Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Won z filmu

najbardziej wkurzająca serialowa postać

Polecane posty

Gość gość
ale macie pomysły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agatka
Dużo by wymieniać:) Mj M- Tomek- myśliciel, te jego miny, ciągłe niezdecydownie Adaś- prawnik, wieczny nastolatek, a łeb łysieje a broda siwieje Kinga- wszechwiedząca mamusia Pierwsza Miłosc: Marysia- nastepna wszechwiedząca mamuśka, dobrotliwa i ciągle robi z siebie ofiare losu Emilka-wiejska gąska i jej wkurzający głos Przyjaciółki; Głupiutka Dorota i nudna Inga Klan: Sztuczna Milecka, sztuczna Monika, mimika twarzy Bożenki przemądrzała Ola, Agnieszka i ich tatuś Paweł- doktorek sztywny jak sztyl od miotły. Z takim chłopem nie wyobrażam sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niektóre postacie są takie żeby denerwowały bo inaczej nie żylibyśmy - ale co tam to wszystko jedno wielka ściema z drugiej strony dobrze że udaja tak dobrze ze można sie na nich denerwowawć ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka prawda taka prawda - się zdarzają osoby/postacie które są denerwujące w serialach ale one są potrzebne żeby serial był jakiś a nie nijaki i to w ogóle bez znaczenia co trzeba zrobic żeby być lubianym albo nie nielubianym wystarczy być w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszaKraków
z MJM - ta ruda żona Marka, Ewa się chyba nazywa. Z Rancza - Lucy, na początku ją lubiłam ale w ostatnich odcinkach jest wkurzająca Albo ta Wiolettka z Rancza taka słodka idiotka Wszyscy z Pierwszej Miłości i z Klanu Rodzinka.pl tam to dopiero jest masa wkurzających postaci. Chyba tylko ten Kacperek nie jest wkurzający. Reszta nie do wytrzymania, dlatego przestałam oglądać. Jednak moim zdaniem najbardziej wkurzającą serialową postacią jaka kiedykolwiek była jest ta psycholka Hatice ze Wspaniałego stulecia, a oprócz niej Mahidevran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah te wkurzajace postacie to ciekawe sa jak jr z dallas 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w MjM wkurzała Kasia, dziewczyna Marcina, ale na szczęście nie żyje, więc jest spokój. Swoja drogą ten Marcin też mnie wkurzał, a teraz mi jest obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak was czytam i dochodzenie do wniosku ze macie zaburzenia. Po pierwsze tyle seriale naraz coglada ? Nie macie normalnego życia ? A to ze tyle osób was wkurza to tez chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oglądają chociaż wszystko ich wkurza. Ja tam tylko oglądam o mnie sie nie martw i tam nikt mnie nie wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Igor? albo Sabina? w ogóle Wekslerowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszaKraków
Temat dotyczy postaci serialowych, które są najbardziej wkurzające, więc o czym mamy pisać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tianote
Mnie wkurza Wioletka z "Rancza" i Mahidevran z serialu "Wspaniałe stulecie". Oglądam tylko te dwa seriale, więc wymieniłam tylko z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym miejscu na pewno Joffrey z Gry o Tron (ten chłopak musi być naprawdę dobrym aktorem), Ramsay Snow też z Gry o Tron i Olly z Gry o Tron (za ostatni odcinek). Z innych seriali to na pewno Mason Verger z Hannibala, bardzo irytujący i po prostu zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barwy Szczęścia: Kajtek, Irek Klan: Jasiek M jak Milość: Magda (Mucha), Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manny Delgado z Modern Family

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia z M jak Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
simon mol z tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśa Aśa Aśa z M jak Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzio z Pierwszej miłości... Kiedyś nawet go lubiłam, ale teraz z niego cieć, miękki pantoflarz...ble... Tylko nadskakuje swojej Jowitce, "nie zjadłaś kochanie obiadku" nosz kur.... :O W ogóle Radziu i Mikser to takie ciecie. Facet ich straszył smsami, a oni srali w gacie i tracili trzeźwe myślenie, a i jeszcze ta cała dziewczyna Miksera, taka biedna :D tnie się, bo nie potrafi pływać jak inni z jej drużyny, ojej... :D I jeszcze Zimińscy, widać że słoiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pierdziszewska
Anna Mimoza z m jak mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli z Klanu a jeszcze Małgosia co o sektach nie słyszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esfun z To jest moje życie, krzyczy na wszystkich, chuda jak pająk, te jej ala na końcu wkurza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najbardziej wkurzające postacie z seriali to : - Marta z M jak Milosć. Jak Lucek i Basia wołają "Martusia przyjechała" to zmieniam kanał. Robią z tej Marty wielką miss, każdy facet leci niby na nią, a ta jej mina mnie dobija; - Natalka z M jak Miłość; - Marysia z Pierwszej miłości, - Jerzy z Klanu, bo zawsze udaje takiego wesołego błazna i to jego "hahaha" po każdej anegdocie - żenada; - Ola z Klanu, wielka pani kurator chinka czikulinka :D ; - Malwina z Barw Szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Ryśka już dawno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% obsady z m jak milisc jest wk******.jaca Na prowadzeniu Martocha i dzieciak zaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryśka z m jak miłość, chodzi jakby miała kołek w d***e, mówi jakoś tak wolno i ma taką minę ciągle jakby jej coś śmierdziało pod nosem. Następnie Mucha z tego samego serialu, a w Klanie to oczywiście Milecka, na maksa Jasiek-walikonik, pani Surmacz z tym jej "absolutnie" - Boszsz co za głupie babsko. Z Barw szczęścia Piotr, wielka niedoszła pani doktor Iwona i ten jej przydupas seksoholik. Uff - to chyba wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinka.pl -korzuchowska -nie cierpię jej i te jej miny ,wszędzie gdzie gra robi takie same miny a podobno to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i najbardziej utalentowana :D hahaha :D,przykra do granic wytrzymałości ,nie dziwota ze tak długo byla stara panna ,w końcu ktos się zlitował nad ta pięknością :Dhahaha:D taka piękność ze ładniejsza na ulicy spotkasz,ale jak fotoshop zrobią to ujdzie :D a jaka święta i religijna udaje :D,wszystko na pokaz :D ,bo po co innego tak się z tym obnosić :D.Strasznie wkurzający typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika z Klanu Maria z M jak miłość Marta z Barw szczęścia Hana Goldberg z Na dobre i na złe Luiza z Pierwszej Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×