Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Po czym poznać ze facet jest prawiczkiem?

Polecane posty

no wlasnie w tym lezy problem...ze ma z tym problemy...gadalam juz na innym forum i z taka laska doszlysmy do wniosku ze moze byc prawiczkiem...ze sie boi ze to jeo pierwsy raz...no ale mus ie juz kochalismy,wiec dlaczego nie che mu stanac>?tzn staje,ale opada,on sie wycofuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique troche się zamotałaś TEMAT brzmi: Po czym poznać ze facet JEST prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to moze byc powod...moze za bardzo na niego naciskam i sie stresuje...czemu sie stresuj??bo jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak może być prawiczkiem skoro mowisz ,ze się z nim kochałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie miiiiii
może ma uczulenie na latex. sprobujcie bez gumy jeśli bierzesz tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kumam nic .Postaw jeszcze raz problem i zadaj konkretne pytanie z zaznaczeniem czy już z nim spałaś czy nie.OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku...jestesmy razem 3 miechy,kochalismy sie raz,ja tego bardzo potrzebuej i on to wie.wiele razy byla taka sytuacja ze 'prowokowal' do zblizenia i sie wycofywal ze nie moze ze ma stres...jakby sie czegos bal,tabsy zaczelam brac w tym tyg...widzimy sie w weekendy bo mieszkamy w innych miatach,wiec chyba sie powinien na mnie rzucac w drzwiach...jak zaczynamy gadac o sexie to owszem odpowie mi,ale szybko zmienia temat.poza tym mowi ze chce jeszce z tym poczekac,bo chce mnie lepiej poznac,ale sie juz raz kochalismy wiec nie wiem zupelnie o co chodzi...dodam ze ma sres faktycznie bo jest bez grosza i nie moze znalezc pracy...oto cala sprawa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym lezy problem...ze ma z tym problemy...gadalam juz na innym forum i z taka laska doszlysmy do wniosku ze moze byc prawiczkiem...ze sie boi ze to jeo pierwsy raz...no ale mus ie juz kochalismy,wiec dlaczego nie che mu stanac>?tzn staje,ale opada,on sie wycofuje... Pierwszym razem stanął czy nie do hooooja Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może facet to ogier.Złapał coś i robi uniki??? Ja pierdolę nie mam koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one nie denerwuj sie bo i ty zaczniesz miec problemy i kogo ja poprosze o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stanął i miał orgazm to nie jest prawiczkiem tak?czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półeczka zawsze do dyspozycji.A jak bedę miał problem to ty to w 5 min załatwisz prawda niunia?........................ A jak najszybciej?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie chodzi czy jest prawiczkiem czy nim byl tylko wydaje sie ze facet ma jakis problem, skoro po calym tygodniu szukania pracy nawet musie bzykac nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce poprostu sie z nim kochac a on robi uniki,mowi ze ma stres i sie wycofuje i nie moze mu stanac...CO MAM ZROBIC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaczek a próbowała wziasc go do ust u facetów zawsze działa, jak to niepomoze to lekarz zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn Monika moze być tysiac .Może cię zaliczył i już o nie bierzesz np. Albo zrobiliście to po pijaku.A mu sie wcale nie podobasz .i tak dalej albo jak połeczka mowi to IMPOTENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one ja to nawt niedopuszczam mozliwosci takiej jak opisuje kolezanka. jeszcze mi sie tak nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×