Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ważne dla mnie pytanie

Reakcja faceta na plotki odnośnie romansu. Proszę o opinię.

Polecane posty

Gość Ważne dla mnie pytanie

WItajcie. Moja sytuacja jest nieco zagmatwana, ale postaram się wszystko w skrócie opisać. Mam kumpla, z którym pracuję. Jesteśmy ze sobą blisko, świetne porozumienie - nawet chyba coraz lepsze, ale nie sypiamy ze sobą. Być może widoczne jest to, że jesteśmy blisko, że się lubimy. Oboje jesteśmy w związkach małżeńskich. Wczoraj przyszła do mnie koleżanka życzliwa mi, powiedzieć, żebyśmy uważali, bo jest osoba która bardzo niewybrednie nas komentuje i rozsiewa plotki. Zdenerwowałam się. Mój kumpel to zauważył. Powiedziałam mu, że ta osoba plotkuje na nasz temat. On zapytał w jakim sensie, czy w sensie "razem". Potwierdziłam. Skwitował, że cóż, to ona ma problem, skoro wszystko kojarzy jej się z seksem. Stwierdził też, że ta osoba jest prostaczką (a że w wiele rzeczy miesza się w sposób w jaki nie powinna) stwierdził, że jej się kiedyś przeleje i ktoś uświadomi jej, co jej wolno, a co nie itd. Niemniej ogólnie rzecz biorąc przyjął to nadwyraz spokojnie. Powiedział mi, żebym się nie denerwowała tym i tyle. Za chwilę zaczęliśmy rozmawiać na zupełnie inny temat. Zaskoczyło mnie to. Ja się zdenerwowałam znacznie bardziej. Czy faceci zawsze tak spokojnie reagują na wieść o tym, że są bohaterami romansu, którą niesie plotka w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
wiadomo ze spokojnie reaguja na pelnym relaksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie dla mnie
czaka laka, to nie tak. Szczerze mówiąc wkurzyłam się na to, że ktoś zupełnie mi obcy śmie komentować mnie do innych osób. Notabene ta osoba stoi niżej u nas w hierarchii. Ja i kumpel pracujemy na równorzędnych stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, to nie wiem co ma tu do tego hierarchia- wszędzie są plotki, i to, że "ta osoba stoi niżej w hierarchi" (co za okreslenie :O ) nie znaczy, że nie bedzie obrabiać tyłka osobom "wyżej". A poza tym plotki w pracy były, sa i będą. Faceci generalnie nie przejmują się takimi pierdołami jak plotki o romansie w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
ta osoba jest poza hierarchia jakby cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie dla mnie
OK, dzięki. A co do hierarchii to nie jest jakieś pejoratywne określenie. Poprostu są różne stanowiska. Gdyby ktoś z zespołu mnie komentował, chyba byłoby mi łatwiej to przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mundra, a nie wie jak wygląda wyścig szczurów, a sypianie ze sobą, po co sypiać, a szybki numerek w kibelku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie dla mnie
Nie mam na myśli hierarchii w sensie, że ktoś jest młodszy stażem. Ok, mniejsza z hierarchią, nie o to chodzi. Wyścigu szczurów u nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
a na rownorzednych stanowiskach to chyba pracowaliscie, tera jestescie na samym dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz, co dla ciebie za różnica kto ci obraża tylek, czy ktoś od ciebie czy ktoś niżej. Widują was razem to plotkują, gęby im nie zamkniesz. A koleżankę też masz fajną, że ci doniosła- ciekawe czy ona nie jest taka sama jak ci "niżej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie wkurzyła
tak samo jak ty ogólnie nie lubie plotek i moje zycie moja sprawa pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
no tera to juz nie tak do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
a przepraszam kto tej osobie uswiadomi ze jej sie przelewa i takie tam inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfmdkfvmdk
A ja bym powiedziała, że wkurza się ten, kto czuje się winny :P Najwidoczniej koledze wisi, bo on wie, że romansu nie macie, a ty chyba coś do niego masz. Zresztą trochę głupie pytanie - wiesz, ludzie mają różne charaktery, różne granice wrażliwości, więc jak mozna oczekiwać takiej samej reakcji? Aha, i też jesteś dobra: co ty, myślałaś, że ludzie NIE plotkują, że plotki się nie zdarzają? Hahaha, ludzie zawsze będą plotkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie wkurzyła
a ja własnie nie plotkuje bo mnie ploty nie obchodzą i dlatego sie wkurzam a nie dlatego ze cos mam na "sumieniu" a facet miał w sumie dobrą reakcje bo znaczyło to ze te osobe olał , a POlacy to są wstretni plotkarze fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
uhauha konfitury sie zdarzaja heheuhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
ale zawsze zle koncza uheehehahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie dla mnie
Dziękuję Ci "ja bym się wkurzyła". Co do tej osoby, to mnie zdenerwowało to, że nie mam z nią nic wspólnego, nie pracujemy razem, jedynie czasem widujemy, a ona wtyka nos w moje życie i ją to interesuje. Co do koleżanki, to poprostu powtórzyła mi komentarze tej osoby, nie sądzę, aby miała jakikolwiek interes w tym, żeby mieszać jeszcze bardziej. A co do tego, że wkurza sę winny... cóż, jak Cię ochlapie autobus błotem to się wkurzasz, prawda?? A jaka w tym Twoja wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
Twoja wina twoja wina twoja bardzo wielka wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne pytanie dla mnie
Dziwię się takim wypowiedziom jak powyżej. Jak się Wam ludzie chce pisać takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksadljw
Bo ci ludzie nigdy pierwsi nie zaczynaja ale zawsze koncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×