Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

powiem Ci że wiele nie odbiegają od fotografii stan bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tafta---> zrąbiste te gacie! A powiedz mi czy ten pas na brzuch to nie wydaję się ciasny, ciężkorozciągliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a mnie jakis smutek dopadl...... bez powodu rycze koszmar jakis, do tego jestem przeziebiona , macie jakies domowe sposoby dozwolone w ciazy zeby mnie podleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrop prenatel :) mleko z czosnkiem syrop cebulowo-czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno od stycznia weszło ze kobiety ciezarne mogą chorowac 270 dni czyli 9 mcy.kontrole pewnie miałas przez to ze wstawił ci lezenie;)ja bym miała problem ,bo ciągle gdzies latam i w domu wiecej mnie nie ma niz jestem:) NNN u siebie chodze na bazynskiego do dr.D.:)nie wiem czy mogepodawac ;) gosienko mój lekarz powiedział ze usg ma zgodnosci ok 20 % wiec trzeba brac poporawke co do ślubu...mając kredyt na karku postanowilismy sami uzbierac na wesele.w ciagu paru miesiecy uzbieralismy tylko 10 tys wiec postanowilismy zrobic wesele dla najblizszych(wiecej znajomych niz cioc i wójków,których widze raz na rok) -w sumie 40 osób. bedzie to ślub cywilny, poniewaz ksiadz chciał prawie 1000 zł,wiec dalismy se na luz(80 zł a 1000 to róznica;) bedzie dj,masa konkursów i zabawa do białego rana(oby;) kreacja to kremowa suknia-gorset i spódnica długa w której nie moge sie dopiąć-PRZYRODA :D miałam przerabiac ale w sumie pod gorsetem nie bedzie widac;) zreszta wszystko zobaczycie juz niedługo;) brzuszki???gdzie tam..po mnie nic nie widac jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Dziewczyny wy po sesji a ja dopiero zaczynam jestem na zaocznych i teraz ciagle mam jakieś egzaminy i latam po wpisy masakra. Zazdroszczę wam tego świętego spokoju. Czuję się dobrze dzisiaj byłam na pobraniu krwi itd. Troszke badań miałam. Ja mam termin porodu na 3 stycznia mam nadzieję że wytrzymam i nie urodze w grudniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam dzienne, ale na szczęście już luz, dziś byłam załatwiać praktyki-w szkole nie robili problemów i już spokój do września:) Anula ja piłam herbatkę z malinami i pomogła, co do brzuszka to właśnie wychodzi-straszne boczki dostałam, ale to sadełko;/ Liiduchna nie mogę doczekać się fotek, ale szczerze powiedziawszy to ja w tym stanie do białego rana bym nie wytrzymała, także trzymam kciuki, abyś ty dała radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam suwaczek, zmieniłam tydzień ciąży, bo ten kalkulator wyliczył mi ,że jest to dopiero 12 tydz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale sie rozpiescilam dzisiaj ! Poszlam do fryzjera!! Pelne farbowanie - czarno/brazowe, pierwszy raz w zyciu mam grzywe, gruba jak moja talia!! No i norma, wloski jak na mnie krotkie! Nic mi nie bylo, przezylam i bardzo polecam!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wytrzymałam...kolezanka miała dwie siaty ciuszków uniwersalnych dla noworodka i chciała to komus oddac za pake pampersów...wziełam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje się zaczęły i dzieciaki nie mają co robić. Ja farbuję,tylko używam szamponów bez amoniaku takich na 24 mycia,żadna różnica dla mnie,bo faby trwałe i tak mi sie zmywają po jakimś czasie. Pozdrówki,śpijcie dobrze, ja też studiuje zaocznie i właśnie mi się sesja zaczyna,w sobote egzam. więc idę się pouczyć :( spać mi się nie chcę,więc posiedzę troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z farbowaniem czekam jestem blondynka i jade na balejagah , ale teraz wlosy wyhodza mi garsiami wiec narazie czekam czy cos sie zmieni a odrosty mam juz kilometrowe az wsytd chodzic, ale lepsze to niz po rozjasnianiu ma mi wypas jeszcze wiecej....a teraz pytanko ide we wrezsniu na wesele znacie jakies sklepy w kujawsko pomorskim zeby kupi ladna sukienkie ciazowoa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam od szapmonow koloryzujacych, ale nic nie dzialaly, no i wczoraj nie wytrzymalam i poszlam do fryzjera i ola Boga - od razu lepiej!! Jedyna roznica, to taka, ze z farba siedzialam 20 min (normalnie dluzej). Ja narazie walcze, zeby nic nie kupowac dla dzidzi, ale watpie ze sie dlugo dam oprzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 🖐️ liduchna jutro ten dzien :) oj masz na glowie oj masz :) wspoluczje Wam wsytzskim studiujacym :( moja zuzia miala 4 lata jak pisalam prace mgr + koncowka egzaminow oj dalo mi to w kosc... ja mam ciemne wlosy i zorbiony balejaz i tez mam odrosty na 4 cm juz :( ale mi sie nawet nie hcce isc do fryzjera... :D hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY!! MAM PROBLEM,POMÓŻCIE. TO DO TYCH KTÓRE SĄ W 2 CIĄŻY. DZIŚ RANO ZAKŁADAŁAM GLOBULKĘ LACTOVAGINAL DO POCHWY I POCZUŁAM,ŻE NORMALNIE DO SZYJKI MACICY MOGĘ WŁOŻYĆ PALEC!! JEST ROZPULCHNIONA I WŁAŚNIE JEJ UJŚCIE NA PALEC. CZY TO NORMALNE W DRUGIEJ CIĄŻY,CZY MAM SIĘ OBAWIAĆ,ŻE COŚ SIĘ SYPIE,WIZYTE MAM W PONIEDZIAŁEK:( POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi pwoiem tak ja jak szlam w 10 tyg na usg to tez wlozylam tam paluchy i zdebialam bo pocuzlam otwarta szyjke... lekarz powiedzial ze jest pieknie zamknieta! wiec mam nadzieje ze to tylko mylne uczucie! ze jest okej !!!! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
hej ja juz wiem bedzi syczen 2010 jestem w 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja co do szyjki w 2giej ciazy nie moge sie wypowiedziec, choc to moja druga ciaza, to jednak jakby pierwsza, bo wszystko zapomnialam! bylam wczoraj u mojej pani gine z ubezpieczenia (jeszcze chodze prywatnie, wiec mam 2 karty ciazowe prywatna i nieprywatna) wyniki krwi ok, wszystko ok, choc wczytuje sie w nie i nieliczne strzalki i odchyly od normy mnie zastanawiaja. Jest tez pewna niekorzysc z posiadania 2 lekarzy. kazdy ma inne zdanie. Otoz ta gine nieprywatna twierdzi, ze nie powinnam przyjmowac duphastonu skoro nic sie nie dzieje. to ze w pierwszej ciazy plamilam jest niewystarczajace by podawac ten lek. Moj gine prywatny na urlopie przez nastepne 3 tygodnie, wiec nie mam jak skonsultowac. i coz chyba rzeczywiscie zmniejsze dawke duphastonu i wyhamuje z nim. Ustalilam za to wiek ciazy!!! 8tydzien. i wiecie co, do terminu jakos sie nie przywiazuje na razie. i tak to dopiero w styczniu! Dziewczyny czy to usg genetyczne mozna juz zrobic w 10tyg? umowiona jestem wlasnie na 2go lipca, bede wtedy dokladnie w 10 tygodniu. MIlego dnia:) m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistralko, prenatalne robi sie dokladnie o 11,3 tyg ... wiec za wczesnie na to badanie ... sprawa duphastonu, moze i lekarze daja go na zapas ale nie zaszkodzi dziecku a pozwala na paldna prace cialka zoltego i jak to pwoiedzial moj gin odpowiednia dawka progesteronu ladnie stymuluje i wycisza macice ... nie wiem czy chodizlo mu o skurcze czy co ... ja biore 2x choc zadnych plamnien w tej ciazy nie mam, ale kiedy powiedzialam ze brzych mnie boli jabym miala dostac okres to zwiekszyl dawke z 1 na 2x ... generlanie uwazam ze lakarze na kase chorych maja nas gdzies :( czesto nie zlecaja drozszych badan typu toxoplazmowe czy odczyn wasermana... nie wiem ja chodzilam z zuzia tez do 2 ginow... zawsze ten prywatny mnie bardziej uspokojal ... jego dazylam wiekszym zaufaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia, no widzisz wlasnie to jest problem ale dobrze ze tak piszesz, w takim razie skonsultuje jeszcze sprawe duphastonu z lekarzem zastepujacym mojeg prywatnego wyjechanego... najgorzej ze jestem taka zielona w sprawach medycznych, chcialabym ufac lekarzom, ale niestety tylko sprawdzonym mozna ufac. Ta nieprywatna to gine z Limu w prawdzie, nie z kasy chorych. no ale umacnia mnie tez doswiadczenie innych kobiet np. Twoje. Dzieki za opinie. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×