Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam juz tego dość

MIERZENIE TEMPERATURY. PYTANIE

Polecane posty

Gość mam juz tego dość

Mam pytanie. Mierze temperature w ustach termometrem owulacyjnym microlife. Dzisiaj rano po przebudzeniu miałam temperature 36.35 i z ciekawosci zaraz po tym zmierzylam ją jeszcze raz i wynosila już 36.48, a następnym razem 36.65. Czy jest to możliwe, że w ciągu kilku minut tak zmienila sie temperatura mojego ciała??????? Dodam, ze zawsze mierze w tym samym miejscu pod językiem, przy zamknietych ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
kiedyś mierzyłam w pochwie i było dokladnie to samo. Temperatura skakała w ciągu kilku minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
Prosze o pomoc, bo nie mam już siły...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamboniewiemmmmmmmmmm
dziwne to troche a moze termometr zepsuty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
już drugim termometrem mierze, bo myslalam, ze poprzedni jest zepsuty, wiec kupilam nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamboniewiemmmmmmmmmm
to bardzo dziwne w takim razie widocznie zle mierzysz powinno sie mierzyc raz nalepiej w pochwie moge ci przeslac moje wykresy jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
Na pewno dobrze mierze.Zawsze o tej samej porze pod językiem w tym samym miejscu, nie ruszam termometrem, ani językiem, nie przygryzam go, nie przełykam śliny, w pochwie też dobrze mierze, ale jak z ciekawości zmierzyłam drugi raz była już inna temperatura. Możliwe, żeby sie zminiła w ciągu kilku minut?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
chyba pojde do tej baby od NPR i powiem, żeby nie wciskała kitów, bo nie wierze w to jej pieprzenie!!!!! I jak tu zaufac NPR, skoro w ciągu 3 minut o kilka dziesiątych może zmienić sie tempka, a to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
no i oczywiscie nikt mi nie potrafi odpowiedziec na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
no to jak wierzyc npr,ze nawet mrugnięcie okiem, z ciągu kilku minut zmienia mi temperature??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
to bedzie już moj kolejny termometr. Ostatnio nie mieli rtęciowego. A to ma być specjalny owulacyjny rtęciowy, czy może być zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
A może ja poprostu sie nie nadaje do tego, bo mam juz taki organizm, który czesto zmienia temperature??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
nikt mi nie odpowie???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz tego dość
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepiej nie mierzyć tyle razy. to tylko urządzenie, wystarczy, że zrobi pomiar o 2 sekundy szybciej i juz jest roznica, albo cos w tym stylu. Poza tym najlepiej mierzyc w pochwie, bo tam jest najbardziej miarodajny i wiarygodny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest możliwe, że temperatura delikatnie skoczyła, ale nie jest to jakiś taki ewidentny skok, który mógłby o czymkolwiek świadczyć. Oprócz mierzenia temperatury obserwuj też śluz, a wszystko będziesz wiedziała. Z samego śluzu, jak i z samej temp. nie da się odczytać tego, o co chodzi w NPR. Konieczne jest robienie tych dwóch rzeczy na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reee

Myślę, że jeśli szukasz fajnego termometru to zobacz sobie Fast Temp od polskiej firmy Sanity. Naprawdę fajny sprzęt, który świetnie będzie się sprawdzał przy dziecku bo szybko zmierzy temperaturę więc dziecko nie będzie się niecierpliwić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annas
Dnia 5.09.2019 o 14:32, Gość reee napisał:

Myślę, że jeśli szukasz fajnego termometru to zobacz sobie Fast Temp od polskiej firmy Sanity. Naprawdę fajny sprzęt, który świetnie będzie się sprawdzał przy dziecku bo szybko zmierzy temperaturę więc dziecko nie będzie się niecierpliwić.

 

rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×