Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Po czym poznać ze facet jest prawiczkiem?

Polecane posty

Gość iolopiopio
wita się PRAWĄ ręką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to nie jest moj pierwszy...mamy po 23 lata...moze sie wstydzi?nie wiem czy jeest...mam takiepodejrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
zapytać wprost, i jak odpowie tak to znaczy że jest a jak nie to znaczy że nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowie tak ogólnie ze moj tez tak kiedys mi wmawiał . zreszta po nim było jeszcze ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
no tak a jak inaczej? a jak nie będzie chciał odpowiedzieć to nie drąż tego tematu. a jak nie chcesz pytać z jakichkolwiek względów to i się nie domyślaj w jaki sposób poznać czy nie bo możesz źle poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak odpowiedzial ze miał inne to i na pytanie czy jest prawiczkem powie ze nie. zobaczysz jak zabierze sie do rzeczy jak mu bedzie marnie szło to znaczy ze był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique23 Po wyczerpaniu tych kilku sugestii mogę z przykrościa powiedzieć że inaczej nie poznać: Prawiczek Napewno nie ma śladow na skórze lub pregów na jajkach a moze spytaj naszego PRAWICZKA I KROPKA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja kiedys myslałam ze mozna ich poznac po trzesacych sie rekach ja sie dobieraja po wstepnej weryfikacji stwierdzam ze to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłem prawiczkiem to tańczyć z laska nie mogłem bo mi stawał i do tego mokrutki sie robił ,że w jasnych spodniach na disco nie udawałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one ale jak panienka fajna to i doswiadczony ogonkiem zaczyna machac Też prawda .Wtedy tańczę tak że cała sala moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×