Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę Was kobietki wejdzcie

JEST OBRAŻONY ZA TO ŻE...

Polecane posty

Gość proszę Was kobietki wejdzcie

nie biorę od jakiegoś czasu tabletek... Nie chcę ich brac bo boje się o przyszłość mojego organizmu.. Że będe miała problem z zajściem w ciąże itd... No po prostu nie chcę ich już brać... Ciągle mi mówi,że mam jak najszybciej iść do lekarza po tabletki,że jestem nieodpowiedzialna w tej sprawie... Mam go okłamywać,że biorę? To jest dla mnie straszne...:( Nie chcę brac...a On mi mówi,że powinnam być bardziej odpowiedzialna... Co robić? Kochane co mam robić??? Obrażony za to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terttiwonka
jak kochasz go to brac musisz. bata nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Was kobietki wejdzcie
Dlaczego jestem głupia? że nie chcę brac tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_09
nie chcesz brac to nie bierz ja nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de liana
mój sie tez troche boczył jak powiedziłąm ze nie chce brać tabletek. poprostu tak jak ty boje sie o mój organizm i wogole. nie ustąpie nie bede brac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Was kobietki wejdzcie
Jesteśmy razem 2 lata,mieszkamy razem... Kurde to dla mnie teraz problem...te zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj. moze to i prowokacja, ale odpowiem on jest z Toba dla bzykania, tabletki maja duzo skutkow ubocznych sama decydujesz o tym co ma wplyw na Twoj organizm jak sie chce zabezpieczac to od tego sa prezerwatywy, nie gryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz to nie bierz...masz prawo dbac o swój organizm...go widocznie nie obchodzi ze w przyszłosci mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego On nie może się zabezpieczać ? Masz prawo sama decydować czy chcesz stosować antykoncepcję hormonalną .To Twoje zdrowie , Twój organizm . Śmiem twierdzić ,że jest egoistą i wygodntm gościem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziecko chcesz mieć
Przecież on sie boi że zajdziesz w ciąże a może ty tego chcesz? A gumek używać nie możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* wygodnym -bo seks zawsze możliwy , bez myślenie i ograniczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Was kobietki wejdzcie
Prezerwatyw nie możemy...Niestety.. Tak nie chcemy mieć w tej chwili dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem zdania, ze to n moze zajac sie antykoncepcja (prezerwatywy) a nie ty masz truc sie cale zycie, ale...bez prezerwatywy jest mu duzo przyjemniej, a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje postepu, zalozenie tegotopiku to juz jakisprzejawprob myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesli prezerwatywy odpadaja to macie oboje problem. on chce bys brala tabletki. a jaka jest twoja propozycja...bo chyba nie to, zeby przestac uprawiac seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myśle egoista z niego.
jak on może ci kazać je brać? przecież wie jak są szkodliwe. teraz niech on dba o to skoro ty trułaś organizm przez dwa lata. powiedz mu ze ma zakładać gumki. jeśli cie kocha powinien dbać o twoje zdrowie a nie tylko o swoją wygodę i przyjemność, może nie wie jak są szkodliwe? podsuń mu coś na ten temat do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Was kobietki wejdzcie
Stosunek przerywany...tak jak zawsze... Jeśli byśmy wpadli nie rozpaczałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatyw nie ? :( To nie wiem :( Seks tylko przed samym okresem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunek przerywany -to żadna metoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie z nim spokój
jak najszybciej, ten facet Cie nie kocha, bo gdyby cie kochal nie kazałby ci sie truć tabletkami, a jest wygodny i mysli tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek przerywany wymaga od faceta bardzo duzej dyscypliny i ciaglego myslenia...o czyms innym, haha. a on chyba mysli glownie o sobie (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozgojeb sprawiedliwy
stosunek ze spustem na brzuch jest zajebisty. Tam nie ma plemników w tej mazi wbrem jebnietym opiniom, poczytajcie portale fachowe. Nikt tak jeszcze nie zaszedł mózgojeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllaaaaa
Nie chce brać bo boi się o swój organizm. ?! Haha. A o niechcianą ciążę, to się nie boi ? Brak odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Kowalski
Tak... i cały czas ma facet spuszczać się na brzuch babie albo używać prezerwatyw, które są i niewygodne i bardzo zmniejszają doznania. Są prezerwatywy dla kobiet. Kobiety je niezbyt lubią - ciekawe dlaczego ? Na miejscu faceta właśnie takie damskie prezerwatywy bym jej kupił. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2009
Wspolczuje twojej partnerce panie Kowalski. Nie dosc ze przez 2 lata brala tabletki to jeszcze teraz ma sobie kupic damskie prezerwatywy? A jej facet ma wszystko w d***e. Typowe dla wiekszosci facetow. Cholerni egoisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mu wprost ze chcesz miec dziecko, po co te cale podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to tylko
tabletki i kondomy na tym swiecie istnieja?? Jest mnostwo innych metod antykoncepcji. Fakt ze tabletki sa najwygodniejsza i najpewniejsza metoda ale zgadzam sie ze sa szkodliwe. Sama zreszta tez ich nie biore i jakos przez 7 lat nie zaszlam w ciaze. Nie rozumiem jak facet moze KAZAC je brac dziewczynie. Taki madry bo wygodnie mu pobzykac kiedy i jak chce bez stersu? A o zastrzyku dla mezczyzn nie slyszal? Na Twoim miejscu nie dalabym sie i postawila na swoim. Sa inne metody. Globulki, prezerwatywy, spirala, zastrzyki dla mezczyzn. A swoja droga facet ktory tak sie zachowuje jest naprawde niedojrzaly i nieodpowiedzialny. Interesuje go tylko wlasna wygoda i nie mysli o Tobie i Twoim zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli facet kocha to zrozumie ze nie chcesz sie truc i zaproponuje inna metode zabezpieczenia a tak? On panicznie boi sie ze zajdziesz w ciaze . Wniosek? wydaje mi sie ze jest z Toba tylko dla seksu :O A tak poza tym to zamiast tabletek mozna naklejac plasterki , one sa chyba o wiele mniej szkodliwe niz tabletki . P.S. takiego gościa odposcilabym sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×