Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
diewuszka1984

Pytanie do pracodawców...ale nie tylko /Poznan/

Polecane posty

Witam serdecznie, Nie będę już może pisać, że szukam pracy etc..ale chciałabym się doradzić. Skonczyłam stosunki międzynarodowe (UAM, dziennie) w 2008 r. Posługuję się angielskim i rosyjskim, posiadam doświadczenie w pracy z klientem polskim, zagranicznym, obsługa klienta, sprzedaż, praca w banku, redakcji gazety, w dziale szkoleń i konferencji, pracy biurowej, w dziale pozycjonowania i w telemarketingu etc...sporo tego się nazbierało z różnych dziedzin. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą (sprzedaż) ale szukam stałej pracy, gdyz to co robię chciałabym, aby zostało zajęciem dodatkowym i hobby :) Opisałam swoją sytuację, a teraz mam pytanie. Udało mi się odłożyć na studia podyplomowe, ale nie wiem, co byłoby najlepsze? Zależy mi na praktycznym kierunku, który zwiększy moje szanse na rynku pracy. Czy macie jakieś pomysły? Mieszkam w Poznaniu. A tym samym drodzy pracodawcy, jakich pracowników (z jakim wykształceniem) najchętniej byście zatrudnili? NIedługo czas na zapisy, a ja nadal nie wiem. Jest to zbyt kosztowna inwestycja dla mnie, dlatego nie chcę się pomylić :) P.S: Jeśli macie jakieś informacje, gdzie z moim doświadczeniem mogę znaleźć pracę, z chęcią czekam na jakiekolwiek informacje. Mój e-mail: diewuszka@vp.pl, pozdrawiam, Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×