Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolineoooooooooooooooooooooo

nie mam ochoty i siły do życia

Polecane posty

Gość karolineoooooooooooooooooooooo

Witam wszystkich,którzy zdecydowali się przeczytać. Wiem że każdy z nas ma swoje problemy i musi z nimi walczyć.Może nie powinnam pisać ale muszę to wykrztusić z siebie.Zacznę od tego że czuję się okropnie.Z każdym dniem coraz to gorzej.Powodów jest wiele.Czuję sie samotna.Mam wrażenie że zaśmiecam ludziom życie i na pewno było by im o wiele lepiej gdybym zeszła z tego świata.Nie posiadam nadzwyczajnej urody.To co powinno być duze jest małe,to co powinno być skromne jest ogromne.Od kilku lat męczę się ze swoja chorobą i nie moge jej pokonać.Choć da się z nią żyć.Jestem zmęczona swym zyciem.Nie moge sie nim cieszyć.Nie jestem sama mam chłopaka,który nawet nie próbuje mnie zrozumieć ciągle mnie komentuje i traktuje zimno.Obecnie jestem w UK.Myślałam że tu znajde prace i dojdę do czegos w swym marnym zyciu.Niestety to też mi się jak do tej pory nie udało.Beznadziejne szukanie pracy za każdym razem zjada moją dusze gdy słyszę odmowę.Czuję się ciężarem dla wszystkich w około.Nie jest mi dane być zdrową.Nie jest mi dane pracować.Jestem sama ze sobą. Moje życie tak bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym hym
dziewczyno powiedz mi ile masz lat? przestań biadolić tylko weź się za siebie,nic nie zmienisz marudzeniem. jeżeli chodzi o wygląd-nikt nie jest doskonały,ale jakieś tam wady można poprawić strojem czy makijażem. chłopaka rzuć jeśli Cię olewa-znajdziesz sobie lepszego. słuchaj energetycznych piosenek powinny trochę pomóc. tylko trochę energii a na pewno sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
ja tez, zupelnie, ostatnio czuje sie lepiej ale jakos nic mi sie nie chce, nawet nie chce mi sie chciec i martwi mnie to bo idzie lato a ja siedze na Kafe i zbijam baki, kuhwicy mozna dostac, ale z powietrza sie to nie wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to pelnia ksiezyca, czy co , ze co drugi wpis na Kafe to albo nie chce mi sie zyc, albo odbiore sobie zycie ? Pracy nie znajdziesz ! Tak dlugo jak bedziesz szukala z takim nastawieniem jak tu prezentujesz to nie znajdziesz. Jesli tylko zmienisz myslenie i dasz rade przekonac pracodawce, ze to wlasnie TY jestes najlepsza na to stanowisko i podeprzesz to kilkoma argumentami i doprawisz czarujacym usmiechem to wtedy sytuacja sie zmieni. Ludzie lubia obracac sie wsrod ludzi pelnych pozytywnej energii. To sie wyczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
Taa zwierzeta zawsze mysla instynktem, co zrobic po prostu koci swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×