Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lapa

ZAZDROść

Polecane posty

Jestem z chłopakiem od 2 lat i przez ten czas nie dał mi w ogóle powodów do zazdrości. Bardzo mnie kocha i nie są to tylko słowa. Problem jest ze mną. Nie wiem dlaczego ale nie umiem uwierzyć w tyle szczęścia. Ciągle boję się, że ode mnie odejdzie i najgorsze, że jestem strasznie zazdrosna. Szczególnie o jego była, o której na początku naszej znajomości dużo mi opowiadał (nie zależało mi na nim tak bardzo i z ciekawości wypytywałam). Tak więc wiem o ich pierwszym razie, jak zerwali, jaka ona była itd. Była to pierwsza miłość mojego chłopaka. Tak więc mam na jej punkcie obsesje, przeszukałam jego pocztę, czytałam maile od niej i do niej, w końcu skaskował wszystko, ale dalej szukam na portalach społecznościowych. On o niej nie wspomina, przeszło mu zupełnie, ja o niej cały czas gadam. OStatnio mi się nawet śniła, że zarywa do mojego chłopaka. Nie widzieli się od 3 lat, gadali na necie może z 5 razy w tym czasie (wiem bo wszystko posprawdzałam). O inne dziewczyny jestem mniej zazdrosna, bo mój chłopak nie daje mi w ogóle powodu. Nie wiem jak sobie z tym radzić, moje zachowanie jest absurdalne, wiem o tym, ale dalej to robię! Boję się, że w końcu go to tak wkurzy, że mnie zostawi. On jest cierpliwy i się trochę z tego śmieje, nie odpowiada na moje pytania o nią, więc nie mam nowych faktów. Wydaje mi się, że to przez moją wielką fantazję i przez to, że na początku tyle mi o niej poopowiadał. Miałyście kiedyś taką sytuację? Jak sobie poradziłyście? Ja próbuję ignorować te myśli i jak najmniej o tym mówić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×