Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość torebeczka3456

Dziewczyny jakie torebki nosicie??

Polecane posty

Gość torebeczka3456

Chcialabym sobie kupic torebke na lato, taka niewielka, bo wszystkie ktore mam sa ogromne zeby miescil sie tam zeszyt A4;/ Chcialabym zeby byla w miare elegancka ale nadawala sie na codzien. Przeszukalam cale allegro i nie znalalzm nic interesujacego;/ a jakie wy macie torebki moze cos wpadnie mi w oko. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś zobaczyć torebki Kazar. To jest pewna, nowa jakość. Zobacz na ich stronie internetowej www.kazar.com.pl. albo w salonach. Maja piękne torby ze ślicznej skóry, warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioo
ale ciągle te reklamy kazar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale autorka chciała niewielką! czytajcie, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTuśka Bee
Znalazłam kilka ładnych torebeczek ;) Są bardzo ładne chociażby mi się podobają są z nowej kolekcji Kevina Clevna. Są pięękne ale i bardzooo drogie :) Ale to Co ładne to i drogie (skórzana!) http://www.czarnetorebki.pl/produkty/foto/torebki-11956418655701_d.jpg Pozdrawiam Cena tej torebki wynosi---290zł. ;) występuje w tańszej oprawie ale nie skórzanej kolekcja z 2008r.Wiosna/Lato !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
http://kissarabbit.pl/produkt,XXL,Podr%C3%B3%C5%BCniczka czasem muszę nawet mieć ze sobą laptopa a w tej mieści się wszystko jest jak mała walizka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
z tym, ze kolezanka szukala czegos mniejszego wlasnie:> ale tam na stronie jest sporo mniejszych torebek, a wiec mozna poprzegladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
mandarynka, swietna jest, taka bezowa? bo musialam sama znalezc bo cos nie tak jest z linkiem, ale nazwe na szczescie widac:) fajan i nie taka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
tak ta beżowa, nie wiem co z tymi linkami, ale ostatnio kiepsko działają :) ale super, że sobie poradziłaś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
no udalo mi sie znalzc po tej nazwie z linka, ale mozna tez usunac spacje z linka bo sie jakos tak tworza automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigielka
ja wole male torebki bo w duzych mam zawsze jeden wielki balagan, a i tak nie potrzebuje wicej rezczy niz jest w malej. ta pikowana, do ktorej linka wyslaliscie ztego sklepu kiss a rabbit swietna, juz zamowilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne te Wasze sklepy - na pewno z jakichś skorzystam ;) Chociaż powiem Wam, że ostatnio kupiłam torebkę nie ze względu na to, czy jest mega modna, tylko taką, żeby moja Fifi do niej weszła w swoim cudownym kubraczku z https://www.naszezoo.pl/pl/c/Ubranka-dla-psow/171 :) Idealnie dopasowane ^^ Pańcia i jej psina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HxS
Ja jakiś czas temu kupiłam listonoszkę mieszczącą format A4 ze sklepu LEJDI. Torebka okazała się dobrze wykonana za nie duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duże, najlepiej shopperki - takie w których wszystko się mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
Ja swoją torebkę na lato znalazłam na tej stronie http://www.cozacena.pl/torebki-damskie Mają naprawdę duży wybór przeróżnych modeli. Jeśli nie chcesz przepłacić, to idealna okazja, ponieważ na CoZaCena porównasz różne oferty i zawsze kupisz najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×