nie mamy luzu,do tego remont i stres z tym zwiazany i wogóle i przez to wszystko czuje sie taka zaniedbana ...a raczej mój zwiazek, w którym na dzien dzisiejszy brakuje ognia..chciałabym oś wymyslic ,ale tu nie da rady...CHCIAŁABYM ZEBY MĄŻ SE PRZYPOMNIAŁ ZE MA KOBIETE;) bo potem to ciezko bedzie:) tez w ogóle nie myśle o ciąży-poprostu zapomniałam o niej z tego wszystkiego.cały dzien na \"budowie\"-(bo tak nazwac mozna mój remont),pilnuje pracowników,wożę im potrzebne towary..wszystko na mojej głowie ,bo maz w pracy... grrrrrrrrrr sikanie mnie gania :P a jak tam z wagą dziewczyny ???przytyłam kilogram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna moj super fachowiec spierdzielil fundamenty ze normalnie siedze i rycze!!!! uciekl mi kat i sciana poszla do srodka na 15 cm !!!! okej, koparka mogla troche krzywo wykopac tak ? ale szalunki to chyba sie robi wzdluz sznurka czy cos ???? co to za facgowiec ???? odbili dzis szalunki i szok !!!! i co ? i trzeba szalowac na nowa jeden bok i nadlewac te 15 cm :( normalnie mnie rozniesie!!!! dalam juz za gruche 2,2 kola i za material do recznego wykonczenia w domowej betoniarce 1 tys i co ???? i bede znow zalewac fundamnety ? to kto mi zaplaci ten 1000 zl ktory mi ot tak sobie ucieka bo fachowiec tylko mowi na okraglo \"nigdy mu sie tak nie zdazylo!\" co to za fachowie!!!!!!!!!!!!!! mowie Wam siedze i rycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( to po to biore gruche zeby sprawnie i szybko a teraz masz!!!! :( w sprawie wagi hmmmm od miesiaca mi sie waha od wyjsciowej od -0,2 do +0,3 kg :D ale brzusio juz wypycha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liduchna nic nie wiem niestety, bo nie poszłam bo tak jakby mi przeszło trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy tez macie taki dziwny smak w ustach? Taki...metaliczny. Czytalam, ze tak moze byc na poczatku ciazy, bo jakies mikronaczynka pekaja, ale kurcze ciagle? Strasznie mi to przeszkadza :/ Dopiero co bylam u dentysty, wiec z zebami wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Cześć dziewczyny mam pytanko odnośnie usg genetycznego które mam jutro w 12-13 tyg. Czy usg jest dopochwowo czy już przez brzuszek, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A mnie wciąż gorąco, duszno i mam zawroty głowy...jak nie urok to.... Co do tycia to nie mam wagi także jestem zdrowsza o tą wiedze, ale nagle wyskoczył mi brzuszek i to w ciągu tygonia-niesamowite. Ja miałam usg dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w 13 tygodniu genetyczne dowcipnie :) ogólnie dziś strasznie źle się czuje słabo mi coś mi lata przed oczami itd, zastanawiam się czy to nie efekty tego że oddawałam krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane mam pytanie,bo widze ze wiekszosc z was robi sobie to usg genetyczne,powiedzcie jakie sa wskazania do zrobienia takiego usg,bo to moje trzecie dziecko a nuigdy lekarz mi slowem nie wspomnial o takim badaniu.Jesli chodzi o wage to okolo 3 kilo do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam wagi więc ciągle nie spoglądam na kg, dowiem sie za tydzień bo mam usg i wizytę u gin:) izia- nie przejmuj się teraz ciężko fachowca dobrego znaleźć, my ze względów finansowych to budujemy sami tzn mój M z kolegą po pracy i ja jak jeszcze mogłam i już rok zeszło od pierwszych wykopów a dopiero strop kładziemy a kasy jak nie było tak nie ma! mój M pierwszy raz buduje dom i jak twierdzi kierownik to bardzo się dokładnie aż za bardzo do tego przykłada :) jest ciężko ale jak nie ma kasy to trzeba sobie radzić:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa: spytalam z ciekawosci mojej gin, u ktorej bylam na NFZ. powiedziala ze pomiary wykonuje sie standardowo, bez zadnych wskazan, w ramach badania. Nie jest to wiec nic "ekstra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna. W ciąży nic nie wolno z tych leków alergicznych,wiem coś o alergii,bo całe życie się z nią zmagam. Jedynie to można wapno musujące lub Calcium Pantotenicum w tabletkach, wg mnie to drugie lepsze,ja łykam ciągle w ilościach masakycznych,bo inaczej bym się zadrapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedę babcią
jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna ja bylam wczoraj na plazy i tez sie dziwnie czulam wszystkie takie opalone ja w lato tez zawsze jak murzyn a teraz....... co do wagi to od ostatniej wizyty u lekarza mam 3kg na minusie wiec sie ciesze, brzuszek powoli widac jutro usg genetyczne denerwuje sie troszke 3majcie za mnie kciuki i 3majcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula mocno trzymam kciuki ! bede babcia! jak tam corka ???? :) NNN malutki Twoj brzunio :) szczesliwa nalezy wykonac badanie w 12-13 tyg ciazy i zbabac przeziernosc karkowa :) jest to standardowe badanko w tym czasie ! tafta jak sie dzis czujesz ? to tak reagujesz na pobieranie krwi ???? fiolkowa a gdzie fotka brzusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za informacje,czyli ja bede miec w nastepnym tyg. takie badanie :)))))NNN ale masz malutki brzuszek moj w porownaniu z twoim to bebech hehehehe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×