Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikoriaaa

Laryngolog

Polecane posty

Gość mikoriaaa

Miałem zapalenie zatok, tzn chyba mam nadal, bo nad lewą powieka pojawiło mi się limo samoistnie. Nie walnąłem się w nic, ani nikt mnie nie uderzył, poprostu obudziłem sie rano a to juz było. Lekarz rodzinny powiedział, że to bardzo groźne i od razu skierował mnie do szpitala, twierdząc, że to może być groźne dla mózgu. W szpitalu lekarz zbagatelizował sprawę i powiedział, że to nic strasznego :/ Co mam robić? kto ma racje? Lekarz rodzinny czy laryngolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżdżę z dzieckiem do laryngologa do centrum medycznego http://ultramedic.com.pl/ w Bielsko-Białej. Tam bez kolejek szybko i sprawnie mogę się dostać do specjalisty, dziecko ma wykonywane profesjonalne i dokładnie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy skąd jesteś. Miałam też kiedyś problem z zatokami,bardzo długo się z tym męczyłam. Katar ropny trwał przez 2-3 miesiące , później 3 tygodnie spokoju i zaczynało się od nowa. Trafiłam w końcu do kliniki Medicus z Wrocławia http://www.medicusdcl.pl/ i w końcu udało się wyleczyć. Nie powiem, trwało to długo, ale skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu sezon sie zaczął:/ i juz gardło mnie boli. wszystko przez kaloryferyi wysuszone śluzówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrym i zaufanym specjalistom, który nam pomoże. Jeżeli mieszkacie w województwie łódzkim i poszukujecie dobrego laryngologa to polecam wam poradnię lekarską http://www.ga-med.pl/ Tam otrzymacie pomoc od specjalisty. Przychodnia ta znajduje się w Ozorkowie pod Łodzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a może specjalistą co? nie chcem ale muszem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina

Specjaliści od językoznawstwa i od laryngologii zawsze w cenie 🙂 Dobrego laryngologa to ja mogę doradzić www.laryngologradzynpodlaski.pl/ Pani doktor Beata Bocheńska z Radzynia Podlaskiego, znakomity lekarz, z powołania, z sercem do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam ten problem, tez wiecznie sie szlajam po lekarzach bo mam problem z gornymi drogami oddechowymi, ciagle przytrafiaja mi sie jakies infekcje.. Ale ostatnio odkrylam super srodek septogard pomagajacy zwalczyc stan zapalny i bol gardla, jedyny lek, ktory pozwala mi pozbyc sie bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×