Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość to poczytajcie tutaj
1.mam duzo nickow na roznych topikach 2.raz jestem dobra raz zla 3.lubie dogryzac 4.prowadze podwojne zycie 5.w kazdej chwili moge sie zdekonspirowac bo jestem chaotyczna 6.nikt ze znajomych nie uwierzy ze jestem tutaj na kafe 7.umie klamac na zawolanie i jak z nut 8.na codzien jestem nobliwa szanowana pania 9.ta dwulicowosc to dlatego ze jestem waga 10.gubie sie w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.uwielbiam kokosowa czekolade 2.podkochuje sie w przyjacielu, moj chlopak nic o tym nie wie 3.jestem nie na tym profilu w LO na ktorym chcialabym byc 4.uwielbiam "gotowe na wszystko" 5.nienawidze swoich sasiadow 6.zakupy to moja pasja 7.obecnie siedze i sie nudze 8.jutro do szkolyyyyyyyyyy 9.nie umiem szyc 10.łaze po lumpeksach kiedy mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz_ja
1.Mój ojciec jest alkoholikiem. 2.Kilka razy zabawiałam się z przyjacielem i chyba się zadurzyłam. 3.Kochałam się z dziewczyną. 4.Jestem zazdrosna o moich kumpli i chcę być w centrum zainteresowania. 5.Mam nierówne wargi sromowe. 6.Uwielbiam oglądać się w lustrze(ale tylko twarz) :) 7.Często się masturbuję. 8.Chyba jestem nimfomanką. 9.Ostatnio piłam wódkę z gwinta w samotności. 10.Boję się ludzi i odrzucenia. Życiowa fajtłapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka76
1.nie wiem po co to pisze ;) 2.jestem rozwodka 3.mam piekna coreczke 4.czesto bywam niemila 5.pale bo lubie 6.musze podjac wazna zyciowa decyzje, ale nie chce mi sie nad tym zastanawiac 7. jestem typowa wodniczka 8 lubie samotnosc 9.wole pogadac z facetem niz z kobieta 10.jestem totalna pedantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie kolej
1.jak zwykle nie dogadalam sie w sprawie randki i myslalam ze nie przyszedl 2.wymyslam sobie niestworzone historie o nim a jest inaczej 3.dziwie sie ze on mnie kocha i mnie chce 4.chyba mam poczatki alzheimera 5.to choroba mozgu a ja mam chory mozg 6.mowie wszystkim o tym /pkt.5/ zeby nie bylo zaskoczenia 7.nie lubie wiatru 8.nie mam z kim pogadac tak od serca 9.nie lubie jesc bo zaraz tyje 10.mam wrazenie ze czas mi ucieka przez palce a ja nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec i ja...pod czarnym nickiem jednak...Nie mam się czego wstydzić :-D 1. Uwielbiam swoją pracę bo łączy się z moim hobby 2. Uwielbiam żeglarstwo :-D 3. Chcę pływać zarobkowo na jachtach w różnych krajach :-D 4. Jestem uzależniona od...siłowni i - czasem - od słodyczy, jak nie wezmę chromu :-D 5. Nie lubię mieszkać sama... 6. ...a wkrótce będę... 7. Nie śpieszno mi do małżeństwa i dzieci 8. Mam 28 lat i jest to najlepszy okres w moim życiu 9. Mam spore skłonności do melancholii...ale walczę z tym 10. Uwielbiam Stivena, nie wiem, co bym bez niego zrobiła....(mój wibrator :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nienawidzę rozmawiać przez telefon. 2. Lubię Dr.House'a 3. Mam ochotę zajebać moją babcię 4. Czytam Grę Anioła 5. Wypadają mi włosy 6. Nigdy nie byłam zadowolona po wyjściu od fryzjera 7. Boję się samotności 8. Lubię krew. 9. Nie lubię się kłócić 10. Dzisiaj przestaję wychodzić na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandriaaaaaaaaaaaa
1. Nie umiem przyjąć krytyki. 2. miałam 13 facetów / kochanków w ciągu dwóch lat. 3. lubię pracować 4. pieknie śpiewam 5. Uwielbiam moją rodzinę dalszą i bliższą, mój ojciec był alkoholikiem i umarł 6. Mam ostatnią szansę po powtarzaniu przedmiotu na poprawkę, jest za 2 dni a ja siedzę na kafe i nic nie umiem 7. Kupiłam dziś deskę do prasowania 8. Zrobię pomidorówkę 9. Chyba nie kocham swojego chłopaka, a mówię mu ,że kocham 10. Płaczę nad bezspańskimi psami i biednymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzaca_panna.
1. Jestem w klasie maturalnej... powinnam mieć już jakiś plan na przyszłość, ale nie mam żadnego. Chciałabym zdawać historię, ale boję się, że nie zaliczę. 2. Jestem nieszczęśliwie zakochana w koledze ze szkoły.. 3. On o tym wie.. moja eks przyjaciółka mu powiedziała. Nic nie zrobił. Na imprezach boi się zostać ze mną sam na sam... Uśmiechamy się na przerwie i piszemy na gadu. 4. Przez tego chłopaka straciłam przyjaciółkę, sama zerwałam z nią kontakt. 5. Dzięki temu mam kogoś na kim mogę polegać i komu ufam, dzięki Aga :) 6. Wyskoczyło mi kilka pryszczy... powinnam iść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, ale szkoda mi kasy. 7. Lubię alkohol, nawet bardzo. Kilka dni temu wypiłam butelkę wina przed monitorem. 8. To były najlepsze wakacje w moim życiu. 9. Nie wyjechałam z siostrą do Egiptu, żeby móc chodzić na imprezy w ostatnim tygodniu sierpnia. 10. Nie lubię mówić o sobie, najczęściej zwierzam się po alkoholu... Po nim wówczas często mam doła. 11. Jest teraz na gadu... jestem na niewidocznym, zaraz pewnie się ujawnię i będę czekała aż się odezwie. Zawsze tak robię, strasznie się wówczas denerwuję.. A on raz to robi, a raz nie. Shit! To był punkt 11, ale musiałam to napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Lubię wszystko, co ma smak toffi 2. Mam bardzo mało znajomych 3. Lubię się kochać z moim eks 4. Mam nadzieje, że on mi się oświadczy :P 5. Wyciskam sobie pryszcze na twarzy 6. Robią mi się pajączki na nogach :( 7. Boję się pająków 8. Nie lubię zimy 9. Zastanawiam się nad losem ludzi, którzy zginęli w trójkącie bermudzkim oraz kto zbudował piramidy :P 10. Uwielbiam seksik we dwójkę i w pojedynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malastaralampa
1.mam 27 a nigdy niemialam faceta,ani sie calowalm...dalej wiadomo :) 2.uwazam ze jezeli o czyms fantazjuje,umyslnie sie to nigdy nie spelnia 3. lubie sprzatac wc 4.moglabym zywic sie tylko czekolada 5.jest taki fakt o mnie, o ktorym nie jestem w stanie przyznac sie nawet anonimowo na kafeterii :( 6.tak naprawde to nikt mnie nie kocha 7.czesto mysle o samobojstwie,ale panicznie boje sie smierci ?! 8.uwazam ze posiadam oryginalne poczucie humoru. 9.chyba jestem nudna, bo nie mam znajomych=piatek a jja na necie 10.planuje wyjehac do Austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytuilopia
1. dzis 8 dnia diety nawpierd.lam sie na maksa. k.wa 2. planuje sobie poglodowac za kare 3. mam wszedzie strupki. 4. ide jutro na mgmt 5. mam ochote isc zapalic na balkon 6. wstydze sie gadac z facetami 7. nie chce pazdziernika i studiow znowwwu 8. mam syf w opokoju 9. nie chce mi sie gadac na gg wlasnie, ale gadam 10. jestem znudzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatka17
1. codziennie płaczę bo myślę o tacie, który od lat ma mnie w dupie 2. zostałam zgwałcona 2 lata temu oraz potem byłam molestowana psychicznie przez tego samego faceta 3. kochałam się z dziewczyną rok temu i wciąż coś do niej czuję 4. byłam w szpitalu psychiatrycznym po próbie samobójczej 5. z metalówy robi się ze mnie dresiara 6. miałam urojoną ciążę 7. nie zdałam do 2 LO 8. jestem z chłopakiem, chociaż go nie kocham 9. chciałabym mieć dziecko 10. jestem zmęczona życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska agata
podarata żem szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte_
1. właśnie oglądam wybory miss i zazdroszczę tym laskom tego że są kościotrupami 2. boję się miłości, zaangażowania i tego, że zrani mnie po raz kolejny 3. często płaczę po sexie 4. przeżyłam swój pierwszy raz dopiero jak zerwałam z facetam 5. i nie żałowałam tego ani przez chiwlę 6. mam ogromną ochotę na diametralną zmianę w swoim życiu. 7. regularnie upijam się żubrówką z redbullem 8. nie tańczę bez alkoholu 9. boję się spełniac swoje marzenia 10. miłośc na wybiegu to najgorszy film jaki widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele moreleleee
1. jestem pewna że nie chce byc z moim chłopakiem, ale on nie daje mi odejśc, prosi błaga, chce ostania szansę 2. gdybysmy nie mieli dziecka to bym zabarykadowała sie u rodziców i miała go w du*** ale tk nie mogę 3. wiem że nie będziemy razem, nawet jak przez presję otoczenia wróce do niego, bo i tak będzie the end. a skończy się ze zniszczy mi życie, albo sobie i się stoczy albo to i to 4. moje dziecko jest jedynym katalizatorem chęci zycia 5. już kończe tamten temat:) więc z innej beczki jak słucham polskiego hh, dobrego, to często czuje sie jakbym to sama napisała 6. musze zrobić tak, żeby stać mnie było na wynajęcie mieskzania i na życie żeby uwolnić się od zrzędzących starych i tego poje** o którym mowa w pkt 1-3 7. miałam zadatki na lepsze życie, lepszego partnera a wszystko spier****łam 8. uwielbiać oglądać filmy, i to strasznie róznorodne 9. mam dwie wizje mojego życia. jak w kawałku moge wszystko wwo/ i boję się ze ta zła się spełni 10. jestyem monotematyczna bo wypiłam 2 piwa i dziś na smutno zadziałały:(((( 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Beznadziejnie kocham mojego najlepszego przyjaciela. 2. Nie mogę się skupić, gdy mam porządek na biurku. 3. Jestem naturalną blondynką dostrzegającą głupotę sporej grupy szatynek i brunetek. 4. Śpiewam. I robię to nieźle, jak się okazuje. 5. Jestem chora na punkcie tańca orientalnego. 6. Lubię grube, puszyste dywany, choć są cholernie niepraktyczne. 7. Jestem uzależniona od czerwonej herbaty. 8. Lubię Freuda. I jego córkę. 9. Naprawdę otwieram się tylko przed nieznajomymi. 10. Mam ogromną kolekcję kolczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.bardzo lubie dobrą kawe 2.mogłabym jeść tylko i wyłącznie owoce najlepiej gruszki i śliwki 3.wynajmuje mieszkanie póki co na swoje mnie jeszcze nie stać 4.mam faceta ale nie męża jeszcze 5.pamiętam jeszcze pewexy 6.moja ukochanka kotka wpadła pod auto 7.mam astygmatyzm 6.mam alergie na sporo rzeczy 8.dziadkowie mi się pochorowali 9.mam ciotke alkocholiczke 10.lubie ruskie i ukraińskie trunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaodpowiemsobie
1 mam male cyce :-( 2chce miec wieksze :-P 3chyba na operacje pojde :-) 4nie mam szmalu na operacje :-( 5jestem beznadziejna :o 6kto mnie przytuli 😭 7musze byc silna ;) 8i znowu popdlam w zadume 😴 9chyba sie spije :classic_cool: 10na 100% to zrobie :-P ide po wino :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerazBedęJa
1. Mam zielone oczy. 2. Uwielbiam seks "na pieska" 3. Popadam nie raz w histeryczny śmiech. 4. Lubię ogladac burzę z piorunami. 5. Czarna, koronkowa bielizna to u mnie podstawa. 6. Kocham pistacje. 7. Taka troche "sucz" ze mnie. 8. Nienawidze zakłamanych ludzi. 9. Mam świra na punkcie czerwonych paznokci u stóp i rąk. 10. Jak kocham, to na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego na pomarancz
piszesz tym "palcem" hihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ci ho czereśniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie odkryłem do czego służy życie 2. lubię bałagan 3. nie potrafię zwalczyć swoich negatywnych myśli 4. nie znoszę pisać dokumentów 5. za dużo od siebie wymagam 6. brak mi sił 7. jestem popieprzony 8. chcę tego czego nie powinienem robić 9. nie chcę kochać 10. lubię być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbvcx
1. studiuje 2 kierunki, jeden uwielbiam, drugi znienawidzilam 2. mam wiecej kolegow niz kolezanek 3. moj telefon jest prawie caly czas wylaczony 4. cwicze callanetics codziennie, jak przegapie 1 dzien to mam wyrzuty sumienia 5. mam szalonego kota leona 6. jem otreby i pije 2 litry wody dziennie 7. wstaje codziennie o tej samej porze 8. uwielbiam masllnke stracciatella z biedronki i serek wiejski oraz truskawkowa wode polaris 9. nosze okulary 10. lubie swiece zapachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza______
1. Codziennie po kilka godzin gapie sie w lustro i rycze 2.lubie sie uzalac nad soba i swoją brzydota 3.nic mi sie nie chce 4.ciagle jestem wkurwiona 5.nie moge patrzec na zakochane pary 6.czuje sie samotna 7. myje twarz płynem do higieny intymnej 8.czytam 20 raz tę samą ksiazke 9.dużo pije (alkoholu!) 10. prawie codziennie tancze do muzyki MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadalambada
1. wkurwia mnie moj facet ale boje sie zostac sama 2. mam 28 lat i zaczynam czuc sie stara 3. chce miec normalna rodzine a wszystkim mowie ze nie chce 4. mam cellulit i rozstepy 5. glowa mnie swedzi 6. cale zycie chce byc ladna i madra 7. ciagle chce mi sie jesc 8. nie mylam sie dzisiaj i nie zamierzam 9. uwielbiam dlubac w nosie ale mieszkam z facetem i wkurwia mnie ze nie moge 10. boje sie samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkaJA85
1. mam własnie pierdolnik w pokoju. 2. spie tylko w satynowej poscieli. 3. nienawidzę parówek 4. myję zeby ok. 7 razy dziennie 5. jestem na tyle bezposrednia, ze powiem ludziom w twarz co o nich sadzą bez wzgledu na kosekwencje. 6. przez tą bezpośredniość wywalili mnie 5 razy z roboty. 7. uwielbiam jak facet podczas seksu ciagnie mnie za włosy. 8. właśnie mam złamane serce 9. nigdy nie usiąde na deske sedesową w innym mniejscu niz własny dom 10. ogólnie jestem troche jebnieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego na pomarancz
o co ci ho czereśniaku o nic nie do Ciebie to bylo :o 🖐️ i po co zaraz wyzwiska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przepraszam
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma za co
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×