Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

O CO MU CHODZI?????

Polecane posty

kurcze nie wiem co mam myśleć o facecie, który ma 31 lat pisze do mnie same miłe rzeczy ale mówi ze nie mam sie w nim zakochiwać bo on sie nie zaangazuje gdyż cierpi na ostatni zwiazek...czy myslicie ze on tak specjalnie mi to mówi??dodam ze chce sie spotykac ze mna, gadac ...sama nie wiem czy jest zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
tak tak myslimy, ze chce sobie poruchac bo nie kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjarana na sloncu
hehe to pewnie moj ex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
A napisz skad jest ten pan??Tez takiego znalam i mowil dokladnie to samo, kiedy chcialam zeby sie okresil po 6miesiacach skonczylo sie...heheh Napisz skad on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
o abstynencji mowil zebys nie wykumala, ma 30 lat faceet to wie ze trzeba sciemniac i nie mowic wprost tylko przechodzic do rzeczy, dlatego chce sie spotykac, zanim ty sie kapniesz o co chodzi on juz cie kilka razy conajmniej zaliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjarana na sloncu
ja z wawy alei tak wspolczuje mojej nastepczyni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może on sie po prostu asekuruje zebym ja sie nie zaangażowała pierwsza tylko dopiero kiedy on cos do mnie poczuje to bedzie sie starał o moje uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjarana na sloncu
chcialabym kiedys natrafic na moja nastepczynie opowiedzialabym jej wszystko :) co lubi jakie ma zalety i wady (lepiej zaczac od zalet bo ma dwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
to nie ten. Kopnij go w dupe..niby czemu nie masz sie zakochac??To po kiego chuja sie z Toba spotyka??Jesli nie chce zebys sie zakochala to znaczy ze chce Cie tylko miec na bzykanko...normalny facet ktory cos czuje tak nie powie, to takie wymowki moja droga, z czasem sie nauczysz, bedziesz wiedziala co oznacza takie pierdolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
A ile masz lat? 21 i nie mialas jeszcze do czynienia z facetami, lapiesz sie na slowka i wierzysz bo jest taki milutki i uroczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole to zejebiście ... czyli on tylko o łóżku mysli???ale z niego raczej nie ten typ jest raczej spokojny, to nie typ don huana czy jak to tam sie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta skora od banana nananana
zjarana na sloncu oczywiscie mysli ze kazdy facet jest taki sam a moze nawet ze cale zlo to sprawka jej ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakbys trafila mam 21! a doczynienia miałam i to różne ale tak na prawde nigdy takiej sytuacji..i nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
ale jakiego don juana? Don Juan wlasnie byl spokojny, co ty myslisz ze my mowimy o takim ktory jak frajer podchodzi do lasek? Wlasnie w tym rzecz ze ma podejscie i wie jak zbajerowac. Boze co za niemoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak tylko, jezeli chodzi mu o łóżko to ma problem bo ja sie z nim nie przespie i on o tym wie!! mówiłam mu to. A sam mi mówił ze on nie potrafi oddzielić łózka od uczucia dlatego woli nie kochac sie wcale niz z kims do kogo nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
melaniaO -Ona sie uczy dopiero.Ja wiem Ty wiesz, dlaczego jest taki uroczy i czarujacy...mloda sobie znalazl..jednak madry jest..zaznaczyl zeby sie nie zakochala, zeby pozniej mial spokoj jak ja kopnie w doope!:D Droga autorko ten Twoj pan X chce Cie tylko do sexu?Rozumie Pani??Czy napisac duzymi literami??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvcx
O kasę, lub sex. Wiedzieć nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
poza tym pytalas sie czemu nie mozesz sie w nim zakochac?Ty juz sie zakochalas tak mi sie wydaje no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
martunia, ty dalej nie rozumiesz, mial ci powiedziec ze wezmie cie sila? Ze przyjedzie tam i jak sie nie zgodzisz to przywiaze cie do lozka? To jest taka gra, on wie ze ty jestes naiwna, i mowi ci to co chesz uslyszec, w efekcie liczy sie tylko to zeby sie zblizyc, wtedy ty sie posikasz sama ze szczescia ... pozniej bedizesz ryczec i pisac na kafe jak to cie brzydki niedobry facet wykorzystal a mowi zupelnie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo
zjarana na słocu to w wawie mamy takich sporo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zakochałam ale cos czuje bo on powiedział ze on sie nie zaangażuje i nie chce mnie skrzywdzic tak mi powiedział ( ale dodał ze chciałby sie zakochac zeby uwolnic sie od tego brzemienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
martunia, z normalnymi facetami to jak z normalnymi babkami, trzeba sobie znalezc i wychowac. Ale jak ty jeszcze faceta nie znasz a juz rozmawiacie o zakochiwaniu sie itd. to wybacz ale cos tu jest nie tak, ten zwyczajnie probuje cie wyprowadzic w pole zebys byla zdezorientowana. OCzywiscie mozesz z nim zaczynac tylko badz rozwazna i nie rycz potem ze cie wykorzystal a ty ni nie wiedzialas. Spotykaj sie z nim i trzymaj go na dystans, np. 2 miesiace i zobaczysz jak bedzie reagowac, do tego jezeli chesz z nim byc na serio to wstrzymuj seks a angazuj sie w spotkania, w jakies wspolne przedsiewziecia, jezeli to go bedzie nudzic i nie bedzie mial ochoty a bedzie tez nalegal to bedziesz wiedziala. Ale czy jest sens zaczynac skorko facet tak zaczyna cala sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
moo no wlasnie mamy w Wawie takich sporo zgadzam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×