Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candidia

jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jeśli wcześniej był test

Polecane posty

Gość candidia

z wiedzy ogólnej i merytorycznej, Zdałam ten test i zostałam zaproszona na rozmowe, zastanawiam się czy na rozmowie będę pytana o wiedze merytoryczną czy raczej będzie to zwykła rozmowa nie sprwdzająca już wiedzy merytorycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem może moje doświadczenia w tej kwestii , nie wiem jak będzie u Ciebie. Miałam dwukrotnie takie sytuacje, były to konkursy do firm państwowych ,jedna była do sądu a druga do urzędu. W obydwu przypadkach jako pierwszy etap były testy, jeden miałam z finansów a drugi z administracji publicznej. Oba te testy zdałam i przeszłam do trzeciego etapu. Mimo, że na oba stanowiska była wymagana określona wiedza, to jednak rozmowy kwalifikacyjne były na luzie, tzn. ogólne pytania jak to na rozmowach czyli : dlaczego chcę tam pracować, parę słów o sobie, jakie szkoły kończyłam i jakie mam doświadczenie, co mnie motywuje itp itd, czyli luzik. Z tego co słyszałam od innych, którzy również brali udział w konkursach do urzędów publicznych to jeśli przeszli już test wiedzy, to rozmowa kwalifikacyjna nie była już sprawdzeniem wiedzy merytorycznej, tylko takie tam ogólne sprawy. Widocznie zdanie testu z dobrą ilością punktów jest dla nich wystarczające i wiedzy nie muszą już sprawdzać. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candidia
dzięki:)za odpowiedź a za powodzenie nie dziękuje:) a do jakiego urzedu miasta kandydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×