Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość three one

xxx

Polecane posty

Gość three one

Sie sprawdził przesąd:/ czy prawda czy bujda??? PRAWDA / 2009-05-05 15:35/ byłam z facetem dwa lata( znalismy sie prawie od małego) w zwiazku było pieknie ładnie... do czasu... dostałam od partnera łańcuszek na szyje i zegarek, gdy pokazałam mojej mamie powiedziala ze nie "wrózy" nam przyszłości, że zwiazek sie rozsypie... ale nie chciala powiedziec o co chodzi dokladnie, ja nie wnikałam, jakies dwa miesiace pozniej dostałam apaszke na szyje od "wtedy" przyszlej tesciowej... a moja babcia wręcz sie rozpłakała... i tez stwierdzila ze moj zwiazek nie bdzie trwal juz dlugo" moja babcia byla kobieta obdarzona jakby sila wyrzsza, przeczuwała na swoim organizmie wszystkie zle chwile ktore maja nadejsc.. nie byla wrozka ale miala "dar" w jakims stopniu sensowny i prawdomówny" wtedy sie przejęłam, jak usłyszalam to z ust mojej babci, dalej bylo wszystko pieknie w zwiazku lecz po okolo 4 miesiacach nasz zwiazek sie rozsypal, bez powodu bez konkretnego powodu... wierza w przasady... i teraz jestem czujna, teraz mam partnera z ktorym zycie sobie układam wiaze powazna przyszlosc z nim, lecz jest jeden minus..wierze w przesady i to komplikuje życie:/ NIE DAWAJCIE DLA PARTNERA NICZEGO CO WIAŻE SIE TZN ŁACZY... NP. ŁAŃCUSZKÓW, BRANSOLETEK, PASKÓW, SZALIKÓW, KRAWATÓW ITP.. uwierzcie mi zwiazek nie przetrwa po takich prezentach... ja o przesadzie sie dowiedzialam dopiero po fakcie wiec nawet nie mialam jak doszukiwac sie problemów, ale sie stało i nic na to nie poradze:/ wszystkie pary które znam przez takie prezenty stracily swojego partnera np moja siostra byla z facetem prawie 5 lat zareczyli sie byli szcesliwie zakochani dopóki nie dostala od partnera naszyjnika... moze to glupie i bezsensowne ale czasem mozna pomóc szczesciu i warto... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDURY BOZEeeee
ja dostałam od chłopaka bransoletkę. Pierścionek. Łańcuszek:P i co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ville
o matko, co za brednie, ja dostalam juz od moejgonareczonego lancuszek i to na samaym poczatku zwiazku, sznur perel i ciagle ejstesmy razem, i jest coraz lepiej a niedlugo slub, jak sie wierzy w przesady to potem sie tego doszukuje w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
po slubie tez sie nie robi takich prezentow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna slask
moj maz dostal buty i jakos jeszcze nie uciekl co Ty bredzisz dziewczyno obudz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDURY BOZEeeee
wiekszych bzdur nie słyszałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
:-) :-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three one
to poczekaj pare lat... zobaczymy czy zwiazek przetrfał, jesli do slubu doczekacie to powodzenia, zycze szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvcx
my tu mamy XXI wiek a nie sredniowiecze i zabobony :classic_cool:🖐️ I nazywaj inaczej tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDURY BOZEeeee
doczekaliśmy, doczekalismy slubu... i juz długo po:P szcześliwi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three one
po slubie to nawet łańcuchy mozesz kupywac:) po ślubie przesad sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three one
a co do butów to nie wierze w ten przesąd, jedynie ten z naszyjnikami jest wiarygodny... w wielu zwiazkach sie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
ale wiesz co przypomnialo mi sie :-) moja do slubu kupila mi musznik czy cos takiego zapinany byl na szi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam alergię na Ibisza
nauczyć się po polsku pisać "NIE DAWAJCIE DLA PARTNERA NICZEGO CO WIAŻE SIE TZN ŁACZY" bo brak wykształcenia jest większą przeszkodą w zbudowaniu szczęśliwego związku niż zabobony ile masz lat że tak nieskałdnie piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesądy
jeśli wierzysz że nie przetrwa to nie przetrwa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three one
hmmm tego nie wiem moze cos w tym jest... nie jestem zadna wrózka wiec tego Ci nie powiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
ale wiesz co nie zwialem z przed oltarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three one
jesli masz alelgię na ibisza to samo za siebie mówi że to Ty jestes opózniona w rozwoju dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three one
to ciesze sie ze związek Ci sie układa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam alergię na Ibisza
mam alergię na Ibisza bo nie lubię podstarzałych frajerów udających dwudziestolatków Ibisz jest dla mnie męską odmianą starej pudernicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazek przetrfał
i opóźnione w rozwoju zabobonnice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×