Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samieee

recepcjonistka w motelu- jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

Polecane posty

Gość samieee

wymagaja znajomosc komunikatywna ang jak wyglada rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie-emerytka
może będą chcieli odegrać z tobą scenkę w języku angielskim żeby sparwdzić jak sobie radzisz z zagranicznym gościem, alo poprostu część rozmowy będzie po angielsku? Kto wie.Skoro umiesz angielski to się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samieee
nie znam biegle ang ale wydaje mi sie ze bym sie dogadala juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie-emerytka
no to ja nie rozumiem dlaczego apikujesz na stanowisko gdzie wymogiem jest biegła znajomość angielskiego a ty tej umiejętności nie posiadasz. Zdajesz sobie sprawę że marnujesz w tym momencie czas osoby która tę rozmowę z tobą przeprowadzi a i tak nie przejdziesz procesu rekrutacji. Właśnie o to chodzi że nie chcą osoby która "jakoś" się dogada bo wtedy w wymaganiach pisałoby średnia znajomość języka. A skoro pisze biegła to ma być biegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samieee
nie wymagaja bieglej znajomosci pisalam o tym..yyy :O nie wiem roznie tez rozumie sie pojecie komunikatywna znajomosc w sumie bylam w anglii jakis czas dogadywalam sie z anglikamia,ale...boje sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś starałam eis o pracę, gdzie wymagano komunikatywnej znajomości na stanowisko biurowe- przeprowadzający rozmowę zadał mi 5-6 pytań ogólnych np. co robiłam w weekend, jakie mam zainteresowania, potem krótka inscenizacja, że dzwoni klient i trzeba było jakoś przeprowadzić rozmowę, itp, czyli akurat w moim przypadku proste pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×