Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Won z filmu

najbardziej wkurzająca serialowa postać

Polecane posty

rysio taxi drajwer z klanu taka blondynka z pierwszej miłłości, aneta zając bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primerose
Jaś i Leszek z klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konko
kożuchowska i beztalencie herbuś w Tylko miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie HENIO Z MJM
HAHAHA PORAZKA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxKasiadensAXX
Ktos tam napisał, ze zna Emilkę z 'Pierwszej Milości' tz. aktorkę czyli Annę Ilczuk, i spotał się z nią na żywo. .... To nie prawda! Anna jest zupelnie inna, jest bardzo milą i mądrą kobietą, bardzo zdolną, wyklada na PWST we Wroclawiu, i niech nikt tu nie wciska, ze jest tak samo glupia jak Emma, ona po prostu taką gra, ehh ludzie,ludzie nie potraficie odrożić aktora od postaci w serialu ... ;/ Co do najbardziej wkurzających postaci ... Martusia i Marzenka z MjM, Michal i Elcia z Klanu i Maryśia i Pawel z PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroczki, Marta i Małgosia z MjM. Szlag mnie trafia od patrzenia. Cały Klan i Złotopolscy- jak ja nienawdze tych seriali!!. Żałosne dialogi, coraz głupsze wątki wzorowane chyba na Modzie na Sukces, o postaciach nie wspominając. I nie wiem dlaczego strasznie mnie irytuje ten z PM- z tym amerykańskim akcentem. W niewyjaśniony sposób potwornie mnie wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała rodzina Zimińskich z \'\'Na Wspólnej\'\' plus do tego ten rudy oblech od nłodej Ziminskiej, Maryna i jej mąż z \'\'M jak miłość\'\' i Tereska z \'\'Pierwszej miłości\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan: nowy adorator Beaci - Przemysław Kunysz. M jak Miłość: Marta Mostowiak Na Wspólnej: Danuta Zimińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet1976
Monika z Klanu-strasznie sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet1976
Grazynka przynajmniej teraz fajniej wygląda niż kiedys.Ale wogóle ta rodzina taka przesłodzona -obraz totalnie nie adekwatny do rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek niech sie buja
Rysiek rulez :D Mnie wkurwiaja Grazyna i Grzesiek gej z MJM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 874873yth
marysia i paweł z PM marysia z Mjm teresa z PM horatio z CSI miami ale ja tam mało oglądam, klanu i na wspólnej wcale nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duppek
Fakt emilka z PM jest tragedia, jakbym mogla to zajebalabym ja, tepa i niedorozwinieta wiesniara . I bankowo jest taka sama w zyciu codziennym, sposob mowienia i geba debila sa nie do podrobienia w jej przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pashalska z klanu
serialowa Ola z Klanu matko nie cierpie tego rudzielca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duppka ...
Jakby Anna Ilczuk byla taka sama jak Emilka w rzecywistości, to nie skończyła by szkoły aktorksiej, nie grała na codzień z teatrze i nie wykładała na Wrocławskim PWST nie pieprz głupot. Anna jest bardzo ładna, ma specyficzna urodę, tak naprawdę jest zupełnie inna. Zmienia się bo jej postać tego wymaga, jakbys nie wiedział/ła ;] Na tym polega aktorstwo. Grać siebie tak jak robi to Anetka z PM to potrafi każdy, za to zamienić się w taką postać to już sztuka! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CXDDS
O matko jakie wy glpie ejstescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwtoszkatartuffa
zdecydowanie marysia z pierwszej milosci i zoska z na dobre i na zle!!! i ten syn marty pedal z mjm!!!!!!!!!!!!!! juz nie wspominam o zlotopolskich czy klanie bo tam wszyscy siebie warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Barw szczęścia taka blondynka Julia i jej przychlast Paweł i taka brzydula ich przyjaciółka co gra na skrzypcach ifacet jej matki włoch ją molestował , taka brzydka ŻE TELEWIZOR że kineskop przestaje odbierać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada21k
Hanka z M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd4
Skoro serialowa emilka jest taka świetną i uzdolnioną aktorką to czemu nigdy nie widziałam jej w żadnym normalnym filmie? Widocznie debil, którego gra jest jej życiową rolą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjrhfjuehgauherg
ale myślałam ze piszemy o typowych beztalenciach a nie kogo lubimy a kogo nie? Hanka z M jak M beztalencie?nie przeginajcie... mogą Was wkurzać dzieciakiz filmów ale graja fajnie(mówie o tym że nie są sztuczne) Dla mnie beztalenciem w historii polskich seriali jest Monika z Klanu.Sztywna,sztuczna,beznadziejna.... i jak mozna ją porównywac wogóle z innymi aktorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebndfhjbde
hanka z mjm ridż z mody na sukces rysiek, maciuś i żona ryśka z klanu sebastian z brzyduli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
Porąbana mamusia oli z na wspólnej, wstrętne babsko, nauczycielskie nasienie ze zniekształconym poczuciem rzeczywistości. Gdybym miala taką córkę jak ta cała ola byłabym w 7-mym niebie a nie szukała guza i demoralizowała ją swoim jazgotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialóóówka
Z M jak Miłość: absolutnie wszyscy! Z Klanu: Monika, Olka, Agnieszka, Paweł, Beata, Grażyna Z Pierwszej Miłości: Teresa, Majka, Bartek, Patryk Ze Złotopolskich: Kalina, Marek, Małgorzata, Julia Z Mody na Sukces: Brooke, Taylor, Nick Z Barw Szczęścia: Julia, Paweł, Magda, Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×