Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość ot tak..
- jestem zaborcza i zazdrosna, przez to rozpadł sie moj 4letnie zwiazek, i jestem w tm momencie zrujnowana psychicznie.. - czuje ze bede chora :( - obgryzam paznokcie u kciuków i dobrze mi z tym - lubie siedziec na lawce w miejscu publicznym i gapic sie na ludzi..oceniac..obgadywac.. - lubię dłubać w nosie - puszczam cichacze :) - przeklinam tylko w duchu - niecierpie piwa, wina.. - czytam gazety od tylu - jestem ciekawska i wszystko chciałabym wiedzieć - jestem nieśmiała - czytam wszystko nałogowo..każde ogłoszenie..jakas notatke..kartki wiszące na tablicy ogłoszen..na klatce schodowej ;) - boli mnie krzywda innych.. - ryczę na wszystkich romansidłach - nieważne czy to film czy książka - jestem wredna.. - znów chce mi się płakac..mimo że przebeczałam dziś już pół dnia - nie chce mi się pisać pracy lic. - marnuje czas przed kompem.. - marnuje swoje życie - słońce świeci a ja siedze w domu.. - ogólnie mam załamke..nic mi się nie chce..nie widzę mojego przyszłego zycia..nie widze sensu mojej dalszej egzystencji.. - z chęcią bym się upiła..ale nie mam z kim, nie mam czym..i jutro trzeba isc do pracy - i nie tylko jutro..ale też w sobote i niedzielę.. - a później cały tydzień nudne zajęcia..na studiach kompletnie nietrafionych..które mnie nie interesują..i które olewam..chodzętylko dla świetego spokoju mojej rodzinki.. - mój rozum śpi.. - kocham facta który po raz drugi mnie zranił okropnie..który potraktował mnie jak śmiecia..jak zabawkę..który niszczy mnie..a mimo wszystko chce zeby wrócił..chce mu wybaczyć.. - shit - nie umiem sobie poradzić sama ze sobą.. - i ogólnie dużo jeszcze tych wszystkich problemów.. - jestem wrakiem człowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak..
wiem miało być 10..ale jakos tak mi się rozpisało..samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza kłoda mała
1) codziennie zaglądam na nk 2) lubię wysmiewać się z ludzi 3) biore się za odchudzanie i zabrać się nie moge 4) w moim zyiu pojawił sie trzech facetów- boje się zrobic jakikolwiek krok, by nie popełnić błędu w wyborze tego idelanego 5) czuję się jak jakis ciul, gdy ludzie zwracają się do mnie per joasia 6) boję się ponownego rozczarowania 7) uczę się bez zbytniego zaangazowania- się zda zbóje i komisy 8) pobudził mnie max środowy masaż mojego dobrego kumpla 9) mam żal do przyjaciółki, że mnie okłamała/ zataiła prawdę 10) 22letnia dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jaaaaaaaaaa
1. Chciałabym zostać prostytutką ale jestem tak pazerna ze nie chce oddawać połowy kasy alfonsom:D 2. Już pare razy puściłam sie za kase ale dawno to było i teraz znowu ciągnie mnie do tego 3. Przepiłam mnóstwo kasy (dobry samochód już by z tego był) 4. Nie chce być w ciąży ale chce adoptować dziecko 5. Bzykam sie z chłopakiem bez gumki i co miesiąc martwie sie o to czy nie wpadłam 6. Jestem materialistką 7. Nie znoszę gotować 8. Mam wysokie mniemanie o sobie 9. Uważam sie za bardzo ładną a inni jeszcze mnie w tym przekonaniu utwierdzają niestety 10. Kończy mi sie alkohol a chce jeszcze ale nie moge już pić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście genialne
:D super wyznania jeszcze jeszcze jeszcze chcę :D wypowiedziało się tylko dwóch menów - DKMG i jeden pan - faceci nie lubią mówić o sobie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida2009
1.nie mam siły na "normalne życie" 2.chlam w pustych ścianach 3.prowokuje różne zdarzenia lubię jak grozi mi śmierć lub obłęd-nieświadomość 4.przeze mnie nie żyje człowiek z mojej rodziny 5.nie wiem kim jestem 6.celowo unikam kontaktu z matką choć wiem jak dla niej jest ważny 7.miałam kuratora wyrządziłam wiele krzywd za co do tej pory mam żal do siebie 8.tracę kontrole nad swoim życiem 9.mam lęki 10.nie akceptuje siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinki-łinki
1. Nie mam lęku wysokości, 2. Nie mam lęku przestrzennego, 3. Nie mam klaustrofobii, 4. Nie mam choroby morskiej, 5. Nie mam choroby lokomocyjnej, 6. Nie mam żadnych alergii, 7. Nie mam dziewczyny, 8. Nie jestem homoseksualistą, 9. Nie jestem praworęczny (lewus :P), 10. Nie jestem karany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tak..
głupio tak nic nie mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fridy
4.przeze mnie nie żyje człowiek z mojej rodziny \]]] jak to sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinki-łinki
Wiem o tym. Jeju, czy wszystko musi być tak schematyczne? Wszyscy piszą, co mają i kim są a ja piszę czego nie mam i kim nie jestem. A chuj to cię zrobił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititi
i po co się tak unosic, facet nie zrozumiał, albo nie chiał zrozumiec, a wyzywaniem go dajecie mu satsfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinki-łinki
Jaką satysfakcję? Dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida2009
przez swoją głupotę,młodość,nienawiść nie żyje ... nie chcę opisywać dokładnie zdarzeń tylko ja ponoszę winę. Dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki tiki ta
1. szybko się denerwuję 2. nie lubię kawy 3. najchętniej wyjechałabym teraz nad morze 4. czasami chciałabym na zawsze zostać dzieckiem 5. boję się 'wielkiej wody' 6. uważam się za szczęściarę 7. mam najlepszą rodzinę na świecie 8. zawsze chciałam sobie kupić toster 9. jestem oszczędna (miejscami przesadnie) 10. lubię zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fridy
bo Twoja wypowiedź brzmiała bardzo nieszczęśliwie, jesteś dobrą osobą, wrażliwą,,,,, trudno uwierzyć, że mogłaś przyczynić się do czyjejś śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja jednak
-mam aktualnie kryzys -brak mi energii -brak mi przyjaciół -nie wiem co mam robić dalej ze sobą, zyciem i wogóle -jestem pasztet i sie nie odchudzam -maluje paznokcie- zawsze krzywo mi wychodzi -jem teraz magnum -chyba mam świńska grypę - nie wiem co z tym slubem -psuje mi sie samochód i jestem zła na ptaki co na niego sraja pod drzewem na parkingu oj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
1. jestem mega leniem 2. mój facet ma małego, a ja choć lubię duże jestem z nim bo go kocham :) 3. ściemniam ile to ja nie pracuję a nic nie robię 4. mało kogo lubię 5. mogę nie zmieniać gaci i skarpetek przez 2 dni 6. wyduszam nieistniejące pryszcze 7. chyba jestem bi 8. skłonności do alkoholizmu 9. palę w tajemnicy przed wszystkimi 10. potrafię zjeśc 3 razy więcej niż mój facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazyn dla kobiet
1. Uwielbiam pić z rana kawę, 2. Lubię pracować, 3. Uwielbiam piwo, 4. Kocham jeździć samochodem, 5. Nie lubię ludzi, 6. Mogłem dokonać lepszych wyborów w życiu, 7. Lubię przyglądać się pięknym kobietom, 8. Nie potrafię nikomu zaufać i wszystko zawsze staram się zrobić sam, 9. Uwielbiać się zmęczyć, 10. Kocham seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten topik dowodzi twierdzeniu ze nie ma ludzi zdrowych psychicznie ,,sa tylko zdiagnozowani i niezdiagnozowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazyn dla kobiet
To nie wymaga dowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjk
podnosze, bo fajny topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
- nie potrafie poznawac nowych ludzi w realnym zyciu - jestem leniwy - lubie czarną muze od dawna - podobają mi sie wysokie kobiety - mam problemy z nabraniem masy ciała - mam dobry gust - jestem zapalonym kibicem piłki nożnej - podoba mi sie jedna kafeterianka - jestem inteligentny - chciałbym byc przystojniejsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jestem dwulicowa 2. jestem falszywa 3. chce mi sie palic 4. pic tez mi sie chce 5. na szczescie dzisiaj jade na ognisko, to sie schlam 6. spotykam sie z facetem dla sexu 7. chce mi sie czegoś slodkiego 8. denerwują mnie moje zolte zeby 9. nudzi mi sie 10. pasta do zębów się skonczyla i co teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
1) spędziłam ranek tak jak lubię, czyli kawka i komputer, 2) ciągle fantazjuję o seksie i moim chłopaku, 3) jestem wiecznie napalona :D 4) pewnie sama spędzę majowy weekend, 5) przeczytam dzisiaj fajną książkę 6) wieczorem zrobię sobie relaksującą kąpiel 7) nie lubię być zazdrosna 8) uwielbiam szpilki 9) marzę żeby ponownie spotkać faceta, którego kiedyś poznałam na wakacjach, 10) chciałabym mieć większy biust takich faktów z mojego życia uzbierałoby się pewnie z 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encyklopedia pedagogicznaaaa
1. 21-letnia dziewica (mialam pare okazji, by sie tego pozbyc, niestety, bez perspektyw na jakis zwiazek, a seks bez milosci ciezko mi sobie wyobrazic) 2. uwielbiam czekolade i wpieprzam ja namietnie, chociaz mam cellulit, rozstepy i mala nadwage. 3. nie mam faceta i codziennie sie upewniam, czy kolezanki, ktore jak ja sa same, przypadkiem nie znalazly kogos, a jak kogos znajduja, to z nimi nie chce gadac. 4. raz mam megawysoka samoocene, a raz uwazam sie za najgorszy typ kobiety, taki ktory nie ma szans na jakiekolwiek powodzenie. 5. namietnie spotykam sie z obcymi facetami przez neta, chociaz z tego i tak nic nie wychodzi. 6. studiuje, ale trace do tego serce. 7. mam ojca, ktory potrafi raz mnie odwozic z imprez i byc dobrym normalnym ojcem, a raz kazac mi spierdalac, a moja mame nazwac suka. 8. boje sie panicznie samotnosci, marze zeby poznac dobrego, normalnego faceta i wyprowadzic sie z domu. 9. kocham jak siostre moja kolezanke z roku, ale ona o tym nie wie. znam ja krotko, ale jest wspaniala osoba. tak czuje przynajmniej. 10. chyba sie zakochalam przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno mi napisac tylko 10
1. ostatnie dni jem cały dzień miód ze słoika i wypijam ok. 8 kaw 2. uważam, że 95% ludzkości jest po prostu głupia, szczególnie odczuwam to czytając kafe i wcale nie chodzi mi o podszywaczy, tylko o to, ze nie potraficie czytać ze zrozumieniem, wyciągać wniosków, kojarzyć faktów itd. 3. idąc do lekarza, nieważne jakiej specjalizacji, przeważnie wiem, jaka powinna być diagnoza i jakie leki powinnam dostać, dlatego manipuluję lekarzami (zresztą innymi ludźmi też), zeby bylo tak jak zaplanowałam 4. jestem uzależniona od neta... no i w tym od kafe 5. jestem 24letnią dziewicą i masturbuję się, mysląc o kleryku, który mi się strasznie podoba:o 6. nie piszę pracy mgr, nie szukam pracy, choć powinnam to i to 7. często udaje, że mnie ma na gg, choć piszą do mnie znajomi czy jestem. 8. kiedyś rodzice ubezwłasnowolnili mnie sądownie, bo nie wyrażałam zgody na hospitalizację 9. leczyłam się w psychiatryku 10. w wieku dorosłym moja najniższa waga to 27kg a najwyższa 88kg (przy wzroście 161)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie lubię przebywać sam na sam z ludzmi których ledwo znam. 2. Ogólnie nie lubię poznawać nowych ludzi. 3. Czasami zachowuje się jak naćpana. Ale tylko zachowuje. 4. Nienawidze kawy po turecku. 5. Kocham czekolade, ale akurat mi to nie zaszkodzi. 6. Jestem leniwa. Strasznie leniwa. 7. Kocham muzyke i mogłabym słuchać jej non stop. 8. Jak się uprę na słuchanie jednej piosenki, albo wykonawcy to słucham jej przez kolejny tydzień non stop. 9. Nie chce mi się iść teraz sprzątać. 10. Nie wiem czemu, ale lubię Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różana pomadka
to znowu ja :D 1. od tygodnia nie goliłam nóg 2. od wtorku nie myłam włosów 3. wyrywam brwi comajmniej 2razy w tyg. 4. uzależniona od właśnie pomadek 5. nie mam przyjaciół żeby isc z nimi na impreze 6. kocham martini, jack daniels i smirnoff ice 7. jak spotkam gdzieś moją koleżanke i ma coś nowego (ciuch) to jej zazdroszcze 8. udaje przed znajomymi jakie to ja mam super życie i jaka jestem zadowolona że nie musze pracowac a mój chłopak mi wszystko kupuje 9. boje sie spac przy otwartym oknie (bo wyobrażam sobie jak te robactwo wchodzi przez okno i łazi po mnie) nie ważne czy lato i jest upał 10. musze byc zawsze bardzie opalona od koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.od dziś jestem na diecie, haaa:) 2.palę fajki nałogowo 3.mam bliźniaczkę 4.jestem leworęczna 5.nie cierpię słodyczy 6.mam nerwicę natręctw 7.jestem bezrobotną , która się tego nie wstydzi 8. nie mam własnego kompa/mp3/ipoda/super komory itd 9.lubię wkrzać dresów i uciekać przed nimi 10. nie lubię się kąpać:O ale robię to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
kciukiem ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×