Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktokolwiek widział ..

Oranżada w proszku. Czy ktoś wie gdzie można ją dziś zdobyć ?

Polecane posty

Gość ktokolwiek widział ..

ktokolwiek wie niech poradzi. Znalazłam na necie ciekawy przepis na napój ale potrzebuję do niego m. in. czerwoną oranżadę w proszku lub z braku laku jakąkolwiek byle by była w proszku. Czy w ogóle to można gdzieś obecnie kupić ? Kiedyś ściągneli zza granicy napój w proszku Tang ale po pewnym czasie zniknął z marketów i już od lat tego nie widziałam. Na necie też nie widzę żeby to sprzedawali. Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w spozywczaku sa
oranzadki w proszku ... w hipermarketach tez widzialam ostatnio napoje w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicin
Witam Ja też jestem zainteresowany oranżadką TANG,jak pamiętam była bardzo smaczna. Wczoraj widziałem na Allegro,ktoś to sprzedaje.Wpisz w All słowo TANG i wyskoczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napój tang bez problemu można dostać na Słowacji. Właśnie wróciłam z wycieczki - przejeżdzając przez Chyżne do miejscowości Trestina -5 km od granicy jest duży market COOP i kupiłam tam Tang-kosztował 50 eurocentów a smak przepyszny, w ogóle nie czuć chemii-po prostu bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokolwiek widział ...
jeszcze niedawno była widziana w: sklep Jonatan - plac Grunwaldzki miasto Świdnica Dolnyśląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×