Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezko pracujaca 24

przesadzila gdzie to zglosic

Polecane posty

Gość ciezko pracujaca 24

mam sasiadke ktora pobiera benefity jako samotna matka wychowujaca dziecko, nie pracuje ale ma faceta. Dziecko nie mieszka w UK tylko z babcia w PL, byla tutaj kilka razy fajna dziewczynka. Wczoraj kobieta przesadzila powiedziala mi prosto w oczy ze nie zamierza tutaj sciagnac corki bo jej tylko zawadzac bedzie, no myslalam ze mi para z uszu pojdzie tak zagotowalam!!! Moje pytanie brzmi gdzie moge na ta suke zglosic ze pobiera benefity nielegalnie, i czy moge to zglosic anonimowo. Do tej pory mi to wisialo ale wczorajsze slowa przesadzily o mojej decyzji. I lepiej ze mala w PL bo przy takiej matce niczego dobrego nie mozna sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz zajac sie swoim
zyciem? Nie Twoja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
a dlaczego anonimowo chcesz to zgłaszać?:) Skoro taka jesteś praworządna, napisz oficjalne pismo tam, skąd ta sąsiadka dostaje pieniądze. ale takich jaj to pewnie nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak to ludziska typu
"uprzejmię donosze...":o won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tormentiolu
małpa wredna z ciebie!!!DONOSICIELKA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat sie przejela losem
dziecka... zal jej doope sciska i tyle :O donosicielka parszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka się ulotniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko pracujaca 24
pytalam gdzie zglosic wie ktos? hmmmm poszperam sama znajde. Dziekuje za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co chcesz to zgłaszać? Co TOBIE to pomoże? albo DZIECKU? Jej sprawa jak sobie życie ustawia, a że jest cwana i załatwiła sobie benefity to już inna broszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko pracujaca 24
juz mam http://www.hmrc.gov.uk/ Moze wy tacy sami jestescie skoro sie tak oburzacie? Szkoda dyskusji. Tak czy siak milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz obowiazek to zglosic
Bo to kradziez. Infolinia 0800 854 440 Tu zglasza sie przypadki nielegalnie pobieranych benefitow - mozna anonimowo, mozna podac dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIRMINGAMOWICZKA
POPROSTU DZWONISZ DO REVENIU MOWISZ W JAKIEJ SPRAWIE DZWONISZ I MOGA CIE PRZELONCZYC NA BENEFITY I BEDZIE TRZEBA PODAC JAKIES DANE TEJ KOBIETY, ADRES IMIE NAZWISKO, MOZE BEDA CHCIELI NUMBER INSURANCE, SPROBOJ MOZE BEZ SZCZEGOLOWYCH JEJ DANYCH TEZ SIE CI UDA. A TAK NA MARGINESIE TO NIE ROZUMIEM TAKICH OSOB JAK TA BABKA!!! ALE TEZ SIE ZE TKNELAM Z TAKIM PRZYPADKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarminowaPanna
Nie oburzajcie sie tak na Autorke- pomyslmy tylko: o nas, Polakach jest opinia, ze nic tylko kręcimy, kombinujemy itp. Chyba w zadnym kraju tak sie nie olewa przepisow jak u nas. Dla nas to normalka zlać przepisy, prawo i dobrze na tym wyjsc. Ale jakies normy obowiązują. Osoby wyjezdzajace za granice pracuja na nasza opinie w swiecie. I z czego slyniemy? Że zajmujemy sie machlojkami i nie warto nam ufac. A to sie nie zmieni poki nie nauczymy sie jakiejs praworządności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z taka mieszkalam
Jeszcze mnie szmata chciala moralnosci uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarminowaPanna
A jeszcze moze sprobuj cos takiego: zaznacz cale te swoje cyferki (ctrl+A) o kliknij: format--> kolumny- i wybierasz jak chcesz zeby ten tekst wygladal. To sie sprawdza w przypadku gdy masz tekst ciagly i chcesz zeby ulozylo Ci go w kolumnach (jak na sciągi). Nie wiem czy sie sprawdzi u Ciebie ale mozesz sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarminowaPanna
ups nie do tego tematu moj poprzedni post ;) przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 15
Moim zdaniem zglos, bo jak ktos powiedzial wczesniej takie sytuacje psuja nam - Polakom opinie. Jestesmy nauczeni z Polski, zeby cwaniakowac jak sie da, az wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko i corko
Jezeli dziecko przebywa w Polsce, legalnie mozna jedynie pobierac child benefit. Reszta to zwykle wyludzanie i jako takie powinno byc zgloszone. Po pierwsze bo ludzi trzeba nauczyc, ze cwaniactwem sie nie zajedzie daleko po drugie bo jest to kradziez naszych pieniedzy (tak, tak - benefity sa wyplacane z podatkow, ktore placimy wszyscy) Ja np: nie mam ochoty sponsorowac zlodzieji i cwaniakow, nie mowie o osobach, ktorym benefity sie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tez zglosila
Przez te miliony ludzi na benefitach mamy takie wysokie podatki, powinni sie za nich wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale zeby dostac CTC
Trzeba w formularzu podac nazwe szkoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesli dziecko nie
chodzi do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie
dobrze robi że chce zgłosić! kużwa z czyich to podatków idzie?? jak tak to krzyczycie że Polacy za granicą wyłudzają benefity a jak ktoś chce coś z tym zrobić jak ma okazję to wyskakujecie z modą na niego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie
*mordą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam ze zglosic
to jest normalna kradziez, psucie opinii Polakom, w dodatku babsko ma w d..swoje dziecko. Pewnie tam zglosic, skad pobiera kasę. Solidarnosc w popelnieniu przestepstwa jest glupia i nieuczciwa. Pieniadze nie spadaja z nieba, nie mnoza sie ,ktos pracuje na te benefity, coz z tego ,ze Anglicy - dlaczego ich okradac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksja11
tak to jest, nie umiecie zajac sie swoim zyciem tylko u kogos szukacie rozrywek, psucie opinii?ty ktora chcesz doniesc ja psujesz bo to nie twoja sprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oleksja11
zgłoszenie kradzieży jest obowiązkiem obywatela. tu nie PRL gdzie jak ktoś państwo okradł to bohaterem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa najlpiej zyc
swoim zyciem, niech wokol kradna, ja jestem szlachetna i siedze cicho. To jest polskie pojmowanie solidarnosci.I co sie dziwic,ze na swiecie maja nas za narod zlodziei? Typowe postomunistyczne podejscie - panstwowe, czyli niczyje - jezdza na gapę, kradne w sklepie, wynosze z pracy. Rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Ludzie pobierajacy benefity zyja z pieniedzy ludzi, ktorzy pracuja. Wiec jesli ktos to robi nielegalnie, to jest to moja sprawa, bo mnie okrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×