Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skolowana

czy mam mu wierzyc

Polecane posty

Gość skolowana

czy ktoras z was miala taka sytuacje ze obecny facet wrocil do bylej zony (dla dobra dziecka), jednak nie wyszlo i teraz chce zebyscie byli razem. Ona chciala wrocic jak sie tylko dowiedziala o mnie a potem byly awantury ze jest ciagle nieobecny myslami i ze niby kocha mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla Roberta
kopnij w dupe. raz Cie zostawił zpstawi i drugi. Dla dobra dziecka... no pewnie a świnie latały, dzieci to nie bezmózgi, wiedza wszystko. Skoro juz przełknełaś to co zrobił nie podejmuj z nim juz wiecej tego tematu, życie to nie karuzela, ze wsiadasz i wysiadasz kiedy Ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie wierzyła
jestem ta pierwszą, ślubną żoną... Chciałabym się tego ślubnego balastu od dawna pozbyć.... i nie mogę...lawirowanie, to ich domena.... Ale całkiem serio - 3 razy wracał, błagał na klęczkach... Niech sobie idzie do kogo chce... Niestety siedzi jak wrzód na dupie... I jak się tego wrzoda pozbyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla dobra dziecka//
Ło jezu wyście juz totalnie na mózgi poupadali ludziska!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzkpja
jak się wrzoda pozbyć???? Normalnie .....wnieść pozew o rozwód,ja tak zrobiłam po 12 latach małżeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwe rzecz po imieniu
a po co rozwod jak i tak czasami trzeba mieszkac z takim wrzodem po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla Roberta
dziwne pytanie. Czy zawsze już bedziesz chciał mieszkać z tym wrzodem? Jesli chce się zmieniac zycie to trzeba zacząć a nie tylko o tym gadać. Dziwi mnie to, że żony potrafią sie godzinami zalić jakiego dziada mająw domu (i z reguły mają do tego powody) ale nic z tym nie robią. Nie rozwodzą się, nie próbują sie usamodzielniać, wyprowadzic, czy wywalic go z domu. jak sie nic nie robi to sie zycia nie zmiania, a biadolenie nic nie daje, no moze poza ulgą dla żalącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwe rzecz po imieniu
a jak ma postapic maltretowana która czuje sie skrzywdzona i której maz po kilku latach znecania sie okazał skruche co ma zrobic kobieta okaleczona przez meza po co ma iść do sadu teraz kiedy przeciez on jest dobry tylko ona nie chce mu dac szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotuzrobić
Masz dokładnie tak jak ja. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwe rzecz po imieniu
moj to raczej ze strachu przed kara ze pojdzie siedziec za znecanie nad rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz mu. Według mnie nie powinnaś. Dlaczego? ponieważ niedługo może mu się znowu odmienić i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam takiego
dobry kumpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam takiego
opowiadał mi, też odszedł od kobiety ,nie do zony,ale do małej córeczki.po paru miesiącach chciał znów wrócić, ale ona go nie chciała, postawiłą mu warunek-rozwód. rozwiódł się i teraz zyja wspaniale, z córeczka ma ciagły kontakt i jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opowiem bajeczke
i tak im fajnie,że sypia z była zoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez słów
nie daj sie nabrac. to podejrzane. ja tez jestem w zwiazku z rozwodnikiem, ktory ma 12letnia corke. w zyciu nie wroci do eks... godzinami tlumaczy corce co i jak... ale jak mowi "nic na sile, kiedys sama zrozumie". to dosc zle rozumiane dobro dziecka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt Ci nie zagwarantuje
Skołowana, on wrócił do kobiety z którą ma rozwód czy wrócił do żony z którą miał zamiar sie rozejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podsawowe pytanie
czy on już ma rozwód, czy Ty jesteś odskocznią i cichodajką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt Ci nie zagwarantuje
Błeee... ależ masz parszywe skojarzenia, określenie kochanka było zbyt delikatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
odszedl do zony z ktora mial rozwod. sielanka dlugo nie trwala.ale to co mysle to .....mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czytałam komentarzy
Jeżeli pytasz na kafe ,znaczy sama nie wiesz .Nie wiesz ,nie jesteś pewna .Nie jestaś pewna ,nie kochasz . Masz odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×