Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lili-ana

Zazdroszcze facetom że zawsze mają przyjemność z seksu

Polecane posty

Gość Lili-ana
tak jakby on lubił mnie jakos do tego przymuszac - dominacja samska jakas to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to rozumię trzeba tak było od razu masz faceta (męża.... egoistę) i niech się zastanowi nad tym bo jeszcze jakiś czas a straciszochote na niego zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
przyznam ze tak jest, ochota coraz słabsza u mnie jest:( jak mu przemówic do rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666*
jak masz ochotę to nie czekaj na to co on zrobi ale sama zacznij ściągać z niego ubranie, a po chwili już się nie wykręci bo sam nabierze ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację... bo taka postawą sama sobie robisz krzywdę Jak najdzie ci ochota to nie pytaj się go czy ma tylko rozepnij mu rozporek i zacznij sie zabawić Napisz jak zareagował Naogół jak facet nie wali sobie za często to po chwili mu stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
jak nie wali czesto? masz na mysli masturbację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zazdroszczę kobietom
Im jest łatwiej, w każdym czasie i miejscu są gotowe. Wystarczy zakasać spódnicę i do dziełą. A gdy coś przeszkodzi - kiecka w dół i znów jest grzeczną dziewczynką. Nie mówiąc już o pieszczonach ręcznych, samemu, czy w parze. Można zachować pełną dyskrecję. A facet? Zawsze coś sterczy,ocieka, w pośpiechu można się przyciąć zamkiem :-( Gdzie tu spontaniczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×