Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość ciekawska agata

podejrzałam na gazecie.pl mają podobny temat, ale ciekawa jestem kafeteriuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska agata
sama też się pozdradzam 1. dzisiaj zrywam z facetem 2. uwielbiam pistacje 3. pierdzę cichaczami w autobusach 4. zjadłam dzis czekoladę 5. tęsknię za prawdziwą miłością, więc zdarza mi się oglądać ckliwe romansidła, ale nikomu się nie przyznam do tego 5. siedzę teraz w samej bluzce i w majtkach :D 6. mój wujek umarł z przepicia 7. lubię lody waniliowe i orzechowe 8. mam pryszcza na tyłku, ale tylko na tyłku 9. boję się much 10. nie lubię dzwięku styropianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. placze tylko wtedy gdy nikt nie widzi 2. mam arachnofobie 3. nie chce mi sie pisac pracy licencjackiej :O 4. jestem leworeczna 5. od 4 lat jestem sama 6. codziennie czytam pudelka :P 7. nie mam zadnych nalogow (z kafeterii wyleczylam sie jakis czas temu) 8. jestem farbowana blondynka 9. moja najwieksza slaboscia sa slodycze 10. nigdy nie zjem sera bo go nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
coz moja droga, normalne to nie jest zeby puszczac cichacze, nie masz nic lepszego do robienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta Ruchsińska
1 puszczam cichacze jak tylko mnie najdzie potrzeba 2 nie chce mi sie pisac pracy mgr 3 dzisiaj nasikalam do umywalki 4 dłubie sobie w zębach 5 uwielbiam słodycze 6 podkochuje sie w Marku Dobrzeńskim (serio) 7 pale fajki w tajemnicy przed facetem 8 kilka razy upiłam sie do nieprzytomnosci 1 raz majac 15 lat:) 9 mam rozstępy na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta R.
i nie umiem liczyc do dziesięciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nienawidzę tej taniej dziwki 2. Za każdym razem płaczę oglądając Miasto Aniołów i Bravehearta 3. Niecierpię pieczarek i kminku 4. Palę papierosy od 4 m-cy 5. Jestem beznadziejnie zakochana 6. Mdleję na widok krwi 7. Jak byłam mała to ukradłam kota ;) 8. Uwielbiam mailbu z mlekiem 9. Brak mi faceta 10. Jestem pedantką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz jaaaaaaaaa
1. studiuje fatalny kierunek 2. nie chodzę i tak na zajęcia a cała rodzina myśli ze pilna studentka ze mnie 3. dość często lubie się urżnąć sama ze sobą 4. spałam z wieloma facetami 5. byłam w związku sponsorowanym 6. nie lubie swoich koleżanek 7. całymi dniami siedzę przed laptopem zamiast wziąć się za jakąś robotę 8. obgaduje swojego faceta jak tylko mam okazję 9. nie znoszę sprzątać i mam burdel w szafie 10. wszystko mi wisi i mam wszystkich ludzi gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. mam niebieską szczoteczkę do zębow (naprawde, taka fajna błękitną) 2. dziś wyskoczyło mi zimno :( 3. za trzy dni zdaję maturę 4. a nic nie umiem :) 5. jestem uzalezniona od kupowania na allegro 6. mam wystający brzuszek a nie chce mi sie nic z tym zrobic 7. mam konto na nk (wiem, przegrałam życie) 8. lubię Tigera i inne tego typu przyspieszacze zawału 9. nie umiem gotować 10. nie goliłam nóg od niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Lubie piwo 2, jestem leniwy 3,jestem pracoholikiem 4. muzyki mogę słuchać 24/7 5 nie lubię mleka 6,uwielbiam kawę 7. kiedyś umiałem pływać teraz już tylko topić 8, nigdy nie chodziłem w dresie 9. na kafe siedze z nudów 10. mam tyle rzeczy do zrobienia, ake patrz pkt2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super wyznania dawajta jeszcze
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU pisze się prawdę
mozna wreszcie poznać kobiety bez make upu Faceci patrzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DKMG
pisz anonimowo, bo dużo nie powiedziałeś o sobie czego bysmy nie wiedzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie
1. boje sie panicznie porodu 2. mam starego alkoholika 3. obgaduje kolezanke z inna nasza kumpela a na drugi dzien sie z nią spotykam 4. kupuje bez przerwy na allegro - dwa razy w tygodniu to na bank 5. mam nadwage i rozstepy na udach 6. śmierdzi mi z pipci ale wsadzam sobie tam palec i potem wącham i w sumie mi siepodoba ten zapach 7. jak wycieram pupe po kupce to zawsze oglądam papier i wycieram dopóki jest biały a nie brązowy 8. mam sponsora 9. w pracy sie lenie jak tylko mozna 10. porysowałam kilka aut na parkingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Przez majówkę będę sama w domu - i mam zamiar kompletnie NIC nie robić, żyć w brudzie, nie jeść i lenić się. 2. Mam ochotę zapalić, bo nikt nie będzie mnie widział - ale nie chcę wrócić do nałogu.... :-( 3. Nie lubię swojej najlepszej koleżanki (????) i na złość jej się opaliłam (bo to ona zawsze pierwsza jest opalona latem) :-) 4. Mam lęk wysokości. 5. Lubię się popisywać i robić wrażenie na ludziach (np. ostatnio wykąpałam się w lodowatej wodzie w jeziorze). 6. W ogóle lubię być w centrum uwagi. 7. Uważam się za ideał ;-) 8. Chcę mieć zawsze rację. 9. Chcę mieć dużo (wszystkiego). 10. Czepiam się wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej ludzie dalej
dajcie cos do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. siedzi nade mną szef a ja mu obrabiam tyłek z koleżanką na gg :O 2. Nie cierpię tuńczyka. 3. były się hajta, a mi źle. chyba. 4. wczoraj ksernęłam sobie książkę w pracy 5. dziadek nie trzeźwieje od 20 lat :) 6. chyba mam gen alkoholizmu 7. tak, napiję się dziś jak nic 9. nie cierpie pająków 10. też czytam pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgf
1. leże w samych gaciach na łóżku 2. dłubie w nosie, gdy nikt nie patrzy 3. mam syf na biurku 4. podlewam kwiatka raz na 2 tyg. jak sobie o nim przypomne 5. mam kilka pryszczów na plecach 6. w czoło ugryzł mnie komar 7. dziś moja dziewczyna wyjechała w góry na 4 dni 8. swędzi mnie ucho 9. nudze sie 10. nie wiem co napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwina blejk
1. mój facet ma małego 2. zapach kawy lubie 3. mam pieprzyka w intymnym miejcu 4. uwielbiam przeklinać jak szewc 5. nie boję się piekła, księży, nieba, boga 6. marze, zeby pobić się na serio z kobietą i rozpierniczyć jej nos 7. rozdwajają mi się paznokcie 8. chciałabym być już w ciązy,mimo ze jestem bez pracy i pewnie byłoby mi baaardzo ciezko 9. mam pierwszy dzień okresu 10. uwielbiam robić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
1.nienawidzę obłudy 2.nałogowo słucham coldplay'a 3. nigdy w życiu nie założę nic różowego 4. nikomu nie mówię o swoich problemach 5. uwielbiam spacerować 6.często płaczę...ze śmiechu;) 7.lubię buszować po forach internetowych 8.potrafię bawić się bez alkoholu 9. boję się myszy 10.nie cierpię oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zabawmy sie :D 1/nie pisze esów swojej kobiecie codziennie 2/nie mowie jej kocham codzienie 3/ nie mam wachania nastrojów :P 4/nie spedzam z nia kazdej wolnej chwili 5/odmawiam jej czasami sexu 6/mam swoje zdanie na pewne tematy i sprawy w partnerstwie 7/wychodze czesto z kumplami na piwo 8/ daje miłe komentarze innym pannom na nk 9/ nie jestem na kazde jej zawołanie 10/....dzisiaj powiedziała ze BARDZO MNIE KOCHA :D bo ma ciekawie ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. lubię wrednych ludzi 2. nie lubię życiowych nieudaczników, pierdół cielęciowatych 3. uzależniona od kawy i słońca 4. uwielbiam małe dzieci 5. gazety czytam od końca 6. pedantka 7. nie umiem oszczędzać skutecznie 9. jestem beznadziejnym kierowcą 10. nie zdrabniam imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka222
1. Kilka dni temu zerwałam z facetem, bo przez 2 lata związku nie był w stanie poświęcic mi jednego pełnego weekendu, bo się uczy. 2. Zmieniam majtki conajmniej 2 razy dziennie. 3. Wchodzę na kafe, bo nie mam ochoty i z kim pogadac. 4. Kocham orzeszki arachidowe, choc mam na nie uczulenie. :/ 5. Mam kompleksy dotyczące moich włosów, sylwetki, palców u stóp. 6. Zwykle mam syf w pokoju. 7. Wkurzam się kiedy brat, koledzy po raz kolejny nasyfią w moim samochodzie. 8. Nie mam ani jednej koleżanki. 9. Boję się panicznie robali (insectofobia). Czasem nie śpię przez to w nocy. 10. Mam kaktusa, bo inne kwiatki umarły by z braku wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllll
1.jestem dzis zla jak cholera 2.placze na kazdym filmie 3.uciekam od zobowiazan 4.boje sie zmian 5.juz pol roku zwlekam z pojsciem do ginekologa 6.mam zolte zeby ktorych sie strasznie wstydze 7.jestem potwornym leniem 8.nie moge znalezc pracy 9.moje konto bankowe szybko sie kurczy 10.marze by wygrac w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temacik
1. moim marzeniem jest studiowanie medycyny a najbardziej kreca mnie zajecia w prosektorium 2. czesto uwazam sie za tepa 3. puszczam cichacze kiedy tylko chce 4.mam cellulitis 5.mam duuuze stopy 6.dlubie w nosie jak nikt nie widzi 7.dotykam pipki a nastepnie wacham palce (serio) wiem, ze jestem dziwna 8.chcialabym mieck iedys bardzo bogatego meza 9.boje sie bardzo bolu fizycznego 10.lubie sobie wypic nawet wino za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katirna10010
1.Zostaje sama na weekend majowy w domu, będę pic codziennie do upadłego. 2. Nie lubię się malowac, robię to bardzo rzadko. 3. Wolę sportowe wygodne buty niż wysokie na obcasach. I w takich właśnie chodzę na codzień. 4. To samo tyczy się ubrań, wolę sportowe (co nie oznacza dresów itp!!) Niż najmodniejsze kolecje. 5. Nie mam koleżanek. 6. Smutno mi i nie mam z kimo tym pogadac. 7. Weszłam tu, bo nie mam z kim pogadac. 8. Uwielbiam jeździc samochodem. 9. Nie umiem prakowac przodem samochodem na parkingach pod centrami handlowymi. Tam jest tak mało miejsca zawsze!!!:/ 10. Gdybym mogła wyjechałabym stąd, nieważne gdzie, byle coś się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhyhy
o kurde ale fajne :) 1. miałam dziś strasznie ciężki egzamin, taki "wygrać życie" i wyniki za tydzien - tak więc psychicznie jestem rozpięta :) 2. przestałam się upijać i ograniczyłam bardzo alkohol - to mnie bardzo cieszy :) 3. oglądam papier toaletowy jak wycieram pupsko :), wycieram, aż jest biały, a potem jeszcze myję zadek :P 4. mam samych kolegów, 5. powiedziałam przyjacielowi, że jego żona (moja przyjaciółka) poszła do łóżka z innym 6. mam obsesję na punkcie zmarszczek 7. jestem nadmiernie dokładna, przykładam się za bardzo do wszystkiego i męczy mnie to, ale nie umiem tego pokonać 8. zaraz się zabieram za marynowanie mięska na grilla :) 9. nie znoszę swojej babki, bo jest suka wredna 10. jutro spróbuję wina, które sama zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candidia
1. rozłożyłam rozmowe kwalifikacyjną bo nie mogłam wydukac ani słowa (jezyk mi skołowaciał) 2. przytyłam 6kg i nic mi się z tym nie chce robić, choć mam postanowienie od jutra zacząć:P 3.zaraz zjem big milka i kawe z mlekiem 4. mam wielki ogromny bałagan w pokoju i nie chce mi sie sprzątać 5. szła burza ale poszła bokiem 6. 3 razy w życiu goliłam ręce, ale nigdy więcej 7. zakochałam się przez internet, choć to pewnie nie zakochanie, a przyzwyczajenie:P 8. nienawidze swojej migreny 9. chce mi się pić 10. chce sie zakochać ze wzajemnością do końca maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×