Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coffe cup

Drinki domowym sposobem

Polecane posty

jasne ze tak:)Ja moje zapodam na stół na urodzinki małej w wersji dla dorosłych.A do tego obtocze jescze w wiórkach kokosowych,bedzie dekoracyjnie wygladać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama we mgle- zaprosisz forumowiczow ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nji opowiem jak smakowały:) Kurcze udzielam sie tu i udzielam,bo ja taki łasuch na nowe drinki jestem.Najbardziej słodkie typu malibu z mlekiem..pychotka.Tez tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolę kwaśne
ale bardzo przyjemnie się czyta i o innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Bogiem
ja preferuje popularny gin z tonickiem, choć czesciej pijam ze spritem. Ubóstwiam też wódkę z redbullem. To takie moje ulubione "drinki". Nie znosze przesłodzonych, i w ogóle słodkich alkoholi... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam kiedyś red bulla z wódka.Siedzielismy ze znajomymi,faceci pili piwo a my we dwie z kolezanka własnie ta wódkę.Poszło 0,7 na dwie całkiem sporo i o dziwo nie byłam pijana:PNatomiast na drugi dzień porażka.Zemdlałam w ubikcji,musieli mnie cucić ,serce waliło mi jak oszalałe myslałam ,ze wyladuje na tamtym swiecie.Nigdy tak sie nie bałam jak tego poranka.Odtad tego typu mieszankom mówie stanowcze NIE. Jestem po operacji wycięcia woreczka zółciowego,moze dlatego tak zareagowałam na tego drinka. A jakie pomysły na kwasnego drinka?przyznam ze nigdy takiego nie piłam.Wiem ,ze bardzo modny jest drink cosmopolitan piła któraś cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dama we mgle- i pijesz po takiej operacj? Podziwiam.... Drink Cosmopolitan- nie pilam, ale nazwa jest przepiekna i bardzo zachecajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cos trzeba umrzec no nie?Poza tym nie pale ,nie pijam nałogowo a ze czasem lubie zapodac sobie dobrego drinka to cóz ..moja słabosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szach
Drink Cosmopolitan: wódka, likier pomarańczowy, sok żurawinowy, limonka, a do tego lód. Brzmi f a n t a s t y c z n i e, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo taka reakcja po tym drinku to raczej na pewno nie z powodu braku woreczka. Mi wycięli razem ze śledzioną - jakieś 3 lata temu i po wódce z red bullem nie mam żadnych jazd. :) Widocznie po prostu nie służy Tobie taka mieszanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy owak, drogie czlowieczki, dbajcie o siebie. O Cosmopolitan nie bede juz wiecej slodzic. Nazwa jest super a sklad- marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szach
nji. a Ty co? pielęgniarka społeczna? ;) dbamy o siebie jak tylko możemy, czyli - mamy sobotni wieczór, jakies propozycje na drinka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki:) Robiłam te truskawki z winem i powiem wam ,ze nic ciekawego.Miałam najcieższa igłe a i tak wino z sokiem wypływało z owoca przy aplikacji,a wcale tego tak duzo nie dawałam.:( Robiła to juz któras? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szach- moge byc pielegniarka, choc raczej nie posiadam kwalifikacji... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvolo
spróbuj strawberry margheritę lub strawberry daiquiri - robi się tak samo z tą różnicą, że margherity dodajesz tequillę, a do daiquiri rum. 40 ml rumu lub tequilli kilka truskawek kilka kostek lodu cukier trzcinowy wg uznania jeśli ktoś lubi to może dodać kilka listków mięty lub odrobinę soku z limonki. Wszystko razem wrzucamy do blendera i miksujemy. Smacznego:) Natomiast kilka dni temu zrobiłam sobie pysznego (całkiem nowego) drinka z truskawkami: 100 ml martini kilka truskawek mięta 20 ml syropu Elite gruszkowego woda mineralna gazowana Pycha - owocowe i orzeźwiające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie moge sobie wyobrazic pomieszanych smakow- truskawka i gruszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smakowite
połączenie. A strawberry margherita nawet ma szanse się u mnie dziś pojawić, mam akurat wszystkie skaładniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szach
nji Jakos nie moge sobie wyobrazic pomieszanych smakow- truskawka i gruszka... nji, przecież to fajne połączenie, słodkie i takie letnie ;) aż przypomniało mi się dzieciństwo i gruszki z ogródka babci ;) Ja szukam, a raczej mam ochotę na takiego mocno orzeźwiającego drinka. Muszę czegos takiego poszukać, jeśli macie jakieś propozycje, to ja poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos mi sie wydaje, ze polaczenie gruszki z truskawka bedzie mdle... No coz, musze kiedys sprobowac :D . szach- obierz kiwi i zmiksuj. nastepnie dodaj do tego sok kiwi i wode mineralna. lod. pestki kiwi sa troche cierpkie w smaku, wiec przelamuja slodycz. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nji co to za drink bez alkoholu:) Spróbujcie wisniówki z sokiem pomaranczowym i lodem -rewelacja .Ale wisniówka tylko polska,zadna soplica czy inna nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa koktajl (to bez alkoholu) i pije się to przed trzynastą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szach
Kurcze, chciałam wstawić posta, a nie wpisałam swojego nicka i muszę napisać teraz jeszcze raz :/ (i nie piłam żadnego drinka) Splath - a po trzynastej nie mozna juz tego pić?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem
Składniki: 0,5 l wódki, 0,5 l soku ze świeżej cytryny (od 1-1,5 kg cytryn), 9-10 łyżek cukru. Jak przyrządzić? Wyciśnięty sok z cytryny mieszamy z cukrem i dodajemy wódkę, odstawiamy na noc. Potrzebne przybory: Wyciskarka do cytryn. Uwagi: Jest pyszne, pije się jak likier a moc ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem
Składniki: Po 1/3 części gęstego ajerkoniaku, Malibu i mleka skondensowanego. Lód. Jak przyrządzić? Wlać do shakera składniki i wymieszać. Można dodać lód. Uwagi: Słodki, gęsty, niezbyt mocny. 20 ml wódki, 20 ml Bols Peach, 20 ml Bols Blue, 40 ml soku ananasowego, 5 ml soku z cytryny. Jak przyrządzić? Wszystkie składniki wymieszaj w shakerze z lodem. Potrzebne przybory: shaker, kieliszek koktajlowy Uwagi: Dekoruj plasterkiem limonki. Składniki: 70 ml malibu, 70 ml soku pomarańczowego, 70 ml soku porzeczkowego Jak przyrządzić? Do szklanki wlać obydwa soki, a następnie dolać malibu. Wymieszać. Pyszne! Potrzebne przybory: szklanka Uwagi: Jeśli ktoś nie lubi, można nie mieszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×