Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no cóżąż

Po co te głupie topici =- kto bierze ślub we maju, kto w czerwcu kto w...

Polecane posty

Gość no cóżąż

po co to ? co to niby daje? ze znajdzie sie 5 lasek podnieconych tym faktem i wzajemnie adorują ze to najlepszy dzien ble ble ble mimo ze jestem kobietą to tak sobie myslę - który facet zakładalby na necie temat ej chłopaki kto na maj 2009 - i razem z innymi chłopakami podniecałby sie wyborem kokardek, baloników itp ehh kobiety czasem są żąłosne i dziecinne a mężczyźni faktycznie głupotami sie nie zjamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a po ślubie
przejdą na ciażowe i będa zakładac topiki w stylu: "staraczki łaczmy się", "marcówki", "grudniówki" itp.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżąż
własnie zastnawia mnie co takiego jest w kobietach ze sie tym wszystkim tak podniecają, biegną do internetu itp - dlaczego faceci do wszystkiego mają dystans, nie są podnieceniu faktem zakupu zaproszeń - te to te, nie to to nie te, wazne zeby były, wyborem garnituru tez sie nie podniecają , są generalnie normalni a kobietom się cos w główki robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżąż
o i pojawiła sie pierwsza sfrystrowana fascynuje mnie to ze juz wyjechała od suki, juz pewnie jestem zazdrosna, stara panna i wogole jestem glupia itd czy to normalne zachowanie? no napewno nie - z czego to wynika, ta agresja? czyzby z tego ze dana osoba świata poza ślubem nie widzi i nie ma zbyt wiele do powiedzenia to z agresją naskakuje gdy ktos zwraca uwage ze to co dlań jest całym światem jest w sumie tylko małą pierdułka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram.podobnie jak z tematami \'jak wam się podoba moja suknia?w sumie już ją kupiłam ale proszę o ocenę\'ale jednak wchodzę na taki temat i odpowiadam-skoro go założyła to sama się prosiła o wypowiedzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżąż
tak ale z moiich obserwacji wynika ze nie jest wskazane napisanie ze nam się nie podoba bo pojawia się horda ślubowiczek w zależność do jakiej hordy autorka nalezy i jest wyzywańsko na całego bo sie nie podoba, bo zazdrośćisz, bo ty pewnie stara panna to ci sie nie podoba eh:) czasami mam ubaw bo obserwuje to forum gdyz zbieram materiały do pracy doktorskiej i mnie to fascynuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo babskom sie nudzi
faceci pracują a te torby tylko pi.erdolą o kokardkach i wstążkach bo pi.pska nie chce sie do uczciwej pracy ruszyc paniusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardeniaaaa
nie wierzę, są jeszcze normalne kobiety na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem kobietą.....
ale od tych od ślubów, staraczek,i odchudzaczek to już się słabo robi , nie można dołączyć do tych istniejących tylko dziennie tego setki zakładać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda chce swoj zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardeniaaaa
a tak a propos tematu, dzisiaj jak jechałam tramwajem wsiadły dwie niunie i oczywiście jedna zaczęła się drzeć na cały tramwaj, jak to ona ma problem z fryzjerem , no bo przeciez makijaz kosmetyczka jej bedzie robić minimum godzinę i jak ona zdąży i ze jeszcze musi isc na probną fryzurę i jeszcze tyle rzeczy itp. itd..... i tak trajkocze cały czas.A ja widze jak dwóch młodych facetów w tym tramwaju słysząc to usmiecha się do siebie znacząco na ten jazgot. W takich chwilach wstyd mi,że jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda chce swoj zakladac
najgorsze ze faceci mysla potem ze my wszystkie takie jestesmy a jak nie jestesmy i ktorasd powie ze ma w pupie ślub to wielkie zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pustaki
tylko pustaczki mysla o kokardkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum to żenada
nic mądregot u sie nie dowiecie tylko ze jakas tam juz zamowila zaproszenia, tamta nie da wiecej niz 1,8zł a inna to wogole sie popłakała bo nie wie jakie wybrać, nic konkretnego, nic mądrego - czasami płacze ze przyszły mąż sie tak nie podnieca jak ona, oceńce suknie i tego typu dyrdymały, - daje to wlasnie piękny obraz kobiet z tego forum - żyjących bezstresowo, nie mających wogole innych zmartwień jak kolor zaproszenia tylko ciekawe jak one wracają do życia po slubie - co wtedy staje sie ich zyciem - aha faktycznie stają sie zafasolkowanymi a wczesniej staraczkami :D o boże żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopejka
i tak mało Cię zbesztano i wyzwano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem to z drugiej
strony. nie jestem durna paniusią, ktorej w glowie tylko sukienki, fryzjerzy, zaproszenia i inne duperele srele kokardki. codziennie rano wstaje, idę do pracy, mam znajomych, w domu sprzątam, gotuję,czytam, normalnie rozmawiam z narzeczonym, rodzicami, znajomymi itp. normalnie to znaczy na przeróżne tematy a nie podniecam się kokardkami. ale litości, czy jeżeli wchodzę na net to też mam być taka "poważna"? wciaż interesować się tylko pracą i sprawami przyziemnymi? a może jednak mogę wziąć udział w rozmowie w durnym topiku "kto bierze ślub...??" bo ten temat dotyczy mnie. jest to forum tematyczne, by rozmawiać z ludźmi na tematy które na s interesują. chyba mam prawo podzielić się z osobami, które akurat zajmują się tym samym, opinią na temat "durnej kokardki"? nie zatruwam najblizszym zycia tematami ktore ich nie interesują. a jezeli was te durne topiki nie interesuja to wystarczy omijac je szerokim lukiem a czytac tylko te ktore was zaciekawią. chyba wy nie jestescie glupi i z natloku informacji potraficie wybrac to co was dotyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastu
bo chyba ma rację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastu
to było odnośnie postu kasjopejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solistka.......
a ja wam powiem---------------------> owszem, masz prawo pisać o czymkolwiek, nawet o czyszczeniu sedesu, ale nie dziw się, że ludzie postronni będą czytać te posty i patrząc obiektywnym wzrokiem komentować je dostrzegając absurdy, których ty poprzez swoje zaangażowanie emocjonalne nigdy nie dostrzeżesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solistka.......
jesteście monotematyczne w swoich kontrargumentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solistka.......
to pewnie skutek czytania P. Coehlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollygon
one się chcą dzielić swoim szczęściem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik otóz to!!:D a tak z drugiej strony to po co zakładasz topik \"Po co te głupie topici =- kto bierze ślub we maju, kto w czerwcu kto w...\"?? po co?? przecież to bezsensu Twoim zdaniem. Dla przypomnienia to forum to forum ślubne! więc o czym można tu pisać? o pogodzie? nie o sukienkach, o kokardkach i różnych pierdołach,bo od tego jest to forum! nie lubisz sukienek, kokardek to idź na ogólny, albo na erotyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarepska bez konserwantów
żeby komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjkjghjfgklhf
zaglądamy z ciekawości, jak np na wsi jestem to zawsze do chlewa zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta kulturalne i wykształcone zamiast robić coś pożytecznego, to siedzą i ślęczą nad sensownością tematów na forum o ślubach:) urocze!!!! i baaaaardzo na czasie:) a może tu średnia wieku to 16 lat?? w gimnazjum nie zadają już żadnych prac domowych???? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjkjghjfgklhf
zabolała krytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×