Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Modar co za cudowne wieści! arbuzowa truflo 👄 a jechał jakiś palant i bez migacza zaczął zmieniać pas a ja obok niego. Wystraszyłam się nie na żarty. Zaczełam trąbić i hamować, ale nie mogłam za bardzo bo za mną też jechał z górki rozpędzony tir. Na szczęście facet nie spał, tylko chyba się zagapił i odbił z powrotem na swój pas...masakra. Natulek ja rodziłam 20 godzin i dla mnie to koszmar. Najgorszy dzień w moim życiu. Na dodatek cierpiałam potem jeszcze 2 miesiące, bo mnie w szpitalu odznaczonym nagrodą \"Rodzić po ludzku\" lekarz zszył w srodku nierozpuszczalnymi nićmi i nie napisał w wypisie. Także ból, niemożność chodzenia i siedzenia i antybiotyk. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta ja po paru dniowej przerwie bylam na mlaych wakcjach nad morzem niestety nabawilam sie jakiejs infekcji, piecze swedzi spac nie moge, ale uplawy niby biale bez zapachu, sama nie wiem co robic niecale dwa tygodnie temu bylam u ginekologa, 3 tygodnie temu bralam globulki dopochwowe, co myslicie co mam robic, moze to przez te morze. zalamana jestem:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero nadrobilam zaleglosci i przykre co czytam liduchna w lozku masz lezec!!!!! co do bezsensownych dialogow i najezdzania na izie to bez sensu topik jest nie o tym tu izia jest lubiana wiec nie obchodzi nas co bylo i o co poszlo!!! mozna sobie wec oszzcedzic komentarzy ze strony pomaranczek, mi izia sporo pomoglas wiec nie przejmuj sie tym gadaniem tp tyle co chcialam napisac, mam nadzieje ze komenty znikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Klo rany boskie! ale zawialo groza!!!!! dobrze ze zaczelas trabic! co za palanat skonczony ! wrrrr a porod :( wspolczuje takich niedoukow biedulko! 2 meisiace cierpiec po porodzie w pale sie nie miesci wrrrr :( Anulka :) dziekuje {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka chyba lekarz sie klania co ???? masz czeste infekscje a ta wyglada na zewnetrzna chyba ? wiec jakies masci moze ? a jaka mieliscie pogode ? Natulek mnie czasem twardnieje brzuch ale jakby na poziomie pepka a macica go nie siega nawet w 20 tyg wiec nie wiem co to ejst grane ? ale jak piszesz mam idento uczucie jakby cegla tam byla i to boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas dzisiaj jestem slaba :( ehhh jakbym nie spala cala noc :O i nie dobrze mi jest :O a dzisiaj znow przychodza na budowe wiec musze gotowac dla chlopow wrrrr ... nie nawidze garow :O lubicie gotowac ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój poród tez był dla mnie delikatnie mówiac straszny wiec teraz zamawiam znieczulenie i napewno wybiore mniejszy i bardziej przyjazny szpital.tam gdzie byłam wszystko szło na kord,w ogóle pielegniarki nie pamietały ze leze i rodze ale to długa historia...po za tym opieka poporodowa,pomyłki tamte i takie tam...one stały sie dla mnie powodem trudnych przezyc-sam poród-idzie przeżyć;)ja tez czesto mam brzuch twardy,ale macica siega mi prawie pepka-rano idzie wyczuc:D izia-gotowac lubie ale tylko dla swoich naj..jakbym miała gotowac dla robotników itd to zyli by samym fast foodem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz moge podac linka zapraszam na gmaila :) :) :) ta styczniowka ktora kjeszcze nie wie oco chodzi z gmailem niech poda swojego meila to podamy linka na jej prywatna skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiduchna, to chyba urok naszego szpitala wojewodzkiego. Choc nie powiem, wiele nakręca ostatnie wydarzenie dotyczace tej glosnej smierci przy porodzie. Podobno polecany jest Wojskowy, ale co czlowiek to opinia :-). Ja planuje porod w Gdansku, jako ze jestem na miejscu...ale cholernie sie boje. Mam wrazenie, ze ogarnie mnie taki lęk, ze nie bede w stanie tego zrobic :( Wiem, glupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a ja wstalam nietomna;/ myslicie ze na wlasna reke nic nie zdzialam? moze to przez piasek na plazy wlazil wszeddzie sama nie wiem ja mam lekarza w innym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje rodzic w szpitalu, mamy w miescie prwyatna klinike, placisz 410 zl, masz anestazjologa i do wyboru albo CC bez problemow albo PN z nieczuleniem w kregoaslup :) jedyna wada albo wielki minus to to ze nie robia dziecku bioderek ani badania sluchu i wypuszczaja po 1 dobie ... a jak dziecko dostanie zoltaczki to robia w szpitalach klopoty i nie chca przyjac :O o !!!! ja sie pytam - dlaczego na kase chorych nie moge dostac znieczulenia w kregoslup ??? mam oplacac polozna za mile slowka ???? a ja chce miec ulge w porodzie czy tak duzo wymagam ????? najbardziej boli mni to ze w szpiatalam zwlekaja z CC po kilka godzin a potem sa te starszne przypadki :( a w eskulapie w bielsku jak widza ze cos nie tak w 5 minut i dziecko jest na swiecie!!!! :) sama nie wiem co wybiore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia 410 zl? Kurcze tu porod w prywatnej klinice swissmed to koszt okolo 4-5 tysiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zakres opieki jest rozny, ale ta cena i tak przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNN bo to niby klinika a maja podpisana umowe z NFZ czy jakos tak ... generalnie jest tam super :) np kolezanka w 8 miesiacu tam pojechalam i poprosila o CC w 38 tyg ciazy zeby 2 dziecko mialo dokladnie taka sama date urodzenia po za rocznikiem ;) 0 problemow :) pojechala i zrobili :) i mowi bez porownania ze szpitalami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastanawiałam sie nad cc na zyczenie ale jak zobaczyłam blizny to mi sie odechciało:P NNN jak rodziłysmy to we dwie ze znajomą.jej bóle przeszły i zabrali ją z powrotem n na oddział.ze na porodówce jest kilka pomieszczen to lezałam i sie meczyłam.po kilku godzinach przechodziła tam pielegniarkai zdziwiona zerwała sie ,pytając co ja tu robie,i ze zupełnie o mnie zapomniały!ruch sie zrobił,zbiegowisko,lekarz i te sprawy.mimo ze tetno było nieregularne to nie chcieli nic zrobic bo rozwarcie za małe.przyszedł zły lekarz i sam mi je zrobił rekami.z 2 cm do 6 cm.od 8 rano lezałam i koło 17 powiedziałam ze albo zaraz zemdleje albo sie zezygam bo juz nie mam siły.pielegniarki chciały mnie do wanny wsadzic ale lek.powiedział ze sie nie opłaca.przyszła kobieta i mówi ze spróbujemy poprzec i ze wszystko zalezy odemnie.jak sie zaparłam to w ciągu kilku minut urodziłam.wszystkie zyłki mi popekały.lekarz zszył mnie mimo ze pilegniarka powiedziała ze dopiero dała mi znieczulenie i ze jeszcze nie działa. klepnał w tyłek i powiedział -do zobaczenia za rok-CHAM!!!! tak mnie pozszywał ze potem dwóch lek.nie mogło zdjąc tych szwów-tak sie powzynały. potem dowiedziałam sie ze miałam krwotok-oczywiscie nikt mi tego nie powiedzial,tylko po paru dniach na obchodzie sie zapytali czy ustał.jak sie zdziwiłam o co biega to powiedzieli ze pewnie pomyłka.na wypisie okazało sie ze jednak go miałam! mały po porodzie miał gorączke i cały czas robili mu różne badania,snując jakie to choroby moze miec nie szczedzac najgorszych.pomylili dzieci i zamiast innej dzidzi mojemu wpuszczali jakies krople (do oczu na szczescie.)potem mnie przepraszały ,ze kolezanka sie pomyliła!!strach pomyślec jak by to był jakis antybiotyk..i to w takim wielkim wojewódzkim szpitalu,który szczyci sie takimi rangami wysokimi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia ja wizyte nastepna mam 5 sierpnia bedzie to 16 t i 6 dzien..juz bym chciała płec zobaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna! straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezu normalnie jakas skarga na ten szpital !!!!!!!!!! :( sciskam Cie za to i mam nadzieje ze kolejny porod wynagrodzi Ci tamte cierpienia!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skargi wtedy nie złozyłam.miała 20 lat i myslałam ze takie sa reali szpitala..teraz wiem ze powienno byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna biedactwo :( teraz napewno bedzie lepiej :) co z tym forum priv bo na gmailu zniknela ta wiadomosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulku bo kurde glupia tam szata graficzna byla i Mika otwiera nowe :) a ze ma Majeczka 10 miesiecznego to musimy jej dac czas do jutra :D ale bedzie nbapewno :) hihiii Lidia wiesz - normalnie pelny podziw dla Ciebie! normalnie po takim porodzie to chyba bym miala traume do konca zycia!!!! no to moj porod to pikus ... odeszly mi wody o 7 rano (tzz saczyly sie) na porodowce bylam o 12.00 z rozwarciem chyba 1 czy 2 cm ... do 15 czulam lekkie skurcze i sie smialam ze tak moge rodzic ... jazde mialam od 17 do 20.35 az sie mala urodizla! Klnelam jak szewc, basen pilka nic nie pomagalo :( wkoncu mama przyjechala o 19.00 i dala lapowke kiedy uslyszlaa ze corka do rana nie urodzi bo skurcze sa ale rozwarcia nie ma :( ... urodzilam w 1,5 godz od lapowki :O tez nie zle co ? dobrze ze mama dojechala!!!!!!!!!!!!!!! najgorzej to chsyba jednak szycie wspominam! oj sie darlam ! nacieli mnie ale szyjka mi pekla wiec jej szycie dalo mi popalic ... sama lezalam na sali wiec lazilam z golym dupskiem i szybko sie goilo :) ale jak to w domu wiele do zrobienia to zas potem mialam jazde ale to juz inna histpria i to pikus z tym co przeszla Lidia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie najbardziej sie boje tego nacinania, pęknięcia, szycia a potem tego bólu po a nie w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek, zupelnie jak ja. Tylko mi sie cos wydaje, ze moj strach wykracza poza dopuszczalne normy :-) Ja po prostu sobie nie moge wyobrazic mojego porodu...Wiem, ze to przeciez naturalna droga i taka jest \'kolej rzeczy\', ale niewiele mi to daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×