Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja anti

oddam serce.....

Polecane posty

Gość a ja anti

dla kogoś kto chce normalnie żyć.dla kogoś kto szanuje wie co to poświęcenie,miłość szacunek rodzina szczęście ........dla kogoś kto potrafi docenić ..........dla kogoś komu ugotuje posprzątam i za to .....odda szczery uśmiech........oddam serce dla kogoś kto choćby doceni mnie i moje rysunki.............oddam serce komuś kto ma serce ......ale co tu szukać .jak wiara we mnie prawie zamarła.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
...ludzie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
no właśnie próbuje..............jakąś nadzieje mam......dobrze że jją mam...jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
miliardy ludzi na świecie i że nie moge tego serca znaleść ........wcale nie wymagam tylko los daje mi wciąż pod górkę..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaadnie paaachniesz kiełbaską
nie ma co szukać na siłe albo będzie albo nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essen
Opowiedz o rysunkach.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
rysunki maluje ogólnie w momentach jak chcę zapomnieć o problemach...to jest jak kuracja.............coś maluję .....albo zlecenie jak mam .........albo co na myśl mi przyjdzie .......nie ma żadnej tabletki lepszej ....jak coś tworze to zapominam o całym świecie nie musze pić winko czy palić ....................wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorejuye
napisalbym tu cos ale nie moge (musialem), a tak naprawde chcialem tak jak ty chcialaes kiedys tam,wiesz kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essen
Mam podobnie..... też maluję....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
........dorejuye.................ja nie wiem kiedy tam ty coś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadettaJ
Skoro jestes zdrowa na ciele i umysle to czym sie martwisz? Jest wiosna, pogoda sprzyja, wyjdz na dwor, pobiegaj, popracuj fizycznie to ci przejdzie i nie zamartwiaj sie. Raczej staraj sie wdrozyc w zycie jakies ddzialanie, jak zaczniesz bywac tu i tam to ludzie sie sami znajda, wbrew pozorom nie trzeba szukac na drugim koncu swiata. Nasze drugie polowki sa niedaleko trzeba tylko byc cierpliwym i dzialac. Gorsze ze czasami spotyka nas zawod, no ale trzeba nieustawc w poszukiwaniu. Szukajcie a znajdziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
...no tak jak właśnie spotka zawód.człowiek staje się mniej otwarty do innych ludzi ,,,no ale czas robi swoje ...;) nie szukam faceta ale chciałabym doszukać się ludzi normalnych .normalnie czujących,spokojnie żyjących..doceniających....nie zmieniających sie...ja zawsze jestem sobą dookoła mnie pełno wariactwa i nic nie jest tak jak powinno............... co za pech... powoli dochodzę do tego żeby nie zwariować ...samoleczenie psychiki udajo mi się przyciągnąć więcej uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja anti
......jestem sobą i prawie 30 latek mam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×