Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

bede siedziec na necie i słonecznik dłubac cały tydzien...wiecei co -ja nigdy w takie przeforsowanie nie wierzyłam.nawet jak meble przestawiałam i pieliłam na ogródku to sasiadka krzyczała a ja myslałam ze przesadza.juz teraz taka głupia nie bede..ale tygodnia nie wyleze ni cholery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna ja też miałam luteine na początku ciąży masz do ustnie czy do pochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poważna sprawa mój gin przepisał mi doustnie wstrętne to było i wymiotowałam a pużniej dowcipnie :D 2 razy po jednej i przestrzegał mocno przed krwawieniem i w razie czego do szpitala więc odpoczywaj jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślał na d szpitalem ale mówi ze tam zastosuja to samo leczenie,tym bardziej w weekend..jak zaczne na nowo krw.to mam jechac na pogotowie:P póki co ide robic obiad-na siedząco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna uważaj na siebie! I tu nie chodzi o to żeby nie chodzić tylko leżeć, czyli miec nogi do góry!!! Także nawet robienie obiadu na siedząco odpada. Tylko do jedzenia :) izia no gdzie Ty masz rozum? ;) a tak poważnie to uwazajcie na siebie dziewczyny! dotka23 odpuść rower! Lepiej dmuchac na zimne a pewnie Cie nieźle wytrzęsło. Ja biorę Luteinę dowcipnie prawie od samego początku. W poprzednej ciaży na poczatku miałam doustnie i myslałam że będę rzygac dalej jak widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnuje z jazdy na rowerku choć tak to kocham najważniejszy mój skarb!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna - przynajmniej sobie odpoczniesz jak już musisz leżeć, i lepiej tego nie zaniedbać bo będzie niewesoło.!a tego nie chcemy! wy też dziewczyny przestańcie się męczyć, rowery, pielenie i inne rzeczy zwłaszcza w czasie upałów odpadają!!!! może jedynie basen czy jezioro w cieniu dobrze robić:) pozdrawiam wszystkie babeczki:) trzymajcie się i uważajcie na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klo co do tego wozka to polecam ci bardzo taki dla rodzenstwa czyli miejsce lezace i nakladane krzeselko,u mnie super sie sprawdzilo a roznice miedzy dziewczynkami mam rowne dwa lata.Bylam bardzo zadowolona z tego krzeselka. Liiduchna ty uwazaj teraz naprawde,jak masz lezec to zmykaj do lozka i zadnych obiadow nie rob nawet na siedzaco,nie lekcewaz tego prosze cie!!!!!!!!!Bedzie dobrze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka23 ja tez uwielbiam jezdzic na rowerze,bardzo mi brakuje tez aerobiku bo prowadzilam codziennie nawet i po dwie godziny a teraz nie prowadze,ale wystarczy mi ze chodze do pracy i tam jestem raczej w ruchu potem w domu gotowanie sprzatanie spacery z coreczkami wiec ze sportu raczej zrezygnowalam,lepiej nie ryzykowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę luteinę, od samego początku, 3 razy po 2 tabletki, doustnie, paskudztwo wiem ale te dowcipne sa duzo droższe więc się przemęczyłam jakoś, teraz jak mnie już nie mdli to jakoś je znoszę. Moja pani gin mowila ze jak juz nie moge ich wziac normalnie to moge je wziac dowcipnie, troszke gorzej sie wkladaja ale mozna, tylko ze sie okazalo ze jestem tam na nie uczulona, mialam takie pieczenie, swedzenie itp ze oszalec mozna bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczko- to musicie połączyć by link wyswietlil sie prawidlowo:) Zle cos mi sie na fora wkleja to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka dokładnie, teraz są najważniejsze nasze dzieciątka! szczęśliwa... a mogłabys mi podrzucić jakiegoś linka do tych wózków? Będę wdzięczna :) Natulek ale Luteina na receptę, ta dowcipna kosztuje: 3,20zł. może na tą dowcipną nie miałabys uczulenia? Martha77 nie otwiera mi się :) Ale ciesze się że wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://img259.imageshack.us/img259/6357/dzieczko.jpg W takim razie ostatni raz probuje podac linka , bo nie wiem dlaczego tu nie dziala:((( Dziewczyny jestesmy teraz w 15-16 tygodniu ciazy, to kończymy 4 miesiac ? Bo ja juz zglupialam od tych wyliczen. Z moich kalkulacji wynika ze jestem w 3 miesiacu i 3 tygodniu ciazy ( czyli generalnie 4 miesiac )a za tydzien bedzie to juz 5 ? Boże masakra z tymi obliczeniami:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.1987.getphoto.pl Ostatnie zdjecie , to zdjecie z USG dzisiejszego:) Teraz bedzie dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzis po raz pierwszy ktos niepoinformowany i zupelnie nieznajomy zauwazyl, ze jestem w ciazy :-) Brzuch mi sie w ciagu dnia po jedzeniu troche uwypuklil, a po poludniu przymierzalam stanik w sklepie. Pani sprzedawczyni widzac mnie bez bluzki spytala: O, chyba w ciazy co? :-) Heh nie spodziewalam sie ;-) Ciagle to nie wyglada na ciaze, choc zaczal sie 4 miesiac :-) Moze to jakas wiedzma czy cos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiduchna uwazaj na siebie bardzo, dziewczyny ostroznie z wysilkiem fizycznym :-) Chociaz wlasciwie sama sobie nie moge odmowic funkcjonowania takiego, jak przed ciaza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha77 ale śliczna dzidzia!!! Ja też się gubię w obliczeniach ;) Ale licząc tak jak pisze na stronach to jesteśmy dużo więcej w ciąży niż 40tyg :) NNN super uczucie jak ktoś tak powie. Ja za to mierzyłam bluzkę i wspomniałam o ciązy a ona: to ile po? Brzuch zniknie za jakiś czas... :/ Ja mówię że w trakcie...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski. Liduchna uważaj na siebie teraz i skoro lekarz kazał leżeć to marsz do łóżka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marta no to i Tobie gratuluję pomyślnego Usg !!! :) a ja padam z nóg. byłam w pracy od 9.30 do 20 w tym przerwa dwa razy po 30 minut. padam, a dodam, że moja praca do siedzących nie należy. ale jeszcze tylko jutro i poniedziałek i dłuuugo wyczekiwany urlopik :) pozdawiam Was kobietki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa widzę, że też jesteś fitneską-milo mi- ja zostawiłam sobie sztangi i cały czas prowadzę, i tak samo cały czas mam zamiar w domu delikatnie ćwiczyć jak aktywne mamy- tylko mi coś nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie odechcialo pisac na forach :( wiecie 2 lata temu byl sobie link podobny do naszego, dziewczyny utowrzyly prywatne forum gdzie dostep mialysmy tylko my ... po 2 latach dopeiro po 2 latach doszlo do wymiany zdan miedzy mna a zalozycielka topiku ... i zalozycielka stwierdzila ze trzeba usunac cale forum a reszta jej wturowala (po 2,3 dziewczynami na 8) i zamknely forum... i wiem ze otworzyly nowe ... juz mnie tam nie zaprosily... nie o to chodzi... tylko oto ze byly ze mna w tych ciezkich chwilach z Emika :( byly w kazdym cyklu staran zarowno o Emilke jak i o ta obecna... czulam sie lubiana itp... a tu nagle po klotni okazalo sie ze ciazowe hormony wala mi na leb ze sie zmienialm itp ... i ... maja nowe forum i ... nie oto chodzi ze mnie tam nie ma ale oto ze po 2 latach nie mialy odwagi napisac \"sluchaj iza, mamy cie dosc, kwalifikujemy cie do usuneicia\" to nie to usunely cale forum stworzyly nowe, odeszly bez slowa pozegnania (nie wsyztskie oczywiscie) i siedza teraz zadowolone!!!! po 2 latach tak bez slowa! dziewczyny nie wiecie jak to boli!!!! spac nie moge 2 dzien przez nie!!!! koniec z forami !!! nie bede sie uzalezniac od stycznziowek wybaczcie! bede z Wami ale naprawde ogolnie, bede starala sie nie wchodzic w przyjazn bo jak widac mozna nawet 2 lata zyc w nieswiadomosci ... :( :O serce sie kraje!!!! :( no to sie wyzalilam... Lidia prosze Cie wylez maksymalnie to odklejajce sie lozysko!!!! zrob to dla dzidzi!!!! tez biore duphka dosutsnie niby 2x ale jak zapomne to 1x tez obce osoby mi gratuluja brzuszka :D super ucuzcie :) buziaczki weekenedowe dziewczyny!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czulam mojego skarbka 2 dni i zglupialam czy wczesniejsze motylki i laskotania to byly TO wiec kupilam cole + prince polo zjadlam wypilam i czekalam na efekty :P udalo sie! poczulam malego wiercipietke!!!!! :) cudowne uczucie czuc wlasnego maluszka :) tak go juz kocham !!!!!!!!!!! :) a ja licze miesiace tak: 4 miesiac - 13-17 tyg 5 miesiac 18-22 tyg 6 miesiac 23-27 tyg 7 miesiac 28-31 tyg 8 miesiac 32-36 tyg 9 mieisac 37-40 tyg wiec musze skonczyc pelne 17 tyg i jak bede miec 17,1 tyg to zaczne 5 miesiac :) wiec za 14 dni :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×