Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Po czym poznać ze facet jest prawiczkiem?

Polecane posty

Gość powiedz mu tak
sie czepiasz! jak Ci kurde zalezy to poczekaj, a nie tylko o sobie myslisz cipko :P pomoz mu rozwiazac problemy i odstresowac go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge mieć strasznego stresa ,ale jak poczuję dłoń (damską) np na jaderkach to od razu pierdole wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejac inicjatywe doslownie, zagtargac go do lozka i zastosowac terapie szokowa ( nie mam polskich znakow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może...............
ona ściągnie mu majtki a tam grzybki na kutasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półeczka widzę że się kumamy. W cierpieniach pomyśl o mnie.Teraz spadam.Pozdrawiam Cię serdecznie PAPA i spokojnych snów dla wszystkich mały wóz nie masz polskich znaków a ta krecha nad o to co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam dla chcacego nic trudnego albo zagraj na uczuciach juz mnie niekichasz, nie podobam ci sie, czy cos zemna nie tak ze niechcesz sie zemna kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty na dobranoc ci powiem ,że musisz chyba nicka zmienić bo ci bede dopierdalał.Poniał???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskusantka Kafeteriowa
Widze czacik sie zrobil, ale napisze po czym czasem domyslam sie, ze mezcyznza MOZE byc prawiczkiem: - lalusiowato-gejowaty wyglad -zbyt powazny, spieta postawa -gdy tylko trzyma nos w ksiazce -gdy ma okulary a na dodatek ma wyglad kujonowaty -gdy jest spokojny i niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie jest
prawiczkiem tylko gejem, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrfedwsz
jak można pytać na forum po czym rozpoznać prawiczka. Skoro jest Twoim partnerem to chyba powinnaś zapytać go wprost. Jeśli związek oparty jest na zaufaniu to powinien powiedzieć Ci prawdę a Ty każdą odpoiwedź powinnaś zrozumieć. Każdy był kiedyś prawiczkiem. Nie rozmawiacie szczerze w związkach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seks teleofn. Czasami aż za bardzo otwarta, czasami zaś nieśmiała brunetka, która niedawno ukończyła 21 lat z chęcią podzieli się swoimi pierwszymi doświadczeniami seksualnymi. Moje fotki są tutaj:http://sextelefon.co.pl/9.html Mam miły i ciepły głos, który opowie Ci o tym jak wyglądam i jakie uwielbiam pozycje seksualne w trakcie intymnych spotkań. Jeżeli tylko wykonasz do mnie telefonik opowiem Ci o tym wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×