Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Hej dziewczynki,a ja mam takie pytanko. Jak czesto robicie USG? Ja miałam dopiero albo już 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka ja mialam 3 razy, nastepne mam za 3 tyg ale teraz ide w czw do gina i ze wzgledu na wyrywanego zeba i te bole podbrzusza i dzisiejszy maly wypadek w sklepie - wpadlam mocno na wozek w markecie i uderzylam sie w brzuch - poprosza ja zeby zajrzala co tam sie u maluszka dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek ponoc takie wypadki nie sa grozne bo nasze dzieciaczki sa malutkie i maja duzo przestrzeni do plywania ... gosia ja mialam w 4,7,10,13 i teraz w 17 o kurde bedzie juz 5 raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje ponownie na gmaila linka do forum :) zapraszamy :) teraz wystzsko gra !!!! Lidia, Minotka, Natulek, Klo, NNN, Gosia, Anbar, Modar i wiele wiele innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia-rejestracja w toku;) natulku kochany-to czego ty sie boisz to w sumie najwiekszy pikuś;)jak nacinają to nic a nic nie czujesz -uwierz mi,a przy szyciu dają znieczulenie.mój idiota tylko nie poczekał az zacznie ono działać:Opo porodzie boli psiocha tak jakbys niedelikatnie mówiąc z sexem przesadziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo jestem ciekawa jak to będzie z tym porodem :) muszę się jeszcze dowiedzieć u okulisty czy z moją wadą wzroku możliwy jest PN ale myślę że tak. Moja siostra urodziła dwoje dzieci, oba porody trwały max 4 godz, ale ona jest chudziutka i bardziej wysportowana a ja tłusta i zasiedziała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula a ty co ? nie wybierasz sie na nowe forum ? jest ciekawiej i kolorowiej :) zapraszamy :) Lidia :D usmialam sie \"boli psiula jakby po ostrym seksie\" hehehee :D no mnie sie wydaje ze ejszcze bardziej :O Natulek moze bedziesz miec lekkie jak siostra ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czekamy !!!! : migotka, kasia, mama lena, 31magda, anbar, tafta, marta, aneta, miniosia, klaudia, flalerpaver, mandzuria, mistralka, alka,anula, posowaroza, nnn, fiolkowa,karolinka, arbuzowa,mycha, amikaa,eureka,domi,calineczka,modar,marta22,mijan,klo,kokoszanka,agusia27, kasiad, my juz jestesmy :) natulek, gosienka, izia, mika,dzo, lidia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Styczniówki. Co prawda do tej pory nie udzielałam się pisząc, ale czytam Wasze forum od samego początku, odkąd tylko się pojawiło. Ja też mam termin porodu ustalony na styczeń i muszę powiedzieć, że wiele ciekawych i przydatnych rzeczy dowiedziałam się poczytując Wasze posty, zwłaszcza, że to moja pierwsza ciąża. Szkoda, że przenosicie się na priv, bo już nie będę mogła do Was zaglądać. Pozdrawiam cieplutko patka023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patka :) a coz za problem popisac znami ???? dzielic sie troskami radosciami ??? zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!! w grupie razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście żadem problem, jeśli tylko zechcecie mnie do siebie przygarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny pomysl z nowym forum. bardzo dobrze, ze bedzie podzial na tematy. ja juz dolaczylam. dziewczyny dawajcie! to juz moze na forum do zobaczenia. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem kto administruje, moj login to kamila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem boli mnie staw biodrowy i nie wiem co robić nie mogę się schylać cieżko mi sie chodzi bo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Przyjmiecie mnie do swego grona???Dopiero dziś postanowiłam się odezwać, choć czytam Was od początku topiku. Mam na imię Kasia 32 lata prawie :) córkę Pati 9 lat, w ciązy jestem po raz 5, tym razem się uda!!! 13 t 4 d. Byłam dziś na USG dzidzia na całe 7 cm i jest wszystko w porządku. Ale się cieszę!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka witaj :) daj meila to wysle zaproszenie :) widze ze kolejna cicha \"podgladareczka\" sie ujawnila :) ZAPRASZAMY w grupie razniej !!! NNN no wlasnie widze jakas kamile i se mysle jak ona do nas trafila ? a to nasza NNN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakim razie chyba bede musiala sie z wami pozegnac szkoda bo fajnie sie gadalo 10 razy probiowalam zarejestrowac sie na te nowe forum bez skutku stracilam juz cierpliwosc i nerwy 3majcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula a z czym masz problem, bo ja też rejestrowałam sie dziś i udało mi sie za pierwszym razem. Może nie dostałaś jeszcze maila z potwierdzeniem rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny przepraszam
Ze nie na temat, ale moze któras z Was mysli juz nad kupnem wózeczka? mam do sprzedania, moj Maluszek juz wyrós i zmieniamy na spacerówke...zreszta zobaczcie sobie same:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694547370 zycze szczesliwych rozwiazan Wam!!!i zdrowych dzieciaczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim mnie przyjmiecie: anula22222 może na początek ziółka do podmywania. izia mama zuzi 👄 oj namęczyłam się, namęczyłam, przez debili.... Ja nie cierpię gotować! izia moja lekarka pracuje w klinice w Bielsku. Mogę ja polecić. Sama bym tam rodziła ale mam 2h drogi i moge nie zdążyć :) Gorzej z tymi bioderkami i słuchem :( Kuźwa gdzie ja mam rodzić? 😡 liduchna ja mimo moich godzin porodu i strasznego bólu, min. co chwila masaż szyjki to chyba się nei zdecyduję na znieczulenie. cholernie sie tego boję. Akurat mi po 10h porodu znieczulenie by pomogło na szyjkę, więc nie zarzekam się, ale na pewno nie nastawiam się na to. Matko Boska coś Ty przeżyła w tym szpitalu.... Natulek ja się boję i tego i tego :) gosienka22 ja chodze co miesiąc i co drugi raz mam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, jak szybko zniknęłyście:(....ja tak bardzo boję się o swoją ciążę, że nie miałam nigdy odwagi gdzieś się udzielać, bałam się że zapeszę....Z dzidzią wszystko w porządku, ale poprzednią ciążę poroniłam w 17,5 tygodniu i tak bardzo się boję powtórki:( Teraz jestem dobrej myśli, ale strach pozostaje niestety...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×