Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella_20

MŁODE KOCHANKI

Polecane posty

tfu tfu tfu... idz lepiej spac bo zmarszczki ci się pogłębią od tego stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu tfu...
A dlaczego sie wstydzisz pokazać zdjęcie skoro masz taka modelową urodę ? Przeciez zaczerniajac nick dałas dowód wielkiej odwagi, wiec nie lekaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
jasne Izka, masz racje, zresztą miałem kochankę o imieniu Twojego nicku, he he tak na marginesie. Oczywiscie że kochając się ze swoją żoną( dla mnie b. atrakcyjną) myslałem o innej, byłej dziewczynie, przypominały mi się sytuacje sprzed kilku lat, różne pozycje, i nachodziły myśli " jak to by z nią teraz to było"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu tfu.. bo możesz mnie rozpoznać, a nie chcę tego, nie należę do szarych myszek jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.m od razu widać że 100% samiec, i cieszę się że mówisz o tym głośno, szacunek dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
iza lubię prawde, chociaż by on była najgorsza, nie lubie mydlenia oczu, ogólnie prawda zawsze wyjdzie na jaw... a Ty kochając się nie myślałaś o innym z przeszłości lub znajomym z którym jeszcze tego nie robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to co teraz przeczytasz wyda się dla twojego sposobu myślenia i odbierania świata za wulgarne i nie na miejscu, ale dla podpowiedzi podam jestem brunetką , można było mnie zobaczyć na okładkach magazynów takich jak: Gentleman, Playboy, Twój Styl, w 3 teledyskach, wliczając 1 billboard, kalendarze.... Na prawdę umieściłam bym tutaj swoje zdjęcie, ale nie pozwolę na to z wiadomych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu tfu...
nie martw sie o moje zmarszczki, podobno mężczyźnie dodają one elegancji, martw sie raczej o to zeby ci sie zwoje mózgowe z tego luksusu nie rozprostowały skoro w głowie przeciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.m pewnie że myślałam, jest nawet taki jeden, wyda się to śmieszne, ale facet się stara o mnie od 3 lat a ja go olewam nie umiem sobie wytłumaczyć tego, jak go widzę to odejmuje mi mowę, ale nie ma dnia bym o nim nie myślała, podczas sexu też jest częstym gościem w moim myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu tfu... wiesz szkoda naszego czasu, jak masz zamiar tutaj wylewać swoje frustracje to lepiej nie pisz wcale ok? Nie mam w zwyczaju ocenić a tym bardziej jechać po kimś tylko dlatego że jego wartości nie mieszczą się w ramy moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
do iza byłem 3 razy w domu publicznym, podczas stosunku widziałem już ewidentnie ze kobieta udaje, i nie było to jeden raz,rozmawiałem później" jak było" odpowiedź była: rewelacyjnie.Powiedziałem kilka szczerch słów że udawała. Zniechęciło mnie to bardzo. Czy kobiety ( nawet młode kochanki) potrafią też tak perfidnie udawać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.m, ja nie udaje, dlatego mój kochanek woli układ sponsorowany niż odwiedzanie agencji, tu jest coś na zasadzie wzajemnej przyjaźni i szacunku. On wie co mi sprawia przyjemność, jak mnie podniecić, więc nie mam powodów udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trata tapa
Ale jesteś dziwny ... a co ma udawać , że Ciebie kocha ? Przyjemnośc z seksu jest najczęściej wtedy gdy ktoś Ciebie pociaga nie tylko fizycznie ale tez psychicznie. Resztę dopowiedz sobie sam bo mi sie nie chce tłumaczyć wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
iza czyli zauważyłem że moje potkania przechodzą można powiedzieć w tzw. zdrowy układ- taki jak Twój. Ona w stosunku do mnie nie ma żadnych zoobowiązań, ani ja do niej, to nie kwestia kasy,a seksu i partnerskiej rozmowy.Z tym że jest taka różnica że kobita z którą się spotykam to przyszła małżonka mojego znajomego, z którymi chodzimy czasem na imprezy, bankiety itp. Jak to widzisz, chodzi mi to o zachowanie moje w stosunku do niej i odwrotnie? jest to zdrowy układ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.m a dlaczego miał by nie być to zdrowy układ? jak najbardziej. Gdyby Twój znajomy dawał jej tyle jazdy dzikiej co Ty, nie szukała by tego poza związkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
wiesz, trochę to może dziwne że pukam przyszłą żonę znajomego z pracy i to krótko przed slubem. Jak to kobieta rozumuje sobie, jaką ona ma hierarchie wartości, ważniejszy dobry seks z kumplem, czy ślub z narzeczonym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, mi się wydaje że on jej nie daje co dostaje u ciebie, nie jest dobry w sexie, widocznie Ty spełniasz jej wymagania, którym on nie podoła. A po drugie, skąd wiesz jakby się on zachował gdyby np poznał twoją dziewczynę która by mu się spodobała? myślisz że był by obojętny? wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.M
iza... widze że jesteś osobą z ugruntowaną pozycją społeczną i materialną.Twoje wypowiedzi są zwięzłe nasycone optymizmem i tolerancyjnością.Podchodzisz do tematu z rozsądkiem. Może odpowiesz mi na pytanie dlaczego faceci zdradzają już ciągle jak zrobią to jeden raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff ja sama z chęcią
bym tak zrobiła. Jestem po rozwodzie ,mam 22 lata ,nie mam obecnie nikogo i przypałby mi się taki facet z kupą kasy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskalik
Droga Izabello-20 To komu dajesz dupy to twoja sprawa. Po co o tym pisać na forum. Chciałaś się pochwalić. Po co? A może nie do końca się z tym dobrze czujesz. Wyobraź sobie, że za 5 lat poznajesz mężczyznę swojego życia. Chcesz z nim mieć dziecko, dom itp. A tu nagle jak królik z kapelusza wyskakuje twoja przeszłość, a zapewniam cię, że wyskoczy. Pomyślałaś o tym. Albo za 20 lat żyjesz sobie ze swoim mężczyzną, a tu się okazuje, że on swoim 20 -latki. A nawet nie wiesz jak czas szybko płynie. Poza tym jak sprzedajesz swoje ciało to przynajmniej nie obrażaj się jak cię nazywają dziwką, bo nią jesteś. Kiedyś dzieci się dowiedzą, że mama była dziwką. A dowiedzą się. A coby powiedziała twoja mamusia i tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgjr
Jakos kiepsko ci idzie w tym modelingu skoro musisz parzyć kawę w sekretariacie. To bidna jakas sekretarkamitomanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja nie traktuje modelingu jaki sposobu na życie, chcę zdobyć doświadczenie w pracy biurowej, ale dla ciebie to i tak odległy świat, a w środku ściska cię nienawiść i zawiść do takich jak ja. Ps. zainwestuj w słownik języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfgjr, moskalik czy to sama osoba? bo wodze tu byk na byku. Jak widać w zawodówce ortografii nie uczą, tam się liczy siła do kopanai rowów, albo obsługi kasy fiskalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina35_Dania
po hoj zwracasz uwage na te co cie krytykują? przesz to robią specjalnie zeby cie sprowokowac, sama bym chciała zaznać takiego życia jak ty, ale nie mam do tego warunków, jak reszta babek na forum. Ciesz sie zyciem dziewczyno, masz studia, prace w biurze, rozwijasz jako modelka a do tego włąsne lokum, super drogą furkę. zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie traktuję tego jako jakichś szczególnych atutów, ale pewnego sposobu na życie, na lepsze życie inne niż przeciętnego człowieka. I z pewnością nie biorę tego do siebie co wypisują tutaj te zdesperowane kobiety które w życiu nic nie osiągnęły, już nie wspominając mojego poziomu i życia, ona nawet nigdy nie przebywały w takim mieszkaniu jak mam, ani nie jechały takim autem, nie poznały takich ludzi, a o podróżach już nie wspomnę, bo dla nich wycieczki to są : Turcja, Egipt, Grecja. Bułgaria:) hahahaha czyli dla biednych polaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbjyt
to ile taki kochanek ci buli za np spedzona noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli całą noc? 2 tysiące, myślę że to właściwa kwota. Nie jest biedny, więc nie jet to dla niego żaden uszczerbek w kwestii finansowej. Jest właścicielem 2 potężnych klinik w kraju, więc takie pieniądze dla niego nie są czymś wielkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrewww
a ile ma ta jego zona lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×