Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Błogosławiony

wiek kobiety a jej preferencje

Polecane posty

Witam! Jestem tegorocznym maturzystą z okolic Krakowa. Mam 19 lat, i mam , jeśli to tak można nazwać problem ( błogosławieni ludzie którzy mają tylko takie problemy). Jeśli miałbym siebie opisać, powiedziałbym, że jestem przystojnym, mądrym facetem, z pasjami i własnym zdaniem. Obserwując rówieśników dochodzę do wniosku, że jestem o wiele bardziej dojrzały psychicznie, lecz istnieje we mnie pierwiastek dziecięcej radości z małych rzeczy. Jeśli chodzi o wygląd i osobowość nie mam naprawde sobie nic do zarzucenia. Aczkolwiek jestem cholernie nieśmiały w stosunku do dziewczyn, które mi się podobają. Bardzo często słyszę komplementy od kobiet dojrzałych - matek kolegów, koleżanek rodziców itd. itp, gdzie wiem, że nie jest to mówione tylko dlatego, że \\\"tak wypada\\\". Mówiąc o mnie wręcz sie zachwycają mną, co mnie zawstydza aczkolwiek bardzo jest to dla mnie miłe. Wśród koleżanek bliższych mi rocznikowo, nie widzę jakiegoś ogromnego zainteresowania moją osobą, i dlatego zastanawiam się, czy z wiekiem upodobania kobiet ulegają zmianom? Czy może, to młodsze dziewczyny są bardziej nieśmiałe. Nie byłem do tej pory w poważniejszym związku z dziewczyną i jestem prawiczkiem. Podobają mi się dojrzałe, zadbane kobiety, i ostatnio często myślę o tym, że chciałbym zostać wprowadzony w świat seksu przez, dojrzałą kobietę. Jak już wspomniałem mam 19 lat, lecz wiem, że wyglądam na sporo więcej. Czytając forum zauważyłem, że jest troche kobiet, w przedziale wiekowym 30-40 lat, które chciałyby zawiązać miłą znajomość z młodszym facetem. Jednak te kobiety były spragnione \\\"porządnego\\\" seksu. Jakie według was są szanse na znalezienie dojrzałej \\\"nauczycielki\\\" i gdzie ewentualnie szukać? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam. Fantomas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałam sobie spokój
streść to do 2 zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przystojnym facetem, na którego zwracają dużą uwagę dojrzałe kobiety a nie rówieśniczki, i zastanawiam się, czy z wiekiem zmieniają sie preferencje kobiet. 2 zdanie - jestem prawiczkiem i chciałbym poznać kobietę 30-40 lat z okolic Krakowa, która wprowdziłaby mnie w świat seksu, gdzie można takie znajomości nawiązać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilma flinston
a moze nie jestes taki madry piekny i uroczy za jakiego sie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
Oczywiście, że z wiekiem fantazje kobiet się zmieniają. Poszerzają się 'horyzonty', klarują upodobania, zwiększa się pewność siebie i świadomość własnych pragnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram zdanie poprzedniczki
i dlatego uważam że taki chłopiec nie ma co startować do dużo starszej kobiety, ja przynajmniej potraktowałabym go jak dzieciaka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak obejrzysz film Absolwent
to się, dowiesz, że to już było, i nie wszystkie kobiety to pani Robinson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nie jestes taki madry piekny i uroczy za jakiego sie uwazasz? Napisałem, że nie mam sobie nic do zarzucenia oraz opisałem się może w sposób dość mało skromny, ale gdybym napisał że jestem brzydalem i nikomu sie nie podobam to głowne pytanie tematu nie miałoby sensu. A to że jestem \"piękny i uroczy\" nie uwzględniając samooceny, stwierdzam po komplementach osób trzecich. i dlatego uważam że taki chłopiec nie ma co startować do dużo starszej kobiety, ja przynajmniej potraktowałabym go jak dzieciaka..... Do nikogo nie startuję, nie potrzebnie skupiłaś się na wątku pobocznym, w którym opsiałem swoją fantazję dotyczącą dojrzałych kobiet. Główne pytanie jest takie, czy w oczach kobiet dojrzałych i nastolatek ten sam facet może wyglądać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatek może wyglądać
wyłącznie jak nastolatek a nie mężczyzna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×