Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milllky

CZY RAZ ZROBIONY KURS NA PRAWO JAZDY JEST WAŻNY BEZTERMINOWO?

Polecane posty

Gość milllky

Witam. Mam pytanie,czy raz zrobiony kurs nauki jazdy,kat.B jest ważny bezterminowo? 3 lata minęly od ukończenia przeze mnie takiego kursu. Po drugim niezaliczonym egzaminie praktycznym/z jazdy/ skrzydla mi opadly i odpuścilam sobie ponowne starania. Chcialabym po tej znacznej przerwie zacząć zdawać od nowa-najpierw teorie a potem praktykę/. Mam jednak obawy,że muszę ponownie iść na kurs, który jest nieco kosztownym przedsięwzieciem? Proszę o info. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthy6
nie jest bezterminowy, waznosc to chyba 2 lata? pewna nie ejstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaźliwaa
coś Ty, myśle, ze po takim czasie musisz zrobić drugi raz. A swoją droga, czemu tak od razu się poddałaś? Ja zdawałam 4 razy, a znam takich , co 10. Tylko przygotuj się na to, ze teraz jest jeszcze gorzej zdać i nie poddawaj się tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
kurs jest ważny mozesz zapisać się na egzamin ale radzę poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest ważny
jeśli robiłaś kurs po roku 1998 to jest ważny bez terminowo i nie musisz go powtażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczekkk
teraz waznosc to 3 miesiace czy iles ale napewno nie dluzej niz pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllky
Wiem,że wiele się pozmienialo,bo siostry niedawno zdawaly. Obawialam się jedynie, że będę musiala ponownie iść na kurs,który trochę kosztuje. Ale jeśli faktycznie jest tak, jak napisala instruktorka, to biore sie do roboty. Już od wczoraj intensywnie przypominam sobie teorię,by sie zapisać na egzamin, a od soboty wykupilam sobie wstępnie 10 godzin jazdy. Jak będą duże braki techniczne, to wyskrobię jeszcze parę groszy na dodatkowe lekcje praktyczne. Ech, tym razem już się tak szybko nie poddam,zwlaszcza,że te prawo jazdy bardzo ulatwiloby mi funkcjonowanie w rodzine,gdzie są dzieci, a mąż nie zawsze ma ochotę i czas na pelnienie funkcji taksówkarza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest ważny
Możesz zaczynać bez problemu ja także miałam przerwę 5 letnią i znowu zaczynam zdawanie hmm takie przerwy są bardzo niebezpieczne gdyż wszystko zapomniałam i musiałam ćwiczyć wszystko od początku.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopisdbnasd
jest wazny ja prawo jazdy robilam prawie 4 lata,dopiro teraz zaplacilam lapowke. mialam tez duza przerwe.musialma zdac od nowa testy i po 3 razach niezdanych wykupic 5h jzdy doksztalcajacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllky
Kurs robilam w 2005r. a na początku 2006-/styczeń/ podchodzilam drugi raz do egzaminu praktycznego. Wtedy już weszly w życie i obowiązywaly nowe zasady egzaminowania -wydlużony egz.praktyczny na mieście z manewrami na mieście itd. Ja tego nie mialam okazji przećwiczyć kończąc kurs latem 2005. a na dodatkowe godz.i czasu i pieniędzy brakowalo, stąd ten negatywny wynik i tym samym zrezygnowanie z kolejnych podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmz
nie wiem, zapytaj ,to ci opowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolkooo
raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest. W takim wypadku bedziesz musiała kurs prawa jazdy zrealizować jeszcze raz. Moim zdaniem idealna do tego będzie szkoła www.speed.auto.pl u której wszystko szybko wróci na swoje miejsce i będziesz mogła zdać przy pierwszym podejściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety kurs na prawo jazdy nie jest ważny bezterminowo, musisz go zrobić jeszcze raz. Polecam Ci szkołę www.koszela.com.pl we Wrocławiu, świetnie mnie przygotowali do egzaminu i samodzielnej jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie prawko z offshoreidcardscom a nie na kurs będziesz się znowu zapisywał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×