Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Doinnoiira

Jesteście zdania, że powinno się mieć jeden perfum na całe życie czy różne???

Polecane posty

Gość Doinnoiira

Uważacie że powinno się przez cale zycie uzywać jednego zapachu perfumu- zeby ktoś utożsamial zapach z twoja osobą czy raczej powinno sie zmieniac i miec rozne?? Ja od siedmiu lat uzywam jednego perfumu. Mojemu bylemu facetowi to sie bardzo podobalo, bo zawsze kojarzyl sobie ten zapach ze mna. A wy jak uwazacie? Zmieniac zapachy czy jeden na cale zycie? Ja poki co zostaje przy swoim- no chyba ze kiedys zawieje mi jakas kolezanka ladnym zapachem ktory mi sie bardzo spodoba to wtedy zmienie. W ogole to najlepiej potrafie ocenic zapach perfumu na kims niz z samej buteleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze towarzyszy
zapach niemytrgo prącia i jest ok , stawiam ciągle na jeden zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trądzikowej cery
kurde, ludzie nauczcie sie - perfumy, a nie perfum! te perfumy! nie ten perfum albo ta perfuma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lingore
Wg mnie rozne- w zaleznosci od okazji, pory roku itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden perfum
omg jaka wies ty na wiosce laska mieszkasz ? jeden perfum buhahahahhhahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doinnoiira
przepraszam, jestem debilką i nie umiem po polsku wszystkiego bo mój pradziadek ze strony ojca był czechem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moglabym kupowac
jednego zapachu przez kilka lat. Perfumy nudza mi sie juz po miesiacu i zapach mi sie nie podoba wiec albo sprzedaje albo oddaje kolezankom i kupuje sobie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziczka liczka
Ja rowniez mam swoj ulubiony i mam go juz 3 lata i nie zamierzam zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja sie z tym
okresleniem 'perfum' spotkalam tylko na kafe :O albo znam tylko samych wyksztalconych ludzi albo tu siedza naprawde wybitne jednostki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja sie z tym
o LOL dopiero teraz to zauwazylam :D:D:D:D:D:D przepraszam, jestem debilką i nie umiem po polsku wszystkiego bo mój pradziadek ze strony ojca był czechem :D:D:D:D to sie nadaje na topik o najlepszych cytatach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione perfumy to \"Miracle\" Lancome, ale czasem sobie zmieniam, np teraz uzywam Chloe. Moje kolezanki potrafia uzywac innych perfum na dzien a innych na wieczor, ale ja osobiscie jak mam juz jedna buteleczke to sie jej trzymam. Zalezy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettrerter
Ja lubię, jak inne osoby mogę przypisać do zapachu albo odwrotnie, ale sama sięnudzęzapachami po krótkim czasie, więc po co mam cały czas kupować cos, co mi sie juz dawno nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohahahhahahahahha
przepraszam, jestem debilką i nie umiem po polsku wszystkiego bo mój pradziadek ze strony ojca był czechem Bezapelacyjnie. TEKST ROKU. :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podpisuje
kurwa ludzie! Co za róznica! Język polski to jezyk używany w jakims zadupiastym kraju, nie trzeba umiec w nim mówić bo nikogo on nie obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RODZAJÓW
:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię kobiecy zapach...
to najlepsze perfumy dla każdego faceta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada ja mam ok 20 flakonow i wlasnie zazyczylam sobie n imieniny miracle lancome -dlugo sie utrzymuje? jest komplelemntowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
tez ostatnio uzywam miracle Lancome, ale nie jest to jakis moj ulubiony zapach. nie pztypominam sobie zadnych komplementow, komplementowana jestem zwykle jak czuć ode mnie szampon do włosów:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich ignorantów
kiedy ginie język, ginie naród, bo ginie tożsamość. Wychowaliście sie w tym kraju, w tym języku przekazana została kultura, dziedzictwo, uwarunkowania społeczne, nawet kkląć się nauczyliście w tym języku zadupiastego kraju. Zrozumcie tępaczki, że bez języka jesteście nikim, zawieszeni w próżni. Dbajcie o o język ojczysty, bo inaczej kazdy będzie mógł Wam rzucić w twarz, że jesteście własnie ignorantami i tępaczkami z zadupiastego kraju PS. W sprawie tematu: mam dwa swoje ulubione zapachy, do których ciągle wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... jest co? :D Zupelnie nie znam sie na perfumach, czy sie dlugo utrzymuje - wydaje mi sie, ze normalnie, trudno powiedziec, bo ja osobiscie nie czuje od siebie zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zajebista
jedne perfumy na cale zycie !? ja mam chyba z 6 roznych , ale zazwyczaj uzywam jednych..... ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
"Zupelnie nie znam sie na perfumach, czy sie dlugo utrzymuje - wydaje mi sie, ze normalnie, trudno powiedziec, bo ja osobiscie nie czuje od siebie zapachu." ja tez, ale to dobrze. osoba nosząća dany zapach powinna go nie czuć, to znaczy, ze nie uzywa go za duzo i dobrze sie komponuje z daną osobą. tak przyjamniej piszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden perfum :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D ze smiechu mozna "pęc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja sie z tym
ide to wkleic na topik tink, zasluzyla sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×