Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzacaaaaaaaa

czy po odbyciu stazu z pup mam szanse na kolejny

Polecane posty

Gość niewiedzacaaaaaaaa

jesli znajde sobie pracodawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to oznacza ze
pracodwca podlega pod urzad? zroie staz w jednej firmie np 3 miesiace i mnie nie zatrudnia i czy potem moge zrobic znowu staz w innej firmie jesli sobie taka znajde co mnie bedzie chciala przyjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgdsg
to nie zależy od firmy, tylko od PUP czy bedzie kasa i czy jest duża kolejka chętnych którzy jeszcze nie mieli stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlega pod urząd to znaczy że firma zawarła z urzędem umowę dzięki której urząd może wysyłać do niej stażystów..jeśli znajdziesz taką firmę w urzędzie to wiadomo że możesz odbyć tam staż, a jeśli znajdziesz sama firmę, która z urzędem nie ma nic wspólnego to tylko ich dobra wola czy cię przyjmą na staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppp
no wlasnie tez mi sie wydaje ze to nie ma znaczenia jaka firma tylko chodzi mi o to wlasnie czy istneja w pup jakies przepisy ktore ograniczaja ilosc odbytych stazy. bo to nie wyglada tak ze pup podpisuje umowy z firmami tylko same firmy zglaszaja chec zatrudnienia stazysty i wowczas pup daje skierowania zainteresowanym bezrobotnym i firma sobie wybiera osobe.. ale jest tez taka opcja ze sam bezrobotny znajdzie sobie taka firme i wowczas tez moze odbyc staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedząąca
tak możesz sobie znalexcpracodawce ktory Cię przyjmie ale jednocześnie zapewni, że przyjmie Cię potem do pracy.sama szukałam i nie znalazłam żadnego pracodawcy, który przystałby na ten warunek :-( To Ci się uda tylko w firmie, gdzie akurat poszukuja pracownika, bo jak maja komplet, to po co im stażysta, którego za pół roku będą musieli przyjąć??? niestety nie wiem czy sa ograniczenia co do ilości odbytych staży. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×