Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczona...........

Podwójny ślub ???

Polecane posty

Gość fikufikiiiii
Poza tym panna młoda ma być jedna i jeden pan młody. ale dupczysz jak połamana w kościach. Znam przypadek gdzie 4 braci brało ślub jednocześnie w jednym kościele i nikt szopki nie robił zadumana krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa śluby w rodzinie
jednego dnia wróżą nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi86
Beznadzieja taki slub. Pomysl sobie ze bedziesz konkurowac z przyszla bratowa ktora ladniej wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo głupi pomysł w zyciu nie chce miec slubu z kims z siostra bratem kuzynka kuzynek przyjaciołka od przedszkola z nikim to jest moj zien i mojego meza i nikogo innego koszmar miec z kims jescze innym wesele juz na twoim miejscu bym zrobiła tez ze moje wesele tydzien wczesniej a brata wydzien pozniej jak ci na tym tak bardzo zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę nad ślubem wspólnie z moją dobrą starą koleżanką - sama żle bym się czuła jako główny punkt programu - nie lubie skupiać na sobie uwagi. Jedno wesele na łącznie 150os po około 70 osób na parę jakaś fajna sala w hotelu z pięknym ogrodem - żadnych sukienek pirincesek itp żadna z nas nigdy nie marzyła o jakimś ślubie z bajki i jedna i druga nie lubi spraszania ciotek klotek z drugiego końca kraju bo tak wypada... Mogła by wyjść z tego całkiem fajna impreza :D A i ślub dla mnie to żadnej wyjątkowy dzien - mieszkam ze swoim od 4 lat a znamy się jeszcze dłużej to będzie tylko formalność - podpiszemy co trzeba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub wspólny, wesele wspólne.. Mężami też będziecie się dzielić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównym powodem ślubu jest połączenie dwojga osób ze sobą. Wesele jest tylko imprezą gdzie wspólnie z rodziną i znajomymi radujemysię tym dniem. Wesele nie powinno być dniem próżności gdzie ja księżniczka mam być w centrum a każdy ma mnie nosić na rękach. W tym dniu chce byc w centrum uwagi jednego mężczyzny i z pewnością będę nawet gdy panien młodych będzie 10. Ja chce podwójny ślub i wesele z bratem. Nie może uzbierać już od lat pieniędzy na wesele więc te koszta się zmniejszą i może go przekonam. Dla mnie najważniejsza jest przysięga przed Bogiem. Bardziej zależy mi na bracie i jego narzeczonej niż na moim zadufaniu się w sobie i błyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa sprawa, raczej mało spotykana w Polsce. Nie mniej jednak ciekawy artykuł na ten temat widziałam na http://www.gdziewesele.pl :) Zobacz sobie może trochę Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×