Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawasaki

Niedobrze mi po kwasie foliowym

Polecane posty

Gość kawasaki

Jak wyżej tylko ze to juz nie przelewki bo co wezme to wymiotuje.powiedziałam lekarzowi i co on na to?Ze trzeba bo płód może sie zdeformować i tak dalej ale ja juz nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO pokrusz i zmieszaj z czyms, obrzęk gardła w czasie ciązy moze skutecznie doprowadzic do wymiotow , np. przy podraznianiu podczas polykania pigulek. Jak nie ebdziesz brala kwasu to anrazasz dziecko na roszczep kręgosłupa , przepukline oponowo-rdzeniową i ogolnie na wady ukladu nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zmień lekarza. Niekoniecznie trzeba brać \"Folik\". Są inne tabletki dla kobiet w ciąży, pełne zestawy witamin, w których jest dzienna dawka kwasu foliowego. Ja np. biorę \"Feminatal N\" i tam są wszystkie witaminy i potrzebne składniki, także kwas foliowy. Wystarczy codziennie tabletka Feminatalu, a maluch będzie miał wszystko, czego potrzebuje :) I nie trzeba osobno kwasu foliowego łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź go nie jedz tylko jedz surową kapustę i zielone warzywa tam jest od zarąbania kwasu foliowego i to w bardziej przyswajalnej formie boshe ludzie myślą, że bez folika to już zdrowego dziecka nie urodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaamama
bierz jakies witaminy gdzie w skladzie jest folik i po krzyku.. a swoja droga to tyle jeszcze przed toba ze plakac nad tym ze ci niedobrze po glupiej tabletce to nieco dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewulcia
Ja w pierwszej ciąży też nie mogłam kwasu foliowego bo było jeszcze gorzej wymioty od samego rana do wieczora. Mój lekarz kazał natychmiast odstawić kwas bo jeszcze gorzej jak non stop wymitujesz a organizm i tak jest obciążony tym co się dzieje w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😣😣😣

Ja wymiotuje po kwasie foliowym 😣 a musze go co tydzień barć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×