Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie ja...

Bialy sluz zamiast okresu..co to oznacza?

Polecane posty

Gość Lolunia
ja zrobilabym test na twoim miejscu i bym nie czekala bo mialam tak samo :) a teraz jestem w 17 tyg ciazy :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmm
Hej . Kochalam sie z chlopakiem w dni plode. Powiedzcie mo jak to jest. Wczaoraj na dzien przed okresem po poludniu zrobilam test. Wynik pozytywny... Aby miec pewnosc w dzisiejszym dniu z pirwszego moczu test negatywnyy. Rano mierzylam temp wynosila 37,2 w dodatku mam ten bialy gesty bezwony sluz,tak jakby z grudkami. Sutki zrobily sie dzis wrazliwe na dotyk i mam takie chwilow bolesci podbrzuchem . czy jest szansa ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelaEwela
Hej kobietki, chodzi o to ze we sierpniu mialam miesiaczke 24 normalnie,a we wrzesniu dostalam jakos dziwnie bo 30 teraz jest pazdziernik i nadal nie mam miesiaczki piersi mnie nie bola jajniki wieczorem lekko kuly,z pochwy leci mi bialy sluz parde dni wczesniej mialam sluz ciagnacy sie i przezroczysty. Bardzo chcialabym miec dziecko, ale jak myslicie czy to sa objawy tego ze moge byc wcizy? prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelaEwela
czy ktoś mi odpisz?...Miesiaczka spozna mi sie juz 12 dni zaczely pobolewac mnie od wczoraj piersi, poczekam jeszcze do konca tygodnia zeby zrobic test ciazowy , ale jak myslicie czy jestem w ciazy ? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny mam problem;/ostatnia miesiaczke mialam 20 listopada jest juz Stycznień nie mam miesiaczki ale za to mam bardzo Gesty śluz z małymi złogami jak taki ,,twrorzek '' nie wiem czy to ciaża robilam test i był negatywny ale dodam że bardzo staramy sie z partnerem o dziecko wiec? mozliwa ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwa jest ale lepiej idz zrób test z krwi (ja testom domowym nie ufam), a później do lekarza, bo jak ne jesteś w ciąży, to i tak musisz sprawdzić co się dzieje, że nie masz tak długo okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna kupcie te testy a nie szukacie wrózek na kafe :p matko kochana,albo beta z krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akla
Mam śluz płodny (przeźroczysty, rozciągliwy, obfito) zamiast okresu - 29 dzień cyklu. Czy to może zwiastować ciążę? Test sikany - negatywny. Jeśli to ciąża to kiedy test pokazałby 2 kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezroczysty i rozciągliwy bardziej zwiastuje owulacje...być może Ci sie cykl wydłużył?? bralaś jakies tabletki min antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocniemoc
Mam ten sam problem co autorka wątku. Jestem 4 dni po terminie @. Robić test czy czekać żeby był wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny staramy sie o dziecko pul roku w marcu poronienie samoistne 12kwiecien okres12 maj okres dni plodne od 19 maja tak zesmy zaczeli tez w tym dniu starania dzis powinnam miec okres a niema do tego lekki sluz bialy piersi bola do tego dwa tygodbie temu krecilo mi sie w glowie potem od zapachu mleczka do mycia lazienki mnie odpycha na wymioty moge miec nadzieje?wczoraj test negatywny tak sie boje ze nic z tego a tydzien temu bolala mnie kodc ogonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CO MA DO TEGO KOŚĆ OGONOWA??? HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoŚŚćć
Witam, dziś mija 35 dzień cyklu. Okres zazwyczaj miałam w okolicy 31-32dc. Od jakiegoś czasu źle się czuje tzn. rano jest mi niedobrze (ale nie wymiotuje) mam biały śluz (dość gęsty) straciłam apetyt, pobolewa mnie dolna część brzucha i boli mnie kręgosłup (cześć lędźwiowa). Współżyłam z Narzeczonym bez zabezpieczenia w 12 dc czyli tuż przed owulacja jak i zaraz po owulacji. Czy mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heu dziewczyny mnie bolala kosc ogonowa jak mialam ciaze pozamaciczna wiec nie ma sie co smiac tylko isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasia

Hej mam nadzieję że pomożecie mam cykle które trwają 28-29  dni ostatni okres miałam 24. Grudnia, wszystkie dni płodne zaliczone w poniedziałek powinnam dostać okresu, ale do tej pory go nie ma. Zrobilam pięć testów, każdy pozytywny, aczkolwiek lekarz twierdzi ze to napewno nie ciąża ktoś miał jakiś podobny przypadek i chce sie podzielić proszę pomóżcie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×