Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DzieckoSzczescia

Czy faceci robia fochy?

Polecane posty

Gość DzieckoSzczescia

Sprawa wyglada tak: on mnie wkurzyl po czym wylaczylam telefon na dwa dni. W koncu po dwoch dniach mu napisalam. Odpisal dopiero na drugi dzien i teraz juz sie nie odzywa. A ja myslalam, ze jak ogranicze kontakt to go podkreci i zacznie zabiegac a tu taki klops. Czy on mnie olewa czy sie msci w ten sposob? Bo jak dotad sadzilam, ze tylko kobiety stac na tkie fochy ;-) Dodam, ze to poczatek znajomosci i jeszcze nic nie jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby w szklance wody
TAK, zwlaszcza na tym forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianR
Sama waisz fochy i pogrywasz sobie a odpowiedzialnosc zwalasz na rzekome fochy faceta? GRAJ TAK DALEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllleeeeeeeeeeeee
ma inną, mój były jak strzelał focha to wiedziałam, że coś się święci, i dlatego jest już byłym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzieckoSzczescia
tez tak podejrzewam ale pewna nie jestem. owszem robie fochy bo sie zachowal nie w porzadku wobec mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
na początku znajomości wyłączać telefon na dwa dni = samobój. Ty nie ograniczyłaś kontaktu, Ty go uniemożliwiłaś. widzisz tę delikatną różnicę?... Ty strzelasz fochy, on też może. poczuj się teraz tak jak on się czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru ma w 100% racji... Ja tez bym pewnie tak samo postapila gdyby facet mi tak zrobil, moze i olala.. W ogole pewnie pomyslal jak na samym poczatku takie fochy mi wali to co bedzie potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E TAMMMMMMMM
MARNY PODSZYW :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×