Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zahir89

ILe moge czekać na odpowiedź po wysłaniu aplikacji

Polecane posty

Zastanawiam się po jakim czasie po wysłaniu cv i listu mogę otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna(???) Wysłałam ostatnio dwie aplikację. Jedną dwa tygodnie temu ale w ogłoszeniu było napisane, że czekają na oferty do 30 kwietnia więc pewnie zapraszać będą w maju. Drugą tydzień temu i czekam na wiadomość. Pocieszam się ze teraz ten majowy weekend więc może zadzwonią po nim... Jakie są wasze doświadczenia i czy myślicie, że mogę liczyć na to że się w końcu odezwą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfbbbfb
róznie bywa czasem dzwonią tego samego dnia a czasem po3 miesiącach-masakra wiem ale to działa tak jest bezrobocie i pracodawcy dobrze o tym wiedza ,wiedza ze z praca ciężko ,jak się cos im nie podoba to zwalniaja bo wiedza ze na jego miejsce jest 40 chetnych niestety , taka prawda ja szukałam pracy do listopada do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvbvcbb
" Jakie są wasze doświadczenia i czy myślicie, że mogę liczyć na to że się w końcu odezwą???" odezwą sie jak nie ci to inni jesli masz dobre CV i list plus troche szczescia . do mnie sie nawet po 2 miechach odzywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×