Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podniescie mnie na duchu

NK wpedza mne w depresje

Polecane posty

Gość Podniescie mnie na duchu

Jak to jest ze te wszystkie mniej urodziwe kolezanki poznajdowaly swoje drugie polowki, patrze, ogladam i plakac mi sie chce bo ja ciagle sama jestem, jakos mi z tym zle. Niezrozumcie mnie zle, ciesze sie ze kolezanki sa szczesliwe ale zaczynam sie zle czuc z ta moja samotnoscia:/ Zawsze bylam uwazana za atrakcyjna fajna babke a prosze jak los plata figle:/ To jest meczace bo presja spoleczenstwa tez nie pomaga, w moim wieku jestem uwazana za stara panne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapetka80
nie ogladaj NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
presja spoleczenstwa?zlikwiduj konto a poczujesz sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
Usuń profil z NK i żyj własnym życiem a nie czyimś... inie martw sie kolezanki juz sa zdradzane i niedlugo bedą sie rozwodzily ale tego juz na NK nie zobaczysz ;-) tak przy okazji to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
mam podobny problem co ty ,tyle że ja widze te szczęśliwe pary ...i dużo z nich wcale nie jest szczęśliwych,planują slub a nie widać miłości między nimi...gdzie ten świat zmierza dwódziesto paro latkowie biorą się za życie bo rówieśnicy są już po ślubie ...i tak to idzie ...ślub powinien być owocem wielkiej miłości inaczej nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniescie mnie na duchu
Ja mam 24, i zawsze szlam wdl innych wzorcow niz wszyscy, nie mysle o stablilizacji przynajmniej do 30stki, czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniescie mnie na duchu
Miusuc dokladnie! Trafilas/es w sedno, to co mnie najbardziej boli ze ludzi w moim wieku biora slub bo tak wypada, bo inni juz sie pobrali itd. a ja mysle tak jak powiedzialas/es ze slub powinien byc owocem wielkiej milosci, tyle ze jestem odosobniona w swoich pogladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniescie mnie na duchu
Nikt istotny tez masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
kto ich wszystkich tak pogania ? do czego tak się śpieszą ?czy po ślubie będzie im łatwiej ?będzie im jak we śnie ?...czy zaczną się prawdziwe problemy życiowe decyzje odpowiedzialność za drugiego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
24 lata? spoko nie przejmuj sie, nie warto byc kimś na siłe lepiej byc nieszczesliwym samotnie niz kimś..a NK to portal leczenia kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiaj się jak żyją inni.... żyj po swojemu. Większość moich koleżanek ma już domy, rodziny..... Ja mam aspiracje zawodowe. Chcę do czegoś dojść w życiu fajnego.... i realizuję się stopniowo I nie obchodzą mnie komentarze typu : " No wiesz I.... ja już jestem w drugiej ciąży.... może też byś pomyślała.... zanim będzie za późno..." Ja mam niecałe 27 lat do cholery ....... i to moje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
a jaśli myślisz że niema facetów którzy wierzą w wielką miłość to masz dowód...ja jestem takim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniescie mnie na duchu
Dziekuje wam:) Tez wlasnie mam aspiracje zawodowe i chce zyc i cieszyc sie nim, a tez jest trudno gdy ma sie znajomych wszyscy w parach, po slubie itd. Ale macie racje trzeba patrzec tylko na siebie:) miusuc ja nie wierze w takich facetow bo na swojej drodze takiego nie spotkalam:) Jeszcze raz wam dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdarefeafca
a chuja cię obchodzi jak inni żyją przegrańcu życiowy, pocieszasz się ze na pewno się zdradzają i niedługo będzie rozwód :D jesteś żaaaaałosnaaaaaaaaaaaaaaa złą żmija z ciebie jad ci z języka kapie, nie dziwota że nikt nie chce takiej zgorzkniałej panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka terrego prethetta
najwiecej zdjec wklejaja zdesperowane kury domowe ktore na sile probuja udowodnic wszystkim jakie sa szczesliwe siedzac calymi dniami w domu i zmieniajac pieluchy swoim bachorom... fuck them;) ciesz sie swoim zyciem i nie wierz w to co widzisz tylko na zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×