Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co z tym wujkiem

__chamski wujek na weselu___

Polecane posty

Gość co z tym wujkiem

Zbliza się moje wesele. Moja rodzina jest bardzo kulturalna, zrównoważona. narzeczonego rodzina jest trochę bardziej rozrywkowa, ale to tez porządni ludzie. Z wyjątkiem wujka- starego kawalera. Dostaję dreszczy na myśl o jego chamskich tekstach- szczególnie, gdy sobie trochę wypije język mu się rozwiązuje :O. Wiem, ze będzie chamski, bo niedawno było wesele mojego narzeczonego brata i on do kobie, które z nim tanczyły rzucał takimi chamskimi tekstami, ze szok. Do mnie też, a nawet do matki panny młodej. Jak sobie poradzić z takim osobnikiem? Gdyby puścił taki tekst do mojej mamy lub jakijś cioci, byłyby na pewno bardzo zdegustowane. Ostrzegłam moją mame, aby z nim lepiej nie tanczyła, ale ona chyba nie zdaje sobie do końca sprawy, jak on potrafi się chamsko odezwać. Co robić? Aha, zaproszony musi być, niestety....😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mama z nim pogada
(to brat?) i powie,ze zachowywal sie nieelegancko na poprzednim weselu i ze ma nadzieje ,ze teraz bedzie inaczej. Najwyzej sie obrazi i nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daddff
Wiesz ja mam takiego kuzyna stary kawaler zenic sie nie chce i nie mysli nic nawet zeby sobie poszukac dziewczyny, jest chamski w rozmowie, opryskliwy nie umie normalnie rozmawiac z ludzmi, nie umie sie zachowywac przy stole beka przy ludziach, przeklina, jest gotowy nawet bąka puscic, a jak sie opije to wymiotuje nawet na siebie, nie wiem jak ja przezyje kiedys swoje wesele, dla niego wesele to super okazja by za darmo sie nachlac, najbardziej sie boje jaki bedzie w stosunku do gosci ze strony mojego narzeczonego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
To brat taty narzeczonego... oni się wstydza za niego, ale raczej nic mu nie powiedzą :O Ja postanowiłam, ze zatancze z nim na początku (na pewno mnie poprosi) i gdy rzuci chamski tekst, to go po prostu tak zjadę, zeby mu się odechciało... Mam nadzieję, ze poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak......
jakoś musisz to przeżyć. w końcu nie masz wyjścia. po prostu bacznie go obserwujcie i pilnujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
no niby tata narzeczonego ma go pilnować. Ale nie wiem, czy to coś da, bo przeciez jak będzie z kimś tańczył, to teść nie będzie koło nich skakał i słuchał, co mówi... Masakra, jak powie coś mojej mamie albo siostrze, to się spalę ze wstydu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak......
to je uprzedź. konkretnie im powiedz jaki to cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
Spokojnie, dlaczego ty masz sie za niego wstydzić? To przeciez nie twój syn, nie ty sama, tylko jakiś tam wujek, dorosły chłop. Jak sie będzie źle zachowywał, to tylko sobie wystawi swiadectwo. Jak mnie jakis chamski typ zaczepia, to nie ogladam się za jakimis opiekunami, którzy maja go ode mnie zabrać, tylko sama daję mu w gębę i mówię, ze jest chamem i prymitywem i odchodzę. Chyba nie masz niedorozwinietych gosci, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
no ja tez mam zamiar tak zrobić. oczywiscie uprzedze, kogo się da, aby trzymac się o wujaszka z daleka ;-p A jak wyskoczy mi z czyms, to nie ręczę za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem skoro sie
wstydza, to nich mu powiedza,co o tym myslą, albo nie zapraszaja, w koncu dorosly czlowiek, chyba odpowiedzialny. Nikt mu nigdy z rodziny nie zwracal uwagi? Po co sie masz stresowac? A te chamskie teksty to np jakie? Mozesz dac przyklad Bo trudno osądzac i dawac rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
no tego się własnie obawiam. Narzeczonego rodzina juz go zna i oni to po prostu olewają. Ale moi, jak usłyszą cos takiego, to chyba zawału dostaną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
np. powiedział do matki panny młodej na weselu- fajna dupa z Ciebie- i to był najłągodniejszy jego tekst. Potem rzucił jej jeszcze jeden, znacznie bardziej wulgarny i chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak......
eee tam... jako panna młoda na własnym weselu usłyszałam od pijanego męża matki chrzestnej mojego męża "jakbym był młodszy, to bym cię rżnął aż by furczało". :D to jest dopiero bydlę. i też się go dało przeżyć. dasz radę i zobaczysz, że jego wybryki nie przyćmią wspaniałej imprezy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
dajcie mu cos na przeczyszczenie w piciu na samym poczatku, spora dawke; to go powinno spacyfikowac... ale na samym poczatku bo jak juz bedzie wstawiony to moze byc zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
hmmm no ten "mój" wujek to chyba jednak jest jeszcze lepszy od Twojego :D potem, jak tanczył znów z matką młodej i trzymał jej rękę na plecach to powiedział: szkoda, ze Ci pipka na plecach nie wyrosła!!!! I CO???????? Niechby on takie teksty rzucał do mnie, to pół biedy, ale jak wyskoczy z czymś takim do mojej mamy albo siostry, to zabiję 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak......
mamę albo siostrę uprzedzisz. gorzej jak do jakiejś dalszej rodziny coś palnie. ;) ale w końcu każdy może sobie sam dać radę i sprowadzić go ripostą na ziemię. nie możesz i nawet nie powinnaś czuć się odpowiedzialna za zachowanie gości. każdy swoim zachowaniem świadczy tylko o sobie. na pewno będzie wspaniale. nie martw się niepotrzebnie. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym wujkiem
dzieki:) wujek śni mi się po nocach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tez mam takiego wujka. Byl wczesniej u mojego brata na weselu i poprostu szok. Inny wujek non stop musial go pilnowac. Stwierdzilam, ze nie chce takich gosci na swoim weselu i poprostu go nie zaprosilam. Wszyscy wiedzieli czemu. I jesli komus to sie nie spodobalo to jego problem. Nie toleruje chamstwa. A tym bardziej na swoim weselu. U mojego narzeczonego tez jest wujek, ktory lubi przecholowac z alkoholem. Ale od gornie mu powiedziala tesciowa (jego siostra) ze jesli choc na minute bedzie zachowywal sie nie tak wyleci z gwizdem z wesela. I bylo ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustereczko
Ja też mam takiego wujka, tylko że mój ma żonę. Cham prymityw, jego teksty to chyba tylko jego śmieszą, poza tym często mu w tańcu ręce lecą nie tam gdzie trzeba. Jedyna osoba jakiej nie chciałam absolutnie na weselu mieć. Mój mąz tez go nie lubi, to jest po prostu taki człowiek któremu raz po prostu strzeliłam w gębę bo mnie próbowała po tyłku poklepać z tekstem że mojemu facetowi to przecież pozwalam. Problem w tym że babcia się uparła i mama za moimi plecami wysłała mu zaproszenie, ale byłam zła na nią. Tylko że właśnie dałam mu do zrozumienia że nie chce go na swoim weselu, po prostu przy pierwszej okazji powiedziałam mu prawdę że dostał zaproszenie bo wypada i dlatego że moja mama je wysłała. Ale zdaję sobie sprawę że nie do każdego to dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie serdeczna Przyjaciółka byłej dziewczyny mojego Męża... też podobno zachowanie babki pozostawia "wiele do życzenia". A jeszcze fakt, że jest Przyjaciółką "byłej" może dodać "uroku" całej sprawie :) Ale juz ustalilismy, że w razie pierwszej "wpadki" zalicza drzwi... albo okno - zalezy co bedzie bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×