Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lola_21

Od czego zaczać...mam problem z decyzją!!!

Polecane posty

Obecnie jestem osoba nie pracującą i nie mam wyzszego wykształcenia. Szukam pracy i chcialabym sie dowiedziec czy jesli nie jestem studentka a wybieram sie na studia zaoczne od tego pazdziernika to czy moge sie ubiegac o prace która jest skierowana dla studentów? Bo dokładnie nie wiem jakiej pracy mam szukac - a od studentów zawsze mniej wymagaja np bez doswiadczenia itd i mozna nabyc praktyke doswiadczenie .A ja nie jestem jeszcze studentka i nie mam tak owego doswiadczenia < i nie wiem jakiej pracy mam szukac czy na etat caly czy na pol czy jako przyszła studentka czy jako osoba po maturze bez doswiadczenia...??? I nawet nie bardzo wiem jaka prace moglabym wykonywac mysle o fizycznej jakiejs...?co o tym sadzicie moze macie juz pierwsze koty za ploty w 1szej pracy ?Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj kto haloo kafeterianie ;D doradzcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutosława
Ubiegac sie mozesz zawsze ale watpie czy bedzie cie ktos chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfrdgfrg
mozesz iśc na przygotowanie zawodowe lub staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No probowałam byc na stazu ale mnie nie przyjeli bo okazaało sie ze maja komplet stazystow ...a w UP byl wniosek do tej instytucji... To gdzie ja mam nabyc doswiadczenie skoro nie przyjmuja bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
zawsze warto sie ubiegac o prace taka ktora Ci pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od jutra szukac pracy w duzym miescie _ łódz...bo w moim małym to ciezko o prace....I mam wypisane agencje pracy i posrediaki kupie gratke popatrze...Pasjonowac to mnie bedzie praca jak bede juz wiedziala jaka i bede w niej doswiadczona i nic nie bedzie dla mnie nieznane na razie musze zaczac od podstaw,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfrdgfrg
ja chodizłam po firmach i namaiwałam włascicieli zeby złozyli wniosek o stażystę ,w ten sposób dostałam pracę. chodziłam po biurach , administracjach itp i opowiadałam ze to jest pracownik "za free" kktóremy pensje CAŁKOWITĄ wypłaca urzad pracy a ni ANI CENTA nie dokładają !i nie musza zatrudniać. ..najlepiej wypełnic wniosek immiennie. Ja w ten sposob sie dostałam, chodz firmyszukałam 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfrdgfrg
a skad jesteś? też jestem spod łodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfrdgfrg
a ja ozorków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53035
w tomaszowie mazowieckim to rzeczywiści lipa. Proponuje załapać sie na jakiś staż w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha w banku ! dobre dobre! ;D Chyba na parzenie kawy po znajomosciach ktore trzeba miec ...gorzej ze matma nie jest moim ulubionym przedmiotem heh...Ale fajnie mozna pomarzyc ...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zaczne od roznosszenia ulotek ...haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktos jeszcze cos odda od siebie bo nie roziwało tych kilka wpisów moich watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×