Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella_20

MŁODE KOCHANKI

Polecane posty

Gość johnnny
ludzie! po co odpowiadacie na tak durne topiki. szkoda czasu!najlepszą formą wyrażenie myśli odnośnie takich dziewcząt jest olanie takiego głupiego postu. Ja to kreci ze ludzie jej ubliżają. Paniusia sobie siedzi przed komputerem i ostro zgrzewa się z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Connie299 przez nią zostawił mnie mój ex, wyobraź sobie facet na poziomie,wykształcony na poważnym stanowisku, który zawsze zachowywał się bardzo rozważnie, stanowczo, i z którym spędziłam 4 lata najpiękniejsze lata mojego życia, oznajmił mi pewnego dnia że już chyba nic do mnie nie czuje, i nie chce mnie krzywdzić, bo się zakochał w dziewczynie która zna tylko z widzenia!!!! jak stwierdził była to miłość od pierwszego wejrzenia, i tak bardzo go wzięło że bidulek nie mógł nic na to poradzić, kiedyś rozmawiałam z naszym przyjacielem ale już po rozstaniu i powiedział mi wtedy że mój ex od kiedy ją tylko zobaczył, była jedynym tematem, podobno nawet kiedyś śledził ją żeby się dowiedzieć gdzie mieszka. Myślał że ona z nim będzie:) a ta nawet na niego uwagi nie zwracała, tyle wiem od przyjaciela naszego wspólnego. Wiem też że ona ma chłopaka od dawna. Ale wiesz, dobrze mi samej nawet choć czasami ogarnia mnie taka pustka, ale dam sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Kurde no!!!!!! Popsuliście mi całą radosc. Ja tu od pierwszych stron sie ekscytuje zyciorysem luksusowej(?) prostytuty, pod jej wpływem nawet z mojego obiektu westchnien- mercedesa SL- przerzucilam sie na wzdychanie do audi R8 :D A wy ja tu odzieracie ze złudzen i ukazujecie ze jej wymysly sie kupy nie trzymaja. Ja jako "szary moher" z tym ze w miare młody :D rozjaśnialam sobie moje monotonne życie marząc i sniac by byc jak piękna i sławna modelo-prostytuta Izabella. Ja nawet wiem skąd ona inspiracje wziela- w jakims Cosmopolitanie byl artukuł o takich kurewkach jak ona, ze niby takie "wykształcune" i "pinkne" a dupy za kase dają o sorry "dotrzymują towarzystwa starszym panom". I maja jachty, łodzie podwodne, całe miasta i państwa, wszyscy je kochają a one przebierają jak w gruszkach pierdziołkach :DIde se czytac "Sekrety serca", jak na burą mysze przystało, tam mi nikt nie zabierze złudzeń komentarzami i rozkminianiem rzeczywistości :d Izabelo- prowadzisz bloga? Jesli nie, to zacznij. Będe twoja wierna fanka, bedziesz moja idolka. bede taka jak TY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując - popieram
"piękna i sławna modelo-prostytuta Izabella" Myślę, że słowo "modelo-prostytuta" powinno się znaleźć w kolejnym wydaniu słownika języka polskiego PWN :classic_cool: I że powinno się uznać ten fach za oficjalny zawód ;) Zdaje się, że nasz łabędź opuścił topic ;) Cóż, można się było tego spodziewać :) Kajtek bez majtek to ja ---> dobrze piszesz, kobieto ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Dziękuję za uznanie dla mojego słowotwórstwa 😘 Izabello wróć! Tęsknie. "Sekrety serca" nie dają mi tego blichtru jak również i tej namiastki grzania się w Twym nieopisanym i napierdalającym po pczach blasku. Poopowiadaj nam, szarym sprzątaczkom i zdradzanym frajerzycom o wielkim świecie. Amen. Do burego pospólstwa jeżdżącego na wakacje do Bułgarii i do Turcji- ztłamsiliście modelo-prostytute! Przez was ma zastój weny tfffórczej. Albo jakieś ezgazminy sie w gminazjum czy tam w zawodówce zaczęły i Isabel nie ma czasu na opowiadanie o high-lifie. Nie agresywnie, psze państwa, nie agresywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabello kombek
Jezdeś mojom idolkom. Tesz chcem być taka jak ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×