Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wikkki

jest mi przykro? czy słusznie?

Polecane posty

Gość wikkki

wiec tak-wymiana smeskow z moim facetem...w pewnym momencie ja do niego-tesknisz za mna? a on mi na to odp-ja to pikus...ale moj Wacek..ten to dopiero teskni zrobiło mi sie b przykro...poczułam sie jak dupa do seksu:( jak wy byscie to odebrały,dziewczyny? cały czas jest mi z tym poprostu zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selopa
dorosli ludzie wymieiaja esemeski? Dziecko ile ty masz latek, albo lateczek co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczku
jak sie spotkacie WACKA chlopak umoczy i bedzie po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko20
Oj......... znam te teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajca sadzone
a ty myslisz, ze faceci sa z nami dla naszych ladnych oczu itd, a dupa na samym koncu sie dla nich liczy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki
no żesz..tak napisałam-smeski-czeko sie czepiac? jestesmy juz bardzo dorosli...niestety no przeciez wiem,ze nie spotykaja sie la łądnych oczu-sek w ty jednak-że to było powiedzenie otwartym tekstem-jestem z tobą dla seksu tylko... i głownie dlatego i to mnie zabolało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaagaaaaaaa
nom widocznie tylko twoja dupa sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki
nom...i to jest smutne.. ale przy okazji wyszło szydło z worka:) dobrze wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa nadinterpretacja
:D on napisal ze ma na ciebie ochote a ty uwazasz ze jest z toba tylko dla seksu :D:D:D:D najlepiej z nim zerwij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikki proponuje pozbyc sie jak najszybciej telefonu komórkowego :D nie dla ciebie to urzadzenie :P po co masz sobie stwarzac tak nadludzkie problemy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki
nadinterpretacja...moze masz racje..a nie mogltego prostym tekstem napisac? wolałabym... kur....juz zerwałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki
macie racje-jestem przewrazliwiona jakos..ale juz po ''ptokach'' mowi sie trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczku
a przynajmniej jest o co sie starac, fajna masz ta doope, duza? Bo moze jakas taka chudzinka jestes to o dupie nie ma mowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa nadinterpretacja
no przeciez napisal prostym tekstem :D a mogl przeciez napisac np "chce cie wyruchac" :P kre-tyn-ka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuqh4iq
nie wiem czy jesteś taka aż przewrażliwiona - zważ na to , że na tym forum 80% to frustraci, erotomani i tym podobne okazy więc nie ma się co specjalnie przejmowac ich gadaniem - nie wiem ile jesteście razem i ile macie lat , ale mój facet nigdy się w ten sposób do mnie nie odezwał - nie chodzi o to , że to jest jakieś obraźliwe mocno - niby nie i każdy wie, że seks jest b. ważny w związku - ja też wiem , że dla mojego męża jest ważny i dla mnie tez ,ale on był zawsze taki..hmm..taktowny- szanuje mnie i keidy w chwili namiętności mów że chce się ze mną kochać top jest ok ale jak jeszcze ze sobą chodziliśmy to był taki delikatny, wychowany i ie rzucał tekstami łysego pakera , takimi które miały by mi dac do zrozumienia że jestem dupą do seksu tylko i ic więcej - jemu na mnie zależało i to okazywał , ale z szacunkiema nie tak prostacko - ja bym to źle odebrała, ale różni ludzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannda
Wydziwiasz Ja też swojemu facetowi mówie albo piszę, jak jestesmy w rozjazdach, cos podobnego jak twój facet :P I wcale nie mam na mysli, ze chodzi mi tylko o seks. Tylko to najdotkliwiej odczuwam. Za innymi aspektami też tęsknie, ale to uczucie nie jest tak fizyczne ze tak powiem. I to wszystko. Jak taka jestes mało pewna siebie, to rozmawiaj z nim przez telefon, a nie wymieniaj smsy. Bo tekst zawsze mozna zinterpretować po swojemu. Nie słyszysz głosu, nie wiesz, jaki to ton wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannda
Jak zerwałas z takiego powodu, to jesteś egzaltowana idiotką. Mozna porozmawiac, można powiedzieć, ze takie teksty cię rania, bo czujesz się jak dupa tylko do seksu. I posłuchać, co on ma do powiedzenia. No ale chyba lichy był to zwiazek, skoro taki powód wystarcza do zerwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuqh4iq zadaj sobie tylko pytanie ? czy nie lepiej było by zlac takiego esa niz robic z niego afere ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuqh4iq
pewnie lepiej byłoby zlać takiego esa - w sumie to nic nie wiemy o całym ich "związku" być może autorka tak zareagowała bo rzeczywiście czuła podświadomie , że jest dupa do seksu bo gdyby wiedziała, czuła że facetowi zalezy na niej też a nie tylko na seksie z nią to pośmiałaby się albo powiedziała żeby inaczej do niej pisał bo czuje się tak i tak i byłoby po sprawie, ale widocznie faceta tak ją traktuje jak worek na spermę i jeszcze tak do niej pisze - więc pewnie nie wytrzymała ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze wiiki jest esemesomaniaczka i jak nie dostanie esa z wieczornym buziakiem to podejrzewa zdrade :P:P:P jak dostanie esa z przeklenstwem to zrywa z powodu chamstwa faceta :P esemesomaniaczki tak maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa nadinterpretacja
regres- esemesKomaniaczka! ;) a jakby nigdy o wacku nie wspomnial to by sie zalila ze jej nie kreci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa nadinterpretacja
ze GO nie kreci* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki a ile już razy pisał że tęskni? jeśli robi to co chwile to przecież nic się nie stało jeśli raz zażartował... my też sobie z moim facetem żartujemy (częściej ja) że spotykam się z nim tylko na seks... ale przecież tak nie jest. Trzeba nauczyć się śmiać z żartów. Jeśli oprócz tego smsa robi WSZYSTKO co świadczy o tym, że jest z Tobą z 1 powodu to z nim zerwij... jeśli to jednorazowy wyskok to wyluzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres- esemesKomaniaczka! esemeskomaniaczki nie obrazaja sie o wacki w esach esemesomaniaczki TAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa nadinterpretacja
aaaaa :D bo ja myslalam ze te od esemskow oczekuja polnych kwiatkow i serenad pod balkonem :D a na slowo "wacek" pasowieja niczym dojrzaly pomidorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Chyba delikatnie przesadzasz.. Ja bym sie ucieszyła jakby mój facet tak powiedział... Ja ostatnio od swojego usłyszałam ze jakby jego była sie seksownie ubrała to nie ma bata poleciałby na nia... I to jest dopiero ból:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko20
Wiesz co???? Ja tez dostaje czesto takie wiadomosci. Czasem to jest przykre. I to bardzo. Ty mu piszesz za tesknisz za nim a on odpisuje i z mety wali seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
A ja nie widze w tym nic przykrego... Czy to takie dziwne ze Twój facet ma jakoes potrzeby seksualne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×